845 Shares 3886 views

Delikatność pod nazwą "Svetlogory" – ser pochodzący z Białorusi

Każdy lubi pić herbatę, ale długo zapominaliśmy, że można to zrobić bez rozmaitych słodyczy, herbatników i ciasteczek. W końcu picie bez przekąsek nie jest tak interesujące, nawet jeśli w szklance mleka, a nie koktajlu lub czymś silniejszym! Wielu lubi produkty TM "Svetlogory". Ser tej firmy cieszy się godną pozazdroszczenia popularnością i przyciąga ciekawy pakiet, przypominający cukierek z dzieciństwa. Czy mogę wziąć to za całą rodzinę i polecić ją znajomym? Czy kompozycja pozostawia wiele do życzenia? Kto objawi prawdę?


Dlaczego kochamy ser?

Gdy ciasteczko wydaje się suche, a czekolada jest zbyt słodka, wtedy zapakowany "Svetlogory" (z wanilią) będzie musiał przychodzić na herbatę. Ma delikatną konsystencję, delikatny smak i ciekawą strukturę. Jednak informacje zwrotne otrzymywane przez ten produkt są niejasne, dlatego kwestia jego jakości jest bardzo ważna. Serie wydają się masowym konsumentom naturalnym, ponieważ należą do kategorii produktów mleczarskich. Ale nowoczesny przemysł wytwórczy jest w stanie ukryć skład konkretnego produktu i zastąpić naturalne składniki odpowiednimi chemicznymi analogami proszku. W serze "Svetlogorye" ser okazał się silnie słodki i nieco oleisty do smaku. To momenty, które powodują, że większość konsumentów myli, ponieważ posmak wyraźnie wskazuje na użycie oleju palmowego podczas gotowania.

Z certyfikatu pieczęci

W lutym 1929 r. Zakład mleczarski OAO Dmitrovsky został założony jako punkt odbioru mleka z podstawowym przetwarzaniem produktów. Po poprawieniu stanu technicznego stało się możliwe wyprodukowanie całego produktu mleczarskiego. Początkowo fabryka zajmowała się produkcją mleka pasteryzowanego, śmietanki i sera twarogowego. Asortyment stopniowo rozszerzał się, a tym samym wygrał miłość do kupujących. Od 2000 r. Fabryka otworzyła sklep dla produkcji szkliwionych twarogów i masła serowego. Fabryka dotarła do szokujących i zszokowanych konsumentów linią 77 odmian twarogów. Zakładem mleczarskim Dmitrovskiy jest również firma "Svetlogorye". Ser tej marki na opakowaniu zawiera wyraźny napis: "Białoruskie tradycje".

W wyglądzie

Na pierwszy rzut oka ser wydaje się trochę nieatrakcyjny kosztem matowego opakowania, ale to dość skomplikowane, ponieważ ma kształt dużego cukierka z dzieciństwa. Brak błon celofanowych i połysku, które nabywca ma, ponieważ nie ma związku z chemią i podrabianiem. Ser waży 50 gramów i, oceniając na podstawie napisu, nie ma żadnych środków konserwujących. Cena produktu zmienia się od 18 do 23 rubli. Większość składników w kompozycji jest zatwierdzona przez konsumentów, ale myli substytut masła kakaowego. Jednocześnie ser "Svetlogory" wydają się delikatne. Ich kompozycja także budzi wątpliwości co do siły, ponieważ jest naturalny sok, masło i cukier. W sekcji widać wyraźną warstwę twarogu i cienką powłokę czekoladową. Jeśli ser z wypełnieniem, jest ukryty głęboko w środku, tak, że nie wyleje się.

Jeśli chodzi o korzyści

Jeśli przejdziesz z diety zwykłego dorosłego, a następnie "Svetlogory" – surowego kalorii i szkodliwych, na 100 gramów znajduje się 411 kcal. Ale jeden kawałek sera waży 50 gramów, więc ten numer można podzielić na pół. Otrzymujemy w ten sposób 22% dziennego spożycia kalorii. W 50 gramach, 7 gramach białka, 28 gramach tłuszczu i 31 gramach węglowodanów. Jednym słowem będzie bardzo słodkie i bardzo śmiałe. W menu dietetycznym taki ser jest zabroniony. Więc prawie nie ma zastosowania w tym produkcie, ale z rozsądnym okresem można sobie pozwolić na taki deser nawet wieczorem. Okres przechowywania sera wynosi 14 dni, ale tak długo nie może być w lodówce. Smak i smak!

Na smak i kolor!

"Svetlogory" – surowy i smaczny ser. Szron czekoladowy nie rozdrobniony i nie ulega rozpadowi. Nie jest cloying i ma przyjemną gorzką czekoladę. Smak jest dość szlachetny i delikatny. Skrzep w kompozycji jest bardzo lekki, przewiewny i porowaty, ma średnie zmiażdżone, ale nie przypomina pasty. Smakuje z nutą kwaśności i wanilii. Jeśli ser jest czekoladą, to kolor opakowania jest odpowiedni. Produkty omawianego znaku towarowego otrzymują wiele pozytywnych opinii, ale nie można zaprzeczyć, że istnieją wady. To jest smak smaku, a niektóre ciemne miejsca w kompozycji. Ponieważ opinie są polarne.

Ludzie mówią

Cóż, ludzie jak surowe "Svetlogory"! Opinie pozostawiają dobre i wdzięczne. Cena oczywiście nie podoba się: ponad 20 rubli za 50 gramów wydaje się być kwotą niekorzystną. Ale smak usprawiedliwia się, więc istnieje niebezpieczeństwo "zahaczania". Ludzie narzekają po cenie, ale nabierają produktu luzem. Więc jest tańsze i nie zajmie wiele. Jest też negatywny wśród recenzji. Rzeczywisty rezonans spowodowany był historią klienta, który odkrył metalowy przedmiot w serze. Kiedy gryziesz, obiekt, który okazał się … igłą, prawie zakuty w policzek. Być może jest to machinacja konkurentów, ale nie można odpisać takich momentów!

Jeśli więc podsumujesz wszystkie dostępne opinie klientów, możesz zidentyfikować zalety i zalety produktu. Wśród zalet:

  • Ciekawe opakowanie (nie jak każdy, przypominające stare cukierki);
  • Cienka galaretka o lekkim gorzkim smaku;
  • Delikatny ser topiony z wanilii, który nie rozpada się i przypomina pastę;
  • Soczyste napełnienie, które nie wycieka i nie plama opakowania;
  • Szeroki wybór smaków i regularne uaktualnianie linii;
  • Naprawdę dobra kompozycja bez różnych E, konserwantów i dodatków chemicznych.

Wady to:

  • Mgławica składników w glazurze czekolady ("glazura na substytutu masła kakaowego");
  • Smak biszkoptów i gęsta konsystencja twarogu, zdolna do ukrywania obcych przedmiotów, do których narzekają skandaliści.

Generalnie zalecamy spróbowanie, ale z ostrożnością i ostrożnością!