243 Shares 9493 views

Figurki smoka ołówka intrygujący wygląd z arkusza papieru

Rysunek ołówkiem – prosta na pierwszy rzut oka, zadanie. Jednakże, w celu oddychamy w czarno-biały rysunek życia, warto ciężko pracować. I bez względu na to, czego się spodziewać w wyniku – rysunki smoków ołówkiem, prosty szkic kwiat lub ubrania: za najbardziej realistyczny widok na potrzeby zaopatrzyć się w wysokiej jakości papieru, ołówki o różnej twardości, gumki i oczywiście cierpliwości.


reaktywowana mit

Nigdy nie uderzył rysunki ołówkiem smoków? Oczywiście, mówimy o pracy zawodowej, gdzie każdy szczegół, każdy cień pada dokładnie w określonym miejscu, a każdy szczegół jest narysowany z niezwykłą dokładnością. Jednak poza zasięgiem, na pierwszy rzut oka, obraz profesjonalizmu – to nie powód do rozpaczy i zrezygnować ze swojej kariery jako artysta. Aby narysować smoka, ale trzeba przestrzegać kilku zasad. I niech wyobraźnię opuścić rzeczywistość.

Spójrz na rysunki smoków ołówka serpentyn łaski w organizmie, zakrzywione szyi – na rysunku powinny być proste. Wydłużony pysk, szerokie nozdrza, ostre zęby długie, okrągłe lub chytrze zmrużył oczy z uczniów kocie – włączyć wyobraźnię, łączyć jaszczurki i dinozaury. Potężne pazury – jakie będą do ciebie: długie lub krótkie, wygięte lub prostowane – najważniejsze nie jest Pamiętaj, aby zapewnić im jak ostre jak ostrza, pazury. Czy smok skrzydeł – również swoją decyzję. Z reguły są one jak skrzydła wielkiego nietoperza, jednak sezon im dodatkowych pazurów – i swojej mitu staną się jeszcze bardziej realne.

Nie zapomnij o szczegóły

Po ukończeniu schematyczne przedstawienie smoka, przejdź do małych rzeczy, które przynoszą życie do rysunku ołówkiem. Zwierzęta Narysowane, niezależnie od ich możliwości powinny być czytelne. Start z pyska: podkreślać oczy i zęby, łuski Draw, ozdobić głowę i kręgosłup grzbiet (unikać zbyt gładkie linie, niech będzie szczecina). Chcesz ziejącego ogniem smoka? Dym z nosa i płomienie z jamy ustnej, które pomogą Ci osiągnąć pożądany efekt. Szyja Ubrany w talerzu i przykryć ciało z wagą – ich kształt zależy tylko od Twojej wyobraźni! Przeżyj skrzydeł – pokryć je z siecią zmarszczek, a ogon może być piękna korona „pokrętło”.

Tchnij życie

Aby rysunki ołówkiem w smoki były bardziej żywe, nie zapomnij o objętości. By osiągnąć pożądany efekt przy pomocy ołówków różnej twardości: najlżejsze części Draw światła ołówka (H, 2H, 3H), ale drobne szczegóły i „zasłonięta” organizmu – miękki (2B, 3B, 5B). Nie zapomnij o blasku: gładkie łuski musi koniecznie odbijają światło słoneczne. I, oczywiście, dodać cień pod swoimi „żywych stworzeń” – więc smok będzie wydawać się jeszcze bardziej realistyczna. Teraz, gdy wiesz, jak rysować rysunki trójwymiarowe ołówkiem, nie bój się spróbować swoich sił – nawet jeśli nie uda się za pierwszym razem, piąty czy dziesiąty arkusz rzucisz przenikliwy wzrok teraz mitycznego stwora.