285 Shares 3146 views

Jak narysować Flatershay z serii My Little Pony

Flatershay – jedna z bohaterek słynnej serii My Little Pony, który zdobył wiele serca dzieci i dorosłych. Piękne ponyashki inspirować twórców gier komputerowych, komiksów, zabawek i strojów karnawałowych. Nie pozostanie bez uwagi i artystów. I staramy się zorientować się, jak rysować Flatershay – cytrynowy pony pegaz z blado fioletowy grzywę loki. I aby uzyskać najbardziej rysowane wygląd konia jak prototyp kreskówki, koncentrując się na jego historii, przyrody i legendy.


Charakter charakterem

Nazwa Flatershay dosłownie oznacza „drżeć zakłopotanie”. Skromnyazhka kucyk jest zgodna z wybraną nazwą: spłaszczyć skromny i nieśmiały. Uwielbia spokój i nigdy nie angażuje się w konflikt. Urazy, mściwość, przebiegły – to na pewno nie o niej!

etniczność Flatershay

Przed narysować Flatershay kucyka, krok po kroku patrzeć na jej wygląd. Każdy koń pokazać swój niepowtarzalny Skintone (odcień skóry). Flato ma jasnożółty skórę. Podobnie jak jej przyjaciół, jej wielkich naiwnych oczach i zadartym nosem. Jedną z cech charakteru długa Mane bladym odcieniu liliowy i ogon. Na zadzie Flatershay mieć kyutimark – charakterystyczny znak – Trzy fioletowy motyl.

Legenda i historia

Urodzony i wychowany w Flato Klaudsdeyle. Jako dziecko, był wyśmiewany z powodu strachu przed lataniem. Być może to było powodem jej nieśmiałość. Ale nie sądzę, że żółty pegaz tak nieszkodliwe. W serii więcej niż jeden raz były momenty kiedy Hurlera Flato do niedawna znajdował się na ataku, a sam i radzić sobie z wrogami. Potem coś foloverov i dowiedział się, że ich ulubiony zadziwiająco silny, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dzięki tej wewnętrznej siły zdobyła swoje lęki i teraz leci jako swoją dziewczyną. Flatershay stała praca nie ma znaczenia. Jego misją – w celu opieki nad zwierzętami, pomagać słabym. Muszę powiedzieć, że jest dobry i talenty Flattach są zawsze popytu. Jest jedną z niewielu kucyków, o którego rodzina nie jest znana. Jej rodzina nie pojawia się na wystawie raz.

narysować Flatershay

Przed zastanawianie się, jak rysować Flatershay, określić materiały. Najlepiej jest przedstawić tę postać w jasnym kolorze. Farbowanie idealne pisaki żelowe, markery, kredki, gwasz lub regularne kredki. Dodatkowo, miękki muszą użyteczne prosty ołówek dobre usuwanie. Bardzo przydatne obraz bohaterki.

Jak rysować krok po kroku Flatershay

Przygotuj wszystko, czego potrzeba i ostrożnie rozwinąć pracy. Będziemy nadal pracować w następujący sposób.

  1. Po pierwsze, czy ten układ. Prasa ciężko z piórem nie powinno być – linie te wciąż muszą być usunięte z gotowego rysunku. Spłaszczenia głowę w uporządkowany i owalnego korpusu. Jego proporcje są dalekie od proporcji tego konia, ciało i głowa są prawie tej samej wielkości.
  2. Większość osoba posiada oko. Wyraża całą istotę charakteru, którą szczegółowo weryfikowana przed losowaniem Flatershay. Dobroć, niewinność, skromność – to jest to, co powinno się zdarzyć. W kierunku tyłu głowy narysować miękkie ucho.
  3. Dodawanie grzywę, w którym końcówka jest przykręcane. Rozpocząć rysowanie nogi. Trzeba powiedzieć, że bohaterowie serialu My Little Pony nie ma kopyta ostrym konia. Ich stopy są bardziej miękkie łapy. Rysować skrzydła – nadal Flatershay ponyasha nie jest łatwe, ale prawdziwe Pegasus.
  4. Cofa nogi i ogon również zwinięty w końcówce. Na zadzie narysować motyli. Usuń gumkę linie pomocnicze. Powinna ona mieć łatwy, bo zanim tam jak narysować Flatershay, zdecydowaliśmy się zrobić układ bez silnego nacisku na ołówek.

Rysunek 5 gotowe! Można rozpocząć zabarwienie.