807 Shares 7826 views

Nowosybirsk cyrk. Oficjalna strona

Dzieci cyrk otwiera świat magii i dorosłych wraca do swojego dzieciństwa. Więc jego wizyta – niezapomnianym wydarzeniem w życiu każdej osoby. Nowosybirsk cyrk zadowala publiczność oryginalnych programów przygotowywanych przez utalentowanych artystów. Ponadto odwiedzający specjalnej przyjemna atmosfera stworzona przez meble z pokoju, gościnność personelu.


Jak to wszystko się zaczęło

Historia cyrku jest zakorzenione w pierwszych latach po przełomie XIX – początku XX wieku.

Aktorzy czekają na swoich odbiorców w kabinach, wyposażona w miejscach festiwalach folklorystycznych. Tutaj można zobaczyć zapaśnicy mecz repertuarze słychać prawdziwych mistrzów tego gatunku, cieszyć się pracą kuglarzy, akrobatów, kuglarzy.

Później jego właściciele zaczęli budować specjalne udogodnienia klatka masowych. Wewnątrz tej przestrzeni przeznaczono miejsca dla przedstawień i foteli widowni. Dwa takie obiekty istnieją w Nowosybirsku aż do 1926 roku.

Circus Nowosybirsk stał się przedsiębiorstwem państwowym w 1931 roku. Każdego lata, od 1936 do budowy obiektów stacjonarnych, właściciele miasta i jego goście odwiedzić namioty. W zimie, Nowosybirsk sceny cyrkowe pracował w klubach, domach kultury i innych urządzeń do lokali wydajności.

budynek

To święto doświadczonych miłośników sztuki 11 lutego 1971. W tym dniu, Nowosybirsku State Circus dał pierwszy występ w nowym budynku. Został on zbudowany na specjalny projekt, który nie ma w tym czasie unikalnej w kraju. Później w jego budynku zostanie skonstruowany obraz tego samego miejsca przeznaczenia w kilku miastach Rosji i Ukrainy.

Nowością projektu jest możliwość wielofunkcyjnych wykorzystanie budynku: cyrku, sali koncertowej, areny sportowej, pokój show dla pokazów i wystaw.

Wnętrze dużej ilości przeszkleń stosowanych ogrodzeń, hol pomieszczeń, holu. Metoda ta konstrukcja pozwoliła osiągnąć efekt jedności wewnętrznej sali sytuacja z zewnątrz.

Nowosybirsk cyrk może jednocześnie przyjąć do 2300 widzów, 70% miejsc są w linii wzroku areny. Cel ten został osiągnięty ze względu na jego stronniczość, aby zwolnić artystów. kopuła ma również swoje własne cechy.

Dziś zarządzanie cyrk i jego twórczość, jak zawsze, przygotowane do perfekcji. I planuje jeszcze mieć pomysł przebudowy i remontu, Arena, budynki gospodarcze.

Z dodatkowych możliwości techniczne w Nowosybirsku programu cyrkowego może być znacznie się poprawiła, co niewątpliwie zadowolić publiczność jeszcze bardziej.

Co zobaczyć?

Ale teraz, nie czekając na odbudowę budynku, areny są porywające występy międzynarodowych i krajowych grup cyrkowych. Kojec zawsze zatłoczone z wielbicieli tej formy sztuki.

Szybkie nieustraszony jeździec, zwinne żonglerzy, trenerzy zwierząt niedźwiedzie odważny, dziki i inne zwierzęta, tajemnicze magików, śmieszne klauny spełniać codzienne widzów.

Nowosybirsk cyrk, którego program ma wpływ na widzów na jego oryginalność, przez wiele lat, aby być dobrym tradycja, zaprosił do zajęcia się najbardziej utalentowanych, wspaniałych artystów z całego kraju i za granicą. Zarząd uważa, że Sybiracy zasługują na najlepsze.

Wiemy z historii, że jest w Nowosybirsku, prawykonania koncertowego Yuriya Nikulina. To było w 1948 roku. Wymieniając nazwiska wybitnych artystów cyrkowych, którzy byli w trasie w mieście, nie można zapomnieć o słynnej ołówek, trenerzy Durov, Zapashny, iluzjoniści Kio i wiele, wiele innych, równie utalentowani przedstawiciele dynastii.

zbiorowy

Trupa pracy cyrk zaszczycony Artystów Rosji zwycięzców dyplomowych krajowych i międzynarodowych konkursach, całe dynastie i młodych obiecujących artystów.

Najważniejsze, prowadzony przez profesjonalistów – jest zachowanie najlepszych tradycji rosyjskiego cyrku w połączeniu z własnym stylem.

Zespół aktywnie angażuje się w działalność charytatywną, dając okazję do dzieci z rodzin o niskich dochodach, którzy utracili opiekę rodzicielską, aby połączyć tajemnice sztuki. Szczególna atmosfera, bez wątpienia, ma pozytywny wpływ na psychikę dzieci.

Nowosybirsk State Circus trupa jest dobrze znany i lubiany w wielu miastach Rosji i krajach WNP. Artyści aktywnego zwiedzania, obrzęk szeregi swoich fanów.

pień znaleziska

Nowosybirsk cyrku zawsze było dumne tradycje, różne twórcze podejście do programowania. Naprawdę można nazwać unikalne projekty, takie jak „Golden rosyjskiego cyrku dynastii”, „Atak Amazonek”, „Cyrk na wodzie”, „Safari”, „Glow niewiele gwiazd” i wiele innych programów.

Popularność tej sztuce mówi dużą liczbę pracowników w mieście i regionie Studia wyspecjalizowanych dzieci. Są one prowadzone przez pasjonatów, twórczych ludzi. Często najbardziej utalentowani członkowie grup dziecięcych odnieść sukces artystów profesjonalnych.

Komunikacja z publicznością

Zespół cyrk, jego administratorzy są zainteresowane w doprowadzeniu do prezentacji, jak wielu widzów. W tym celu tworzyć kolorowe plakaty, spektakularne procesje odbywają się na ulicach miasta artystów.

Nowosybirsk strona cyrk zapewnia swoim gościom jak najwięcej szczegółowych informacji o nadchodzących programach, trupy. Na łamach serwisu zawiera raporty zdjęcie o najjaśniejszych i najbardziej ambitnych spektakli przeznaczonych kiedykolwiek na arenie.

Każdy użytkownik, w razie potrzeby, można zapoznać się z historią cyrku, uczyć wszystkie wiadomości związane z jego życia. Ponadto, istnieje możliwość, aby wyrazić swoje życzenia, aby ocenić prace artystów lub innych pracowników.

Administracja ma przyjemność każdego przeglądu, jak wszyscy w końcu mieć pozytywny wpływ na jakość przedsiębiorstwa.