743 Shares 2359 views

Amerykańska modelka i aktorka Holly Weber: Biografia i kariera

Holly Weber – urocza dziewczyna, któremu udało się zbudować udane modelowanie i aktorską karierę. Chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na ten temat? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od pierwszego do ostatniego akapitu.

życiorys

20 września 1984 urodził Holly Weber. Jest domem dla amerykańskiej miejscowości Loma Linda (CA). Nasza bohaterka ma dwie starsze siostry, bliźniaki (Melissa Ricky).

Jego rodzice rozwiedli się, gdy Holly wynosił 5 lat. Dziewczyny nadal mieszka z matką. Często musiał przenieść się z miejsca na miejsce. Ale większość swojego życia spędził w Kalifornii siostrę.

Podczas nauki w liceum dorabiał Holly. Była także kelnerka w restauracji i klub tancerką. Nasza bohaterka od dzieciństwa marzył o modelu kariery lub aktorki. Realizując dziewczyna sen zaczął po zdjęła szelki.

modelowanie kariera

Holly Weber Posiada doskonałe danych zewnętrznych. Ma niebieskie oczy i olśniewający uśmiech i regularnych rysach. Ona często eksperymentuje z kolorem włosów. W różnych okresach było blond szary, czerwony i pogrubiony Brunet bestia.

Na wysokości 170 cm bohaterka waga 50 kg. Parametry jej figury to: klatka piersiowa – 86 cm, talia – 60 cm i biodra – 86 cm Ze względu na szczupłe ciało i słodkie twarzy Holly był w stanie zbudować błyskotliwą karierę w branży modelowania .. Zdjęcia urody wydrukowane na okładce i resztą łamach takich magazynów jak FHM, mięśni i fitness i Glamour. mogła być kontynuowana ta lista.

Utrzymanie idealnego kształtu Weber pomaga prawidłowe odżywianie i sport. Każdego ranka robi bieganie wokół domów przyległych do witryny, a także kilka razy w tygodniu, pływanie w basenie i jest zaangażowana w siłowni. Model regularnie występował w reklamach i teledyskach. Aby dobrze wyglądać na zdjęciu, nasza bohaterka odpoczynku na plaży.

Holly Weber jej filmy

Jej kariera filmowa sięga 2005 roku. Następnie zagrała w dwóch filmach – „Wszyscy nienawidzą Chrisa” i „Criminal Minds”. W obu przypadkach, Holly dostał małą rolę. Dlatego aktorka nawet nie wskazane w kredyty.

W 2007 roku udał się 4 ekrany filmu z jej udziałem. Na przykład w filmie „Las Vegas”, pełniła rolę uczestników konkursu piękności. W 2008 roku fani Holly Weber mógł ją zobaczyć w takich filmach jak „Frost Nixon” oraz „Nie zadzieraj z fryzjerem”. To nie wszystko. W 2009 roku aktorka brała udział w strzelaninach czterech obrazach. W „Brzydka prawda” dostała rolę Megan. A w „Fast & Furious 4” I udało się przyzwyczaiłem do wizerunku dziewczyny Dwighta.

życie osobiste

Holly miała kilka zawrotne powieści. Ale żaden z nich nie okazał się poważny związek. Do tej pory, modelka i aktorka jest pojedynczy. Dzieci ona nie ma.