504 Shares 4660 views

Były członek reality show Anastasia Yagaylova

Biografia Anastasia Yagaylovoy zaczyna się od jej narodzin w mieście Chabarowsk, 21 marca 1986 roku. Od dzieciństwa, lubi tańczyć, rysować i uprawiania sportu, umieścić na sztukach w szkole. W momencie, Anastasia badane w modelu szkoły i przez pewien czas był na tyle popyt. Anastasia Yagaylova później wystąpił w reklamie i uważa, że jest to ważne wydarzenie w ich życiu. Ukończyła uniwersytet z dyplomem „psychologii i socjologii.” Anastazja urodziła się pod znakiem Barana. Znak ten charakteryzuje się niezdolnością do usiedzieć. Osoby urodzone w tym okresie, bardzo impulsywny i łatwo sfrustrowany. Samo samo dotyczy Anastasia obecnie bardzo oryginalna: „Jestem niezdrowe, nerwowy, samolubny, czuły, uczciwy, kobiecy”. Oto jak to się wyraża.

Projekt TV "Big Brother"

Jest to bardzo nieskręcana reality show na całym świecie. To zależy od Rosji stało się zbyt. Najważniejsze jest to, że 16 chłopców i dziewczęta mieszkają w oddzielnej domu pod czujnym kamer oczu. Są one całkowicie odizolowane od świata zewnętrznego. Ich królem i bogiem w ciągu trzech miesięcy staje się „Big Brother”, która dystrybuuje cotygodniowe zadania, mające na celu jednoczyć dzieci w przyjaznym zespole, lub, wręcz przeciwnie, aby zobaczyć ukrytą stronę natury uczestnika.

Wśród uczestników rosyjskiej wersji serialu był i Anastasia Yagaylova. Nad projektem, była najmłodsza dziewczynka i nieobliczalny. Już w pierwszych dniach, wyznaczając negatywny przeciwko większej części zespołu kobiecego, potrafiła jednocześnie spowodować sympatię męskiej części projektu. W jej zachowanie na pokaz Nastya umieścić na miłość widzów i nie są one po prostu uratował ją przed wydalony z projektu. Uczestników pokazać go nikt nie próbował nawiązać bardzo bliskie stosunki, ale też ich nie wszystko zapomnieć. Na przykład, na początku projektu było nie rozlać wody Mitia Zadorozhnogo. Troszczył się o nią, przygotowany specjalnie dla dziewczynki jedzenia. Kolejnym fanem młodego piękno staje Bob wątroby. Anastasia zdaje sobie sprawę, że długo na jednym przeglądania miłości nie będzie trwać, i przyjmuje zaloty młodego mężczyzny. Razem sprytnie wyeliminować wspólnych wrogów, ustanawia swoje własne zasady komunikacji w zespole. Mówią, że Bob był pod wpływem piękna. Uświadamia sobie, ale gdzie indziej jest to normalny facet byłby w stanie uzyskać taką dziewczynę!

Jednak po pewnym czasie życia na projekt, Anastasia Yagaylova zdecydował się pokazać znawca męskiej psychologii. Pewnego ranka powiedziała Wasia, że wkrótce zostanie ojcem, ale przeliczył się, myśląc, że młody człowiek daje się dziecku. Zamiast tego cały dzień śpiew i taniec, i spełnione wszystkie kaprysy ukochanej. Do wieczora, nasza bohaterka jest zmęczony i powiedziała, że facet żartuje. Wieść, że wziął również dość spokojnie. Po tym, w sytuacji ingerował „Big Brother”. Uparł się, że zrobiła test ciążowy. Jak się okazało, analiza dała wynik pozytywny. I tu nerwy Vasey minął. Zaczął krzyczeć, że widzi przyszłość swoich rodzin i generalnie nie jest gotowy, aby stać się bardziej poważne. W rezultacie relacja Nasty i Vasey zaczęły przypominać huśtawkę. Młodzież następnie argumentować, a następnie pogodzić. W rezultacie, Anastasia wysiłki nie poszły na marne, wygrała show i otrzymał ich uzasadnionego 10 milionów, który spędził głównie na zakup mieszkania rodziców.

Projekt "Dom-2"

Przed show „Big Brother” Anastasia starał się projekt „Dom-2”, ale nie przejść przesłuchanie. Zamiast wzięła inną dziewczynę. Nasza bohaterka nie jest przyzwyczajony do odwrotu, a kiedy był zwycięzcą reality show „Big Brother”, stała się członkiem projektu „Dom-2”. Udział Anastasia choć było krótkotrwałe, ale przyniosła wiele pogłosek i plotek. Nasza bohaterka jest oskarżony, że pracowała w striptease, to sprzedają się za pieniądze. Wkrótce po przybyciu do projektu telewizyjnego Anastasia Yagaylova „Dom-2” w lewo, prosząc ją, aby podnieść jej byłego kochanka, Wasia. Naturalnie, młody człowiek nie mógł odmówić urody, a wkrótce zabrał ją do projektu. Ale żyć razem, nie mogli. Anastasia zdecydował się na powrót do rodzinnego Chabarowsku.

Anastasia ślub Yagaylovoy

Po powrocie do domu, Nastia consorted ze swoim starym przyjacielem – Lesha Ryabichkina. 23 lipca 2008 Anastasia Yagaylova żonaty. To wydarzenie, zauważyli w wąskim kręgu przyjaciół i krewnych. Zgodnie z prawem prawosławnych małżeństwo.

narodziny dziecka

Lewy Anastasia żonaty, kiedy był w ciekawym miejscu. Dlatego wkrótce po ślubie urodziła wspaniałą i zdrowego syna, który został nazwany Aleksego i Anastasia Maxim. Rozpoczął się nowy przyjemne obowiązki i troski. Nasza bohaterka doświadczyła radości macierzyństwa.

Życie po projektach telewizyjnych

Po zakończeniu projektu telewizyjnego i opieki od drugiego Anastasia żonaty, ona urodziła synka i zaczęła się zmieniać przed zdumionych przyjaciół i ukochanego męża. Od poprzedniego dziewczyna kategoryczne i bitchy zniknęła. Teraz Anastasia Yagaylova – wzorowa żona, gospodyni domowa i troskliwą matką. Uspokoiła się i nie szuka niczego udowadniać i wszędzie być pierwszy. Jego główne wygrane i nagrody otrzymał.