824 Shares 7647 views

Wiecznie uroczy Valery Sjutkin. Biografia „kolesie z Moskwy”

Era Soviet zna kilka przykładów solistów i zespołów, które stały się popularne w swoim czasie. Valery Miladovich Sjutkin był jeden z tych wokalistów, którzy z powodzeniem łączy karierę solową i wydajność w grupie. Przez wiele lat, on i jego zespół nie tylko zdobył uznanie fanów, ale proszę zachować je do dziś.

Narodziny gwiazdy

Biografia muzyka zawiera wiele ciekawych faktów. Urodził się 22 marca 1958 w Moskwie Walerij Syutkin wydaje, wiedziałem od dzieciństwa, co zrobi ze swoim życiem. Pójdzie na ślady ojca, nauczyciela Wojskowej Akademii Inżynierii. Ale od lat szkolnych sobie sprawę, że jego główną pasją – muzyka, pomimo faktu, że żaden z krewnych nie miał nic do roboty.

Pierwsze zajęcia we wczesnych latach 70-tych doprowadziły do kilku amatorskich zespołach, w których uczestniczyły Valery Sjutkin jako perkusista i gitarzysta. kierunek skała i jej przedstawiciele, takie jak Smokie, The Beatles i Deep Purple, wyznaczonego przynależności do gatunku, który będzie przylegać do całej jego twórczości. Przed wysłaniem wojska pracował na pół etatu asystent kucharza w restauracji, a podczas służby na Dalekim Wschodzie, wykonywane w zespole z „Lot”, który również po wspomnianym Aleksey Glyzin.

Pierwsza poważna praca mowy i frywolny

Pragnienie, aby spróbować swoich sił jako piosenkarka pojawiła się przypadkowe. Było to konieczne, aby zastąpić chore piosenkarz, co potrafiła zapewnić Valery Sjutkin znakomicie. Pierwszy zespół touring była grupa „Telefon”, który ma w swoim repertuarze cykl pieśni ludowych i kilku albumach, w tym jednego koncertu nagranego w Władywostoku. W wolnym czasie, piosenkarka mieszkała dodatkowe zarobki – była pierwsza ładowarka na stacji kolejowej Białorusi, a potem – przewodnika.

Krótkotrwałe, „Telefon” upadł, a on „Architekci” zastąpiły już pracował Yuri Loza. W 1989 roku, a następnie przez trio "Fan-o-man", nagranej jeden album "kawior". Awarie realizowane i grupa z której Sjutkin poszedł prosto do zespołu Mihaila Boyarskogo, a stamtąd, na zaproszenie kompozytora Evgeniya Havtana, hit „Bravo”, zastępując Zhannu Aguzarovu.

Być może jest to najbardziej znany zespół, który do 1995 roku działa Sjutkin. Valery tym czasie przygląda się stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl, w którym zacznie działać w pojedynkę. Jednym z pierwszych piosenkarza przedstawiony opinii publicznej slang „modów”, pobierając amerykańskich 50. muzycznych. Debiutancki album „Bravo” został nazwany „elegantów z Moskwy”.

inne hobby

Ponownie Sjutkin opuścił zespół. W 1995 roku Valery zorganizować nowy zespół „Sjutkin i CO”, gdzie został jej liderem. Z zespołem służy on dzisiaj. Kompozycja „7000 na ziemi” od pierwszego zwycięzcę nagrody za najlepszy album przeboju roku.

„Sjutkin & Co.” produkuje 8 albumy, ostatni, „Kiss powoli”, pochodzi z 2012 roku. W 2008 roku za osiągnięcia w sztuce piosenkarka otrzymała tytuł Honored Artysta Rosji.

Valery Sjutkin, którego biografia zna inne wcielenie, nie ogranicza się do jednego muzyka. Tak, że przyjmuje ofertę z Uniwersytetu Górniczego w Moskwie nazwany M. A. Sholohova i został profesorem na Wydziale Wokalno. Ponadto wokalistka uczestniczyła w humorystyczny program „Maska Show” i teleturnieju „Russian Roulette”, był czołowym projekty telewizyjne muzyczne „dwa fortepiany” i „Enjoy gatunek!” Jak wyglądał aktor w „starych piosenek o głównym-2” „Dzień wyborów”, który ukazał się na obraz zespołu solistą „Oliver Twist”. Powiązany z łyżwiarka figurowa Irina Lobachevoj udział w show „Gwiazdy na lodzie”, był członkiem jury, „Muzy świata.” W 2014 roku został ambasadorem zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi.

Dla długoterminowego poświęcenie dla muzyki i niepowtarzalnym stylu Valery Sjutkin nie bez nagrody. W jego Skarbonka ma „Złoty Gramophone”, wyprodukowany w 2009 i 2012 roku.

szczęście osobiste

Sjutkin był żonaty trzy razy. Z żoną, Violetta są razem od ponad 20 lat. Pracowała jako projektantka kostiumów w zespole i początkowo zaprzeczył trwałe muzykiem. Jak przyznała piosenkarka, zawsze starał się wyglądać pięknie, aby zostawić dobre wrażenie o sobie. Z poprzednich małżeństw Syutkina mieć dzieci Elena i Max, z jego małżeństwa Viola – córkę, która również została nazwana Violet.