500 Shares 6181 views

Trzy opcje gdzie są błędy w naszych mieszkaniach

Pluskwy, te straszne pasożytów krwiopijcy! Żaden z nas nie jest wolny od ich pojawienia się w jego mieszkaniu lub domu. Gdzie są błędy, a gdzie trzeba szukać? Są to pytania, my odpowiemy w tym artykule. Przeczytaj uważnie!

Mit, pluskwy są pobierane z domu

Niedawno, widok był, że te pasożyty – są prawdziwymi towarzyszami pomieszczeń brudnych i obsceniczne. W rzeczywistości tak nie jest! Home (lub łóżko) bug jest umieścić tam, gdzie jest człowiek – bezpośrednim źródłem jego jedzenia. Zgodnie z żelazną logiką tych pasożytów nie obchodzi osiedlić się w każdym pomieszczeniu. Inną kwestią jest to, że w najbardziej czystych i dobrze wentylowanych pomieszczeniach szanse przeżycia są znacznie zmniejszone pluskwy, ponieważ ich populacja jest stale umiera i miejsca na koloniach lęgowych są znacznie mniejsze.

Gdzie są błędy w domu? Pierwszym powodem

Ponadto, te pasożyty, które absolutnie nie dbają o stan higieniczny swojego pokoju, mogą być, ale i zupełnie przez przypadek. Na przykład, pluskwy często przywiezione z podróży do odległej. Pasożyty w tym czasie znajdują się w stadium larwalnym. Znajdziesz je na pierwszy rzut oka jest to praktycznie niemożliwe. Dlaczego tak się dzieje? Fakt, że pluskwy mogą przylgnąć do naszych rzeczy nadal w hotelu lub w naturze (tak zrobić i roztocza). Po powrocie do domu, zabrać ze sobą „żywą pamiątkę” w postaci kilkunastu larw tych pasożytów! Nawiasem mówiąc, częściej błędy mieszkaniu ze zwierzętami.

Gdzie są błędy w naszych mieszkaniach? Drugim powodem

Te straszne krwiopijcy mogą wystąpić w domu, wraz z nowo zakupionych mebli lub nowych rzeczy, ponieważ w wielu sklepach nie obserwuje się prawidłowe odkażenie. Ponadto może się zdarzyć przez zakupiony z rąk książki, elektronika, i tym samym meble.

Gdzie są błędy w mieszkaniu? powodem Trzy

Najbardziej popularnym sposobem dystrybuować te bezwartościowe stworzenia są konwencjonalne szybów wentylacyjnych! Wyobraź sobie przez chwilę dorosły mężczyzna bug może indeksować prawie 1,5 metrów! Dlatego też nic nie kosztuje, aby podróżować po swoim mieszkaniu, a tym samym zwiększyć liczbę ludności.

Gdzie trzeba szukać?

Więc, gdzie są błędy, będziemy już wiedzieć. Teraz dowiedzieć się miejsca, gdzie powinny one zwrócić uwagę:

  • ramy łóżek i kanapy, a także szwy w materacach.
  • stoliki, komody, wbudowane w łóżka i kanapy pudełek.
  • Różne urządzenia elektryczne (gniazda, wyłączniki).
  • deski parkiet, listwy, odrywana tapety (i stawów), elementy wypełnienia, i tak dalej. D.
  • Stare książki, szafki, obrazy, dywany, lustra.

o domu

Na zakończenie chciałbym wspomnieć jeszcze jeden powód, dla którego Twój dom może być, ale te pasożyty. Mogą one przynieść gości lub zwykłych pracowników najemnych, naprawić swój pokój. Ponadto, pasożyty mogą migrować do swoich sąsiadów.

Pamiętaj: jeśli znajdziesz się w domu pluskwy – nie zwlekaj! Walka z nich musi rozpocząć się natychmiast. Tylko w takim przypadku można liczyć na szybki efektywnego rezultatu.