243 Shares 1332 views

Diego Ramos: biografia, filmografia i życie osobiste (zdjęcia)

Obecnie nie wszystkie znane argentyński aktor serii Diego Ramos. W Rosji, stało się popularne ze względu na filmowanie „sławnych i bogatych”, „Wild Angel”. Jednak dzieło utalentowanego człowieka nie kończy. W tej publikacji będziemy uczyć się kilka faktów z jego biografii, filmografię i życiu osobistym.


dzieciństwo

Argentyński aktor Diego Ramos urodziła się 29 listopada 1972 roku w Buenos Aires, ale dzieciństwo spędził na przedmieściach Almagro. Jego rodzice byli daleko od teatru. Ojciec Alberto, pracował jako kardiolog, moją matkę, Sylvię, była gospodynią domową i zajmowała się czwórką dzieci. Na Diego ma jeszcze dwóch braci, Christian (w dziedzinie stosunków międzynarodowych specjalisty) Hernan i siostra Maria Silvia. Jako dziecko, chłopiec bardzo chętnie bawi się z jego rodzinnego dramatu. W tym momencie zdał sobie sprawę, że chciał zostać aktorem filmowym.

wczesne lata

Po szkole, Diego Ramos postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie. Studiował na Uniwersytecie w San Francisco de Sales de Almagro, ale w końcu zrozumiał, że ten rodzaj działalności nie lubi, bo na pierwszym miejscu zawsze był teatr. Rzucanie Institute, młody człowiek koncentruje się na wszystkie swoje energie działając kariery. Facet zaczął współpracować z Agencją i zagrała w filmie TOFL równolegle uczestniczył lekcje aktorstwa. Droga do sławy nie była łatwa!

Początek twórczy sposób

Początkowo Diego grał w krótkich spektakli dla dzieci, doprowadziła wakacje dla dzieci, wyjazd całej Argentynie. Moonlighting gdzie mogli. Pierwszą rolę w filmie dostał losowo. Stało się to podczas oglądania spektaklu teatralnego, w którym jego przyjaciel. Obok Ramos był kobietą, ofiarowała pójść odlewania. Później okazało się, że był to producent jednego z kanałów telewizyjnych Patricia Weber. Oczywiście, Diego przyjął zaproszenie i przybył do przesłuchania. Jakiś czas później, facet zadzwonił i powiedział, że jego kandydatura została zaakceptowana. Więc dostał rolę nieśmiałego młodzieńca o imieniu Max w serialu „Russian górskiego”.

Pierwszą główną rolę

Później, Diego był zaangażowany w strzelaniu ciągu 13 adaptacjami kanałowych: „Last Summer”, „Wyzwolenie”, „Gino”, „Jak gorący chleb.” W 1997 roku chłopiec zaproponowano główną rolę w „sławnych i bogatych.” To Diego Ramos i Natalia Oreiro wykonywane bohaterów Diego Salerno (prawnik) i Valeriyu Garsiya Mendez napotykanych w wyniku wypadku na zawsze kochać siebie. Po tym, historia miłosna z „Romea i Julii”, ale ze szczęśliwym zakończeniem. Telewizor był popularny kanał 9, i człowiek stał się idolem nastolatek.

Następnie młody aktor podpisał umowę na udział w komedii „All Yours – Mine”, który ponownie odgrywa rolę prawnika. Po tym Diego podpisał kontrakt na udział w serialu „Casablanca”, z udziałem Leonardo Sbaragliya i Natalia Oreiro. Praca była bardzo trudna, ale film nigdy nie został wydany. Potem grał w teatrze rolę głównego bohatera, Teodoro w bajce muzycznej dzieci „Kopciuszek”, o wielki sukces. Później Diego odbył podróż do Nowego Jorku, do produkcji „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, a kraj w Afryce, gdzie jego biografia jest uzupełniany rola Belaustegi lekarz Bruno z serii „Lato 98”.

Filmowanie w „Dzikim Anioł”

Po powrocie do Argentyny aktor opuścił fotografowanie w telenoweli „Summer of 98” do obsady serialu „Dziki Anioł”. W filmie Diego odgrywa rolę prawnika Sergio Costa zakochany w Milagros Expocity (Natalia Oreiro bohaterki). Mimo że jego uczucia nie zostały wysłuchane z powodu tej roli jeszcze bardziej popularność zyskał Diego Ramos. Biografia aktora i pół miesiącach pracy został uzupełniony o powrocie do „lato”. Potem zaangażowany w działania teatralne, udział w formułowaniu Florence Peck, przyniósł im zarówno wielki sukces.

Diego Ramos. Filmografia: 1995 -2014 rok

W 1995 roku, Diego był zaangażowany w strzelaniu z serii „roller coaster”, rok później – w filmowej adaptacji „jedno lato”, „jak gorący chleba», «Gino». W latach 1997-1998, z telenoweli „sławnych i bogatych”, „twoje – moje”, „lato”. W 26 lat w „Wild Angel” i „dobrych sąsiadów” grał Diego Ramos. Biografia aktora w 2000 roku wzbogacił fotografowania w serii „Wings of Love”. Rok później pojawił się na ekranie w telenoweli „Pedro prostak”, „Lekarze-2.” W 2003 roku aktor otrzymał propozycję, aby zagrać w serialu „Anioł Stróż”, „Autentyczne Rodrigo Leal”, z którego nie mógł odmówić. Dwa lata później, filmografia uzupełniana o nowe prace „Lorena”. W 2006 roku, ekrany z Diego Ramos opuścił serial "Time Goes By" i "Where the Wild Dreams". Projekt „The Ugly Duckling” został stworzony w ciągu trzech lat.

Diego Ramos – aktor, z udziałem w popularnym serialu „Violetta” w 2012 roku, razem z utalentowanym Clara Alonso. Młodzi widzowie nadal podziwiać parę anzhi i niemieckim. Później, utalentowany aktor został zaangażowany w kręcenia filmu „Only You”, „Magia futbolu”. Popularny aktor nie zamierza się zatrzymać na tym poziomie. Planowane wydanie nowego obrazu „równania Boga” w 2017 roku.

Diego Ramos życie osobiste

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aktorów i pozazdroszczenia stajennych Argentynie pozostaje wolny. On nie jest specjalnie znany relacje z dziewczynami. Facet jest jeszcze jedno. Mówiono, że spotkał się z aktorką Nancy zagłębieniu, ale później okazało się, że to tylko przyjaźń. Napastnicy nie było mowy o niestandardowym orientacji aktora, ale fani są pewni, że to fikcja. Przez cały czas Diego nigdy nie dał powodu, że można zrobić takie wnioski. Dlatego też życie osobiste dziennikarzy gwiazd – najbardziej ulubionym tematem. Wszystkie pytania facet uprzejmie informuje dziewczyny, że jest sam, ale on jest szczęśliwy. Ramos nie chce założyć rodzinę, aby obietnice i zobowiązania. Lepiej spotkać się z przyjaciółmi, organizowanie uroczystości i powrót do domu w dowolnym momencie. Niestety, a może na szczęście, poważne relacje tego utalentowanego człowieka zdarzają się tylko w serii.

Dlaczego Diego jeszcze nie masz dziewczynę?

Aktor przyznaje, że czasami nadal myśleć o romansie. Ale on sam uważa, wstydliwy, pasywny, i mówi, że jeszcze nigdy nie zaprosił miła pani na randkę. W rzeczywistości, człowiek bardzo unromantic. Znacznie bardziej prawdopodobne, że zgadza się, jeśli on sam zaprosił na kolację. Nawet jeśli odbywa się spotkanie, Diego nie będzie sam podejmować żadnych kroków naprzód. Na miłości, ona odpowiedzi na pytania, które nie mogą żyć bez tego uczucia, że ktoś taki jak często, ale poważny związek jeszcze.

W 2012 roku mężczyzna wspomniał, że chce mieć dzieci w taki sam sposób jak aktor i muzyk Ricky Martin (chłopcy bliźniacze od matki zastępczej). Dlaczego Diego przylega do tego punktu widzenia, nie jest jasne. Jeśli spojrzeć z drugiej strony, aktor nie jest po prostu wystarczająco dużo czasu na życie osobiste. On ledwo ma czas do złożenia wizyty w jego krewnych tak na spacer z psem. Jedno jest pewne: podczas gdy słynny aktor nie powiedzieć cokolwiek życie osobiste pozostaje owiana tajemnicą.

Konkludując

Teraz wiesz więcej na temat tego utalentowanego aktora jak Diego Ramos. Jego życie osobiste, filmografia, i inne szczegóły będą długo być zainteresowane fanów. Twórczość nie jest na miejscu, Diego stale uczestniczy w różnych projektach. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe prace z tej słynnej brunetka, a może będą pewne zmiany w swoim życiu osobistym.