196 Shares 6012 views

Show "The Voice" Season 4: recenzje mentorów. Widzowie gości o projekcie "The Voice" Season 4

W piątek wieczorem na kanale gromadzi i integruje ekrany publiczność ogląda na wokalnego talent show „The Voice”. Czwarty rok z rzędu, intrygi wokół transmisji nie gaśnie, lecz, przeciwnie, są nowe, czasami ostre dyskusje. Coraz więcej osób, których dotyczą następujących zdarzeń w show „The Voice”. Sezon 4 opinii o niekompetencji jury odebrał najbardziej krytycznym dla trwania transmisji. Może to zapłacił public relations? Albo tak naprawdę ludzie stają się wybredni w muzyce, że łatwo krytykować zawodowych śpiewaków, a nawet przyszedł do ludzi odlewniczych?

Skąd wziął się pomysł?

Swoboda wyboru przez ucho, bez vzgyada na nim – to jest głównym założeniem projektu telewizyjnego „Voice”. Należy do holenderskiej telewizji. Format pokazać zagranicznym pojawiła się w 2010 roku, a dwa lata później rosyjscy widzowie mogli zobaczyć, że na scenie można uzyskać, mając talent, a nie połączenia wpływowych. Ich nowy-found Ideą projektu od razu zdobył publiczność krajową. Jury, uczestnicy, repertuar – wszystko rozmieszczone publiczność w show "The Voice". Sezon 4 niezadowalające odpowiedzi nabyte po raz pierwszy w trakcie realizacji projektu.

Taki program jest nadawany w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Koncepcja wystawy jest tak zadowolony z publiczności, że nie było podobnego transferu do rzetelnego doboru muzyki wśród dzieci.

Celem konkursu

Każdy kocha show „Star Fabryka”, który ujawnił wiele talentów, od 2002 roku, był już zainteresowany publiczność. Czasy się zmieniają i rosnące potrzeby. Społeczeństwo nie jest zaskoczony zwykle wybór śpiewaków. Tak więc idea wyboru wokalisty, wykonując utwór żyć jury, odwrócić się plecami do piosenkarza, trochę rozwiał wątpliwości dotyczące wyboru korupcyjnej współczesnych gwiazd show-biznesu.

Taki jest cel konkursu jest identyfikacja wokalne walory artysty, a nie jego wygląd, wiek lub fryzury. Specjaliści jako mentorzy nie rozproszony przez obraz głośnika i słuchać jak skupiła swoje dane wokalne.

Pasje prowadzone wysokiej, wyrażony intensywną dyskusję pokaz „The Voice” (sezon 4). Widzowie gościnne w większości na celu niekompetencji Polina Gagarina, mówiąc, że jest zbyt młody przez śpiewaków początkujących trener. Jednak warto pamiętać, że sama dziewczyna był uczestnikiem i laureatem „American Idol”, a kto, jeśli nie zna drogę do sukcesu w takich konkursach.

zasady konkursu

Recenzje show "The Voice" (sezon 4) wypełnioną krytykę. Głównym tematem dyskusji jest na panelu sędziów. Warunki realizacji projektu zaproszono cztery mentora predusmetreno z plejadą artystów rosyjskiej sceny muzycznej, które na każdym etapie show tworzą zespół śpiewaków.

Pierwszym krokiem jest wybór ślepego słuchania, a jeśli członek jury jak wykonanie utworu, on zwraca się do partii, a tym samym zgadza się jego mentorem. Gdy zespół jest zmontowany, zaczyna walkę między konkurentami w grupie należącej do jednego nauczyciela.

W końcowej koncert dostać 4 wykonawców: tylko jeden z każdego z członków jury. Zwycięzcę wybiera widza. Miał wiele dyskusji jury, zdjęć, komentarzy i innych momentów, które występują w programie „The Voice”. Sezon 4, mający sprzeczne opinie, spowodował jeszcze większe zainteresowanie transferu. Teraz, nawet pozbawione widza ciekawością, czytając dyskusję pokaz będzie chciał go obejrzeć.

Początkowy skład jury

Trzy sezony w krzesłami TV pokaż ekspertów i później nauczyciele utrzymywane: A. B. Gradsky, L. N. Agutin, D. Bilan i Pelagia. Doświadczenie przeciwko młodzieży. Jury reprezentowane równowagi, gdzie na jednej stronie skali, dwa piosenkarz, kompozytor, Czczony Artysta Rosji Aleksandra Borisovich Leonid, a z drugiej – muzyka pop, uczestnik „Eurowizji” Dmitrij Bilan i folk singer Pelagia.

Jury w tym formacie szybko zyskał miłość publiczności. Jest to zrozumiałe, ponieważ są one w pierwszej kolejności. Wcześniej taki pokaz nie był, a ich zachowanie jest określona przez zwykłych metod selekcji dla widza. Jednak rosyjska mentalność publicznego opiera się na konserwatywnych poglądów.

I nagła zmiana zwykle mogą powodować ostre opinie. O projekcie „Voice” (sezon 4) Społeczeństwo nazywa nieudanej próbie podniesienia ratingu programu. Zamienne sędziowie – przewodnik kanał chwytem marketingowym.

To właśnie te zmiany stały się okazją, który spowodował ostrą krytykę projektu „The Voice” (sezon 4). Nawet jeśli jako mentorzy inne gwiazdy krajowe zostały wybrane, a mogą one wypaść z łask dla widza.

Intryga 4 sezony

Do Telewizji był zainteresowany corocznie mu przynieść zmiany. Tak więc, w drugim sezonie rozszerzyliśmy liczbę zawodników, którzy podjęli taktykę „uprowadzeniu talentach”, gdy wycofał piosenkarz może zająć kolejne mentora za kaucją. A czwarty sezon z kierownictwem projektu TV, zdecydowano się zmienić jury. Widz może się doczekać nowej wersji, aby zobaczyć, który dostał czerwoną krzesło. 4 september, 2015 stał się znany nowi trenerzy pokazują "The Voice" (sezon 4). Opinie o zmianie jury natychmiast uzyskał negatywny kolor.

Nowe Jury (jak w poprzedniej kompozycji) był zrównoważony. L. N. Agutina otrzymuje Zaszczycony Wykonawca Rosji, kompozytor i G. V. Leps. Młodzi koledzy przedstawiony: piosenkarka pop P. S. Gagarina, uczestnik "Eurowizji", w Bilan; kompozytor i otworzył widza w nowej roli rapera Busta, czyli jury między rozmowami jego prawdziwe, nieznane opinii publicznej nazwa Basil.

Mieszkaliśmy w fotelu tylko opanować Gradskij – których arbiter zostały napisane w większości pozytywne opinie. O mentorzy wyświetlić „The Voice” (sezon 4) jest nie tylko mówi leniwy. Publiczne gwałtownie krytykowany każde słowo i działania nauczycieli.

Którzy krytykowali?

Aleksander B. w wywiadzie powiedział, że drugi „głos” był lepiej przygotowany uczestników. I to właśnie dzięki pionierów pierwszym sezonie, udowodnił, że nie jest to gra TV, ale prawdziwy pokaz. W pierwszym serialu zdobył skromną i self-Din Garipova. W 2013 roku serial zdobył Nargis ekstrawagancki wygląd, choć nie stać się zwycięzcą. Trzeci sezon zaskoczył widzom kolejną partię zwycięstwo na zespół Gradsky. Stały się one absolwentem Akademii Gnessin Aleksandra, kochany przez publiczność i zdobyć wyróżnienia.

O mentorzy wyświetlić „The Voice” (sezon 4) społeczeństwo wyrażone jako powód, że nie chcą, aby kontynuować oglądanie show. Chociaż nie jest to osiągnięte liderów programu, zastępując członków jury. W dyskusji krytyka osiągnięty i uczestnicy. Publiczność zaczęła się zastanawiać, od deficytu utalentowanych wykonawców. Każdy widz mówi o falshifosti wydajności, biorąc pod uwagę sam recenzent muzyczny, bez narażania pod uwagę doświadczenie i specjalistyczną edukację sędziów show. Na forach piszą, że nowi członkowie jury nie mają talent prawidłowo krytykować, a nawet więcej, aby pouczać młodych wykonawców. Z wyjątkiem jednego nauczyciela. Aleksandr Gradski po raz czwarty został członkiem Komisji Sędziowskiej, a projekt jest najbardziej wykwalifikowanych, według widzów, specjalista w show „The Voice” (sezon 4). Recenzje mentorów dla emocjonalna i ostrość w sprawozdaniu przejętego wydań poprzednich lat. Może ten sezon będzie ostatnim w historii? I, być może, nie będzie triumfalny powrót do poprzednich nauczycieli? Lub widz przyzwyczaja się do nowego składu sędziów i pokazać „głos” (sezon 4) Recenzje otrzymają komplementarne?

Co nie podoba się nowy skład jury?

Badanie przeprowadzone wśród publiczności na temat których jeden z członków jury jest najbardziej irytujące, wyniki były następujące: zwycięzcą został Grigorij Leps (43%), drugie miejsce zajęła Paulina (37%), trzecie – Bastia (12%), a czwarty (8%) – Hradský.

G. Leps w show "The Voice" (sezon 4) krytyczne opinie otrzymane za aroganckie zachowanie. Ludzie mają wrażenie, że robi przysługę poprzez udział w tym projekcie. Najprawdopodobniej miał na wystawie i ma role. Rola wiary w siebie i ścisłej członka jury.

Polina w projekcie „The Voice” (sezon 4) Opinie publiczność otrzymała niepochlebny imitację poprzedni mentor Pelagia i powtórki. Ale ona jest dziewczynką, a także piękne, dlaczego nie flirtować? Ten pokaz, raczej niż wybór oranżerii. Każda odpowiedź widza – to sukces, ocena i pieniądze. Mało przewodnik produkt TV jest tak, że analfabeta zaprosić nieciekawe osobowości.

On zaskoczył wszystkich Wasilij Vakulenko. Widz raper lubił jego powściągliwość i ludzkości.

Gradsky bycie nauczycielem od Boga, a wychowany w trzech sezonach zwycięzców, publiczność stała się nudzić. I jego numery eXecutors nie powodują ich dawny entuzjazm.

Odpowiedź na krytykę nauczycieli

Od września jest na jednym kanale telewizyjnym projekcie „Voice” (sezon 4). Widzowie gości o mentorów podczas gdy nadal ujemny. O tym, co się tam dzieje, a potem mówił członków jury w wywiadach. Aby zaatakować społeczeństwo Polina zareagował ze zrozumieniem. Najważniejsze jest to, że ze strony fanów i rodziny, czuje obsługiwane. I pogłoski o braku doświadczenia w porównaniu do Pelagea ona odrzucona. Gagarin tylko jeden rok w ramach poprzedniego opiekuna i profesjonalnie na scenie służy 10 lat, więc ma wystarczającej wiedzy, aby kształcić utalentowanego artystę.

Leps i Basta nie mógł odrzucić ofertę wzięcia udziału w show "The Voice" (sezon 4). Recenzje mentorów są diametralnie różne.

Gregory powiedział w wywiadzie, że trudno byłoby wybrać artystów ślepo, bo aktor w jego rozumieniu – to nie tylko śpiew osoba, ale także sposób, mimika, gesty. Basta, który czuł ich nieistotność w serialu, poczuć emocje podczas przesłuchań niewidomych. Wybrał wykonawców danych głosowych oraz na zdolność niespodzianka.

„Głos” sezon 4: opinie widzów o repertuarze

Oprócz niezadowolenia ze składu jury, wykonawców, gwałtowna reakcja ludzi zstąpił na repertuaru.

Pod koniec pierwszego sezonu kierunkiem projektu TV zostały zmienione dalszy wybór piosenek zawodników. Stało się to po tym, jak negatywne komentarze HURT wokalistów przeciwko redaktorów pierwszego kanału, z pewnością dał złą piosenkę. Oferowane przez zawodnika osobiście zrobić listę utworów muzycznych, które są redaktorzy zmniejszy od 60 do 10 piosenek. I każdy wykonawcy 10 piosenek zobowiązuje się śpiewać.

W debacie publicznej wyraził zaniepokojenie brakiem rosyjskich piosenek w repertuarze wykonawców. Transfer jest zagraniczny odpowiednik, ale że w Holandii nie są zgodne ze składem Rosyjskiej, zgodnie z publicznością.

I to jest wymówka. producentów muzycznych i tak zachęcam zawodników śpiewać oryginalnych dzieł. Po dwóch godzinach muzyki ludowej po prostu zmniejszyć liczbę widzów, więc repertuaru rozmaitych artystów. I zdolność do śpiewania w języku obcym – to jeden z przejawów talentu.

Pozytywne opinie o "The Voice" program: Sezon 4

opinie ludzi podzielono na temat programu. Ale te i inne podobne niewymiennym wiodącego D. Nagiyev. Widzowie lubią humoru i charyzmy człowieka. A może fakt, że duża część społeczeństwa bierze żeńską część, tak przystojny Nagiyev szacunkiem dla godności show, a Pauline (farbowana blondynka) nie ma uczynków?

Z wyróżnień – widz wrażeniem format transmisji. Minęły tylko cztery lata, a fani się doczekać nowego sezonu. W wydaniach poprzednich latach było to również krytyka Komisji Sędziowskiej i repertuaru. Najprawdopodobniej to i osiąga kieruje projekt telewizyjny. Aby gotowane dyskusję i podniósł rating.

Czego można się spodziewać?

Podczas gdy widzowie pozostają w rozległym świecie szerokich opinii internetowych show „The Voice” Sezon 4 ufnie podchodzi do ostatecznych uczestników meczu. Miesiąc pozostało przed ogłoszeniem zwycięzcy.

Dyskusja, krytyka, niekompetencja jury – wszelkie uwagi na temat projektu "The Voice" (sezon 4) – wszystko to ma drugorzędne znaczenie. Format show ma na celu uzyskania przyjemności z inscenizacji, muzyki i komentarzy członków jury.

Po tym wszystkim, w domu, siedząc na kanapie, łatwego kritirovat i winy niekompetencji osób, które stały się sławne dzięki swojej pracy i wytrwałości. To nie jest wybór Filharmonii. ludzie profesjonalne robienie show. I to z powodzeniem promowany do mas.