258 Shares 3272 views

Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej w Rosji

Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej oficjalnie otwarty we wrześniu 1992 roku, usługa modlitwa w katedrze Wniebowzięcia Kremla błogosławiony patriarcha Moskwy i Wszechrusi Aleksy II. Tradycyjnie, co roku od 21 września, odbył się wspaniały poświęcenie dla uczniów pierwszaków. Ponieważ państwo Akademia kultur słowiańskich daje formacji integralnie i nieprzerwanie od trzeciego roku życia aż do studia, tam, na Placu Katedralnym Kremla, tego dnia poświęcić dla studentów pierwszych równiarki.


status

Jednym z najbardziej interesujących projektów w dwudziestym pierwszym wieku, Gask natychmiast zajmie należne jej miejsce w długim szeregu rosyjskich uniwersytetów. Ekspert świadectwo Ministerstwo Edukacji Federacji Rosyjskiej potwierdzają wysoką ocenę instytucji we wszystkich aspektach. Pomyślnie przeszedł Państwowej akredytacja, licencjonowania i certyfikacji określonych obszarach działalności edukacyjnej.

Stan akademia uniwersytet potwierdzone. Rozwój szkoleń i innych działań zawsze otrzymuje pomocy Ministerstwa Edukacji, Komisji Rządowej Moskwie międzyregionalnej Stosunków Patriarchatu Moskiewskiego, Departament Edukacji w Moskwie, Funduszu słowiańskiej Rosji, Rossotrudnichestvo. Moskwa nadzoruje szkołę podstawową, która jest Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej, Twer wszystkie problemy pomaga oddział.

Znalezienie utraconych więzi

Całkowite podstawy wartości aktywności pedagogicznej kompleksu akademickiego przeważa w całym badaniu: progimnazisty przedszkolnym, uczniowie, studenci, doktoranci. Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej – rosyjski most do przeszłości, tu czuwać nad wychowaniem młodego pokolenia w tradycji prawosławnej. Współpracę z piętnastu szkół w różnych częściach Moskwy, w regionie Moskwy i niektórych krajach z powodu szczególnych regionach umów.

Rosyjski parlament zezwolił na odbudowę utraconego w czasach radzieckich, związek z sacrum i świeckie zasady w edukacji, a teraz przywrócony do przedrewolucyjnej tradycji kaplicy w szkołach. Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej jest świątynia św Serafin z Sarowa na jego terytorium. Została założona przez Zakon Fidelity w imię świętego – odznaką honorową.

pojęcie

1. wewnętrzny świat dziecka i młodzieży zasługuje na szacunek.

2. Nauczyciel musi być osoba, wyznających wartości absolutnych.

3. wstawiania wiedzy, nie powinny posiadać coachingu procesu edukacyjnego, ale spotkanie, samoobretenie i nauczyciel – jedyny przewodnik dla świata kultury.

4. Edukacja obejmuje nie tylko kwotę profilowania i przedmiotów ogólnych, pojedyncze drzewa w nim są nierozłączne estetyczne, moralne i poznawcze komponenty.

5. Koncentracja na regionach – zasada silnej przezwyciężyć wewnętrzne uczucia kapitały monopol na produkcję duchowego. Małe miasteczka i wsie Rosji – przedmiotem szczególnej uwagi.

6. Mediów słowiańska kultura łączy się integralną, rozwijając wspólną podstawę wartości społeczeństwa.

Formacja duchowa ludzkiej wartości, oczywiście, powyżej jego czysto funkcjonalnego zastosowania do niej i skierował serwis pedagogiczny do Akademii.

Studenci Państwowej Akademii Kultury Słowiańskiej (GASC) przygotowuje się do dziewięciu wydziałach XIX wyjątkowy. Niektóre zostaną omówione bardziej szczegółowo.

taniec Instytut

W strukturze Akademii tam Instiut tańca, który szkoli nauczycieli, choreografów, teoretyków, krytyków, nauczycieli do profesjonalnego teatru baletowego, tańca ludowego, nauczycieli choreografii wyższych i średnich instytucji edukacyjnych kultury i sztuki. Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej (Moskwa) prowadzi szkolenia w Instytucie Tańca w kierunku „Sztuki Choreograficznej” (licencjat). Profile są liczne, wśród których choreograf, pedagogiczny, baletovedchesky, wykonywanie i tak dalej dla wszystkich podstawowych kierunków choreografii.

Wydział Instytutu – najsłynniejsze mistrzami teatru, choreografii, sztuki muzycznej i pedagogiki. Mid-level kompleks edukacyjno – jest Instytut Tańca, gdzie pierwsza jest Szkoły Baletowej Teatru „Gzhel”, a ostatni – to tylko teatr tańca. Instytut studentów widzów entuzjastycznie wziąć liczby uczestników w różnych twórczych projektów – festiwali, seminariów, konkursów, uczniowie są aktywni aktywność koncert w Rosji i poza jej granicami.

Jak wpisać

Państwowa Akademia Kultury Słowiańskiej (Institute of Dance), która odbyła egzaminy w lipcu. Wymaga to znajomości stadium ludowej, tańca klasycznego (w tym występów maszyn i odmian). Wywiad historii sztuki choreografii. Choreografowie są tancerze z doświadczeniem praktycznym inscenizacji. Potrzebujesz wideo dzieła choreograficzne i studia pomostowe (tematyka określona). Zebrane tylko tych, którzy mają drugorzędną specjalistycznego wykształcenia lub doświadczenia w tańcu choreografia profkollektivah. są wymagane podgląd i wywiad.

Wydział Kulturoznawstwa

Istnieją dwa działy: Badania słowiańskich oraz teorii i historii kultury, kierunek – kulturalna, kwalifikacji – kulturoznawstwo. Profile: kultura słowiańska regionu, historia kultury, zastosowano kulturoznawstwo. Na tym wydziale otrzymuje bardzo szerokie wykształcenie.

W uzupełnieniu do ogólnych kursów – humanistycznych, przyrodniczych, ekonomicznych (historii, filozofii, ekonomii, prawa, politologii, socjologii, pedagogiki, psychologii, informatyki, matematyki, nauk przyrodniczych), – uczyć się historii światowej kultury, teorii, filozofii i socjologii kultury, antropologii kulturowej , mitologia, świat i rosyjskiej literatury, estetyki, etyki, historii nauki, sztuki retoryki, religii, etnologii, archeologii, kultury zarządzania i wiele innych.

studentów podyplomowych na specjalności muzealnictwa, teorii i historii kultury. Absolwenci dość popytu i firm prywatnych i agencji rządowych, pracują w rządzie, instytucje badawcze, archiwa, instytuty badawcze, muzea, teatry i tak dalej, wiele z nich uczy się w szkołach i na uniwersytetach.

Wydział Muzyki i Sztuk Performatywnych

Założycielem tego wydziału stał Artysta Ludowy Rosji, solista Filharmonii Moskiewskiej, prof V. Selivohin. Tutaj przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w Departamencie Sztuki koncertowej. wykonawców na koncerty, nauczyciele, akompaniator i aktorów zespół kameralny udział w programie Moskiewskiego Konserwatorium, gdzie ukończył w klasie L. N. Oborina był pierwszym dziekanem wydziału.

grupa studentów w całej komorze kursy, rozszerzenie liczby wojsk nie poddaje się uczniów. Tutaj praca z najwyższych klasy specjalistów z Konserwatorium i Rosyjskiej Akademii Muzycznej. Gnessina. Wszyscy nauczyciele aktywnie wykonywać w wiodących organizacji koncertów w Moskwie. Prawie wszyscy byli zwycięzcami charakterystycznym międzynarodowych konkursach. Teoria prowadzone przez profesorów i docentów, lekarzy i kandydatów nauk.

studenci wydziału działają w najlepszych salach koncertowych Moskwy, a także Związku Kompozytorów i Muzeum M. N. Ermolovoy. Tradycyjnie dać koncerty w House Museum S. T. Rihtera, Moskwa Konserwatorium Państwowym Uniwersytecie Moskiewskim, TSDZH, CDL, i tak dalej. Studenci też pójść na koncerty w Twerze, Kaluga, Vladimir i innych miastach. Uczestniczące „Młodzież dla świata słowiańskiego” misji, studenci i nauczyciele koncertował w Bułgarii, Polsce, Czechach, Słowacji i wielu innych krajach. zajęcia muzyczne, co prowadzi Państwowej Akademii Kultury Słowiańskiej, ma wiele opinii i zawsze entuzjastycznie.

testy wstępne

Specjalność – profilowanie egzaminu na podstawie gotowego uczelni muzycznej (szkoły). Konieczne jest, aby wykonać program solowy – polifonię, obszerne studium formy i grać, a następnie przekazać pisemne i ustne dwóch przedmiotów teoretycznych – kształcenie słuchu i harmonia. Po tym – rosyjski język i literatura (CSE).

Wydział Psychologii

Na wydziale studenci są szkoleni na wydziale psychologii ogólnej i rozwojowej w kierunku „psychologia” (licencjackich, cztery lata szkolenia). Tutaj jest szczególnie przeanalizowane nowoczesny i aktualne nauka – Ethnofunctional psychologia, psychologia etnicznej, psychoterapia. Specjaliści są przygotowane i na ogół, a ethnofunctional psychodiagnostyki.

Aspekt humanitarny szeroko reprezentowana jest klasycznie: scs, łaciny i greki, ortodoksyjną psychologię, stary rosyjski literatury słowiańskie. Absolwenci stają psychologowie praktykuje w klinikach, konsultacji, firm i różnych instytucji, nauczanie psychologii w placówkach oświatowych różnych szczebli.

Wydział Filologiczny

W strukturze Wydziału trzech działów: językoznawstwo i komunikacji międzykulturowej, języków słowiańskich i kultur, językoznawstwa i literatury. Studenci są przygotowani, aby stać się Licencjat: filologii, lingwistyki oraz teorii i praktyki komunikacji międzykulturowej. Profil tylko dwa: Rrussky język i literaturę i slawistyki. Oprócz zwykłych przedmiotów, uczniowie uczą się języków słowiańskich – Czech. Bułgarski, serbski, polski. Po ukończeniu wydziału, absolwenci będą biegle w dwóch językach obcych i słowiańskiego jednej zachodnioeuropejskiej (francuski, niemiecki lub angielski). Oprócz Moskwie, filia Państwowej Akademii Kultury Słowiańskiej przygotowuje tych samych specjalistów w Twerze.

Przez pięć lat, uczniowie będą ćwiczyć naukę w formie folklor, dialectological, produkcji i nauki. Absolwenci mogą pracować nauczycieli szkół i uniwersytetów (rosyjski i słowiański język, literatura), tłumaczy, odpowiedników. Mają przewagę przy ubieganiu się o pracę w mediach: gazety, czasopisma, telewizja, radio, itp, ponieważ mają gossertifikat dodatkowej specjalizacji (filologicznych dziennikarstwo oprogramowanie) …