330 Shares 8818 views

uniwersytetów Moskwie. Międzynarodowy Uniwersytet w Moskwie

Uniwersytet w Moskwie, oczywiście, są jednymi z najbardziej prestiżowych w kraju. Do poszukiwania wielu absolwentów nie tylko Rosji, ale także inne kraje. Szkoły, które powinny być brane pod uwagę w pierwszej kolejności?


Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny Moskwa

Uczestnicy, którzy nie chcą, aby całkowicie rozstać ze szkołą i zamierzamy wrócić do niego, choć w bardzo różnej pojemności, jest idealnym miejscem dla tej uczelni. W MPGU prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z różnych dyscyplin. Uczelnia może uzyskać licencjat z Pedagogiki i ASP. Jako nauczyciel Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Moskwie może być zapisany w kierunku języka obcego, prawa, matematyki, fizyki, chemii, języka i literatury, sztuki i kultury. Ponadto, można stać się ekspertem w dziedzinie psychologii, politologii lub bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dowiedzieć się, jak być inżynierem lub artystą metalu. Zostań nauczycielem nie tylko Moskwa: Uniwersytet Pedagogiczny ma sześć oddziałów w innych regionach. To Briańsk, Krasnodar, Nowosybirsk, Snieżynsk, Uljanowsk i Czelabińsk. Więc jeśli chcesz ukończyć mogą wybrać szkołę blisko domu.

Moskwa Akademia Przedsiębiorczości

Wykaz instytucji stolicy, nie wspominając o prywatny Uniwersytet rządu Moskwie. W tej uczelni istnieje możliwość szkolenia w 15 kierunkach. Wnioskodawca może wybrać do głównych w administracji publicznej, prawa, finansów, kredytów, zarządzania, ekonomii, marketingu i handlu. Możliwa do uzyskania stopnia ekonomisty lub finansisty i wyższym poziomie – jako kawalerowie są dostępne z Akademii. Podobnie jak wiele innych uczelni w Moskwie, to uniwersytet posiada liczne oddziały w regionach. Uzyskać wykształcenie co można Barnauł, Blagoveshchensk i Kazan, Murmańska, Rostów nad Donem, Surgut, Tula i Jarosławiu. Sprawdzona jakość i zawsze aktualna wiedza ekonomiczna odróżnienia tej instytucji, między innymi. Dlatego ci, którzy są zainteresowani w sferze finansów, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na tej uczelni.

Politechnika Moscow State nazwany NE Bauman

Absolwenci tych, którzy preferują nauki, warto zastanowić się inżynier. W dzisiejszym świecie, taki naukowiec może być w dużym popytem. Edukacja podobnych specjalności oferują różne uniwersytety Moskwy, publicznych i prywatnych, ale najbardziej znanym spośród nich Bauman. W tej szkole można studiować zarówno prawo i ekonomię i technologię, systemy informacyjne, oprogramowanie, konstrukcja i wyposażenie dróg, metalurgia, komputerowe, motoryzacja, systemy rakiet i pojazdów kosmicznych i wiele więcej. Praktycznie każdy obszar pozwala uzyskać zawodu inżyniera lub zawodowe, niektóre krzesła produkowane MSC. Wszystko w ramach MSTU istnieje ponad setki programów edukacyjnych. Jest też oddział uniwersytetu, który znajduje się w Kałudze.

Akademia Administracji MVD

Moskwa oferuje szereg prestiżowych instytucji edukacyjnych. Niektóre z nich są bezpośrednio związane z urzędu. Na przykład, Akademia Zarządzania i działalności gospodarczej, a także University of MSW. Moskwa przyciąga najbardziej odpowiedzialnych i pewny siebie studentów, nie dziwi fakt, że stanowiska kierownicze są najwyższe zapotrzebowanie. Akademia odbywa się nie tylko szkolenie nowych pracowników, ale także zaawansowane szkolenia z obecnych pracowników. Studenci będą mogli stać się przyszłych liderów oddziałów wnętrz i nauczycieli w placówkach oświatowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Wiele uczelni Moskwy oferują szereg dziedzin nauki, przy akademii tylko dwa z nich, co jednak nie wpływa na wysoką jakość kształcenia. Wnioskodawca może wybrać menedżer specjalizujący się w administracji publicznej i komunalnych lub stać się ekspertem w dziedzinie prawa.

Wojskowa Akademia Ministerstwa Obrony Rosyjskiej

W stolicy można znaleźć uniwersytetów na każdy gust. Dla tych, którzy chcą się kojarzyć z losem żołnierzy rosyjskich, należy zwrócić uwagę na uczelni wojskowej. Moskwa – jedyne miasto, gdzie znajduje się szkoła, oddziały w innych regionach nie. Aby zdobyć wykształcenie w tej uczelni mogą być w różnych specjalności, w tym w zakresie prawa, księgowości, finansów, działalności społecznej, tłumaczenia i dziennikarstwa. Ponadto uczelnia stwarza możliwość stania dyrygenta i dyrygent Chór Akademicki. Bezpośrednio związanych z działaniami wojskowymi specjalności obejmują zarządzanie finansami Sił Zbrojnych oraz organizacji moralnego i psychologicznego wsparcia.

Moskwa State University językowa

Ci, którzy chcą studiować nauki humanistyczne, też jest co wybrać między instytucjami edukacyjnymi stolicy. Uniwersytet językowa Moskwie może być własnością prywatną, ale państwo – mgła. Studenci tej uczelni studiować prawa, rachunkowości i audytu, dziennikarstwo, tłumaczenia, zarządzanie, public relations, ekonomia, językoznawstwo, politologia, kulturoznawstwo, teologię, socjologię, studia regionalne, studia religijne i turystyki. Kwalifikacje uzyskane po opuszczeniu uczelni, nie mniej zróżnicowany – tego specjalisty i licencjat z lingwistyki i profesor teologii i marketingu. W skrócie, przed wyborem wnioskodawcy jest bardzo szeroki, a nie tylko zażądał, ale również ciekawy zawód za pomocą State University Linguistic Moskwa jest możliwe.

Moskwa Łomonosowa State University Łomonosowa

Nowoczesne uczestnicy często poważnie chcą uprawiać naukę. prestiżowych uniwersytetów Moskwy zapewnić im tę okazję – uniwersytety ze znanymi nazwiskami dawna ugruntowaną rzeczywistych ośrodków naukowych. Przez Łomonosowa w Moskwie State University dotyczy to w całości. Wnioskodawca może wybrać spośród stu dwunastu najbardziej różnych obszarach programów edukacyjnych. Oprócz wspólnych zawodów w dziedzinie ekonomii, prawa i lingwistyki na Uniwersytecie można studiować psychologię kliniczną, oceanografia, geologia, filozofii, zarządzania kryzysowego, macrobiology i innych nauk. Tak szeroki zakres wiedzy pozwala włączyć Łomonosowa Moscow State University na liście najbardziej zaawansowanych instytucji edukacyjnych nie tylko kapitał, ale także całego państwa.

Moscow State Technical University samochodowe i drogowe

MADI – kolejny popularny kapitał instytucja. IT wnioskodawcy proponujące trzydzieści sześć różnych programów edukacyjnych. To obszary, takie jak motoryzacji, rolnictwa, organizacji transportu, architektury, ekonomii i zarządzania, inżynierii ochrony otaczającego środowiska i innych. Większość wydziałów oferują coraz inżyniera, ale niektóre produkują i menedżerów, ekonomistów i ekologów. W MADI ma pięć oddziałów w całym kraju. uniwersytety go w Bronnitsy, Machaczkała, Smoleńsk, Lermontowa i Czeboksary. Uczniowie z tych miast można uzyskać prestiżowy edukacji blisko domu.