214 Shares 3373 views

energia Iwanowo State University. Uniwersytet Energy Iwanowo: wydziały, szybkość przejść

specjalność Techniczne uważany obecnie bardzo istotne. Wiele z nich zależy na rozwoju gospodarki, wygody współczesnego życia. Przyszli studenci poszukujący popularny specjalny, należy zwrócić uwagę na Uniwersytecie Stanowym Iwanowski (energii). Jaką wydziałów uniwersyteckich i co to jest? Te i inne pytania na temat instytucji edukacyjnych godne uwagi.

Dlaczego kandydaci mają do wyboru Uniwersytet stan zasilania Iwanowo?

Iwanowo State University Moc oferuje przychodzących takie obszary szkoleniowe i specjalności, które są związane z energią. Jest niezbędnym elementem infrastruktury społeczeństwa. Bez energii nie ma możliwości produkcji i transportu wydobytych minerałów, systemy podtrzymywania życia praca osiedli, fabryk, zakładów, sklepów i obiektów sportowych.

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że w studentów Iwanowo State University Moc otrzymywać ważne i istotne specjalność. absolwenci uczelni znaleźć pracę bez żadnych problemów. Narzędzia regionu Iwanowo występują niedobór wykwalifikowanych pracowników, więc nie zawsze są wolne miejsca dla młodych profesjonalistów.

jednostki University

Pewna jednostka strukturalna składa się z Iwanowski Elektrowni Uniwersytecie Inżynierii. Wydział korespondencyjnych i wieczorowych kursów, szkoleń zagranicznych specjalistów, rozwój zawodowy nauczycieli – jeden z nich. Pierwsza jednostka strukturalna związane z postaci sposobu wykształcenia działającej od 1961. Jej zadaniem jest stworzyć komfortowe warunki do studiowania tych ludzi, którzy nie mogą otrzymać wyższe wykształcenie w pełnym wymiarze czasu.

Druga jednostka zaangażowana w przygotowanie ekspertów zagranicznych, została zorganizowana w strukturze uczelni w 1993 roku. Na tym badaniu wydziału studenci, którzy zdecydują się przyjść z zagranicy do Rosji w celu uzyskania wysokiej jakości kształcenia. W chwili obecnej istnieje około 100 obcokrajowców.

Wydział, nazwany ostatnim, działa od 2001 roku. Oferuje programy szkolenia, przekwalifikowania i doskonalenia kadry nauczycielskiej. Istnieje kilka wydziałów. Są one bezpośrednio związane z procesem edukacyjnym:

 • Katedra Inżynierii Komputerowej i Informatyki;
 • Departament energii cieplnej;
 • Inżynieria Wydział Fizyki;
 • Dział elektromechaniczny;
 • Wydział energii elektrycznej;
 • Wydział Zarządzania i Ekonomii.

Wydział Informatyki i Informatyki

Iwanowo State University (energia) stworzył jednostkę strukturalną w 2001 roku. Jego podstawą jest związany z rozwojem współczesnego życia. Fakt, że technologia informacyjna zaczął być używany w absolutnie wszystkich sferach działalności człowieka. W związku z tym, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów.

Specjalizacje na Wydziale oferowane dużo, począwszy od „informatyki i komputerowych urządzeń” na „High Performance Computing”. Absolwenci są inżynierowie nie tylko w elektrycznych energetycznych, ale także w bankach, urzędu skarbowego, organizacji handlowych, uczelniach.

Wydział moc cieplna

W Iwanowo State University mocy jednej z najstarszych jednostek strukturalnych jest dział ciepła i energii elektrycznej. Działa od 1947 roku i oferuje takie dziedziny, jak „ciepło i kombinowanego ciepła i energii elektrycznej”, „Energetyka”, „technosfera bezpieczeństwa” i tak dalej. D.

studenci uczelni na Wydziale energii cieplnej odbywa się w nowoczesnych salach lekcyjnych i doskonale wyposażonych laboratoriach. Proces szkolenia zaangażowany specjalnego oprogramowania. Daje możliwość poznania nowoczesnych technologii informacyjnych, które są wykorzystywane przez specjalistów w dziedzinie energetyki, procesów cieplnych i energii atomowej.

Inżynieria Wydział Fizyki

W 1991 roku Uniwersytet Iwanowo (energia) stworzył Departament Fizyka. Wśród oferowanych specjalności i dziedzin szkolenia to:

 • „Elektrownie jądrowe. Inżynieria, konserwacja i inżynierii”
 • „Technosfera bezpieczeństwa”.
 • "System Heat and Power" (profil "thermotehnologi Energia") i inne.

Podczas studiów na Wydziale Fizyki i Inżynierii studenci otrzymują naturalny wiedzę naukową i matematyczną, przeprowadzić projekt, fizycznego, informatyki i modelowania matematycznego, nauczyć się pracować na różnych urządzeniach i używać środków technicznych do pomiaru główne parametry ośrodków badawczych.

wydziały elektromechaniczne i elektryczne

Dział elektromechaniczny rozpoczął przygotowania specjalistów w 1956 roku. Ta jednostka strukturalna ma State University Iwanowo i profil energetyczny w tym czasie. Przygotowuje inżynierów, inżynierów elektryczne, które mogą tworzyć nowoczesne urządzenia elektryczne (np Agregaty, silniki). Wśród miejsc docelowych, które oferujemy, są tacy, na których szkolenie zaczęło się kilka lat temu. Jest też taki stopień, że młode są uważane (na przykład „Nano-Elektryka i elektronika”).

Departament Energii elektrycznej został otwarty w tym samym roku, jak w poprzednim jednej jednostki strukturalnej. Przygotowuje specjalistów, którzy w przyszłości będą zaangażowani w operację, naprawy i konserwacji elektronicznych systemów sterowania, wyposażenia elektrycznego. Absolwenci wydziału pracy, co do zasady, w firmach energetycznych i elektroenergetycznych sprzedaży.

Wydział Zarządzania i Ekonomii

Nowoczesne sfera gospodarcza wymaga ramek, które mogą przewidywać różne zdarzenia, które podejmiemy właściwe decyzje, efektywne zarządzanie zasobami, dostosowywać się do zmieniających się warunków. Takie specjaliści produkuje Iwanowo University profil energetyczny na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

Podział strukturalny oferuje takie obszary kształcenia i specjalności, takich jak „Zarządzanie”, „Socjologia”, „Public Relations i Reklamy”, „Ekonomika i Enterprise Management”, „Marketing”.

Przechodząc grade a koszt kształcenia w Uniwersytecie Stanowym w Elektrowni Iwanowski

Poznawczy komponent dla studentów, którzy zdecydują się zapisać w Akademii Energii Iwanowski – przelatującego wynik w ostatniej kampanii wprowadzającej. Dowiedziawszy się, można zobaczyć, jak mocno należy przygotować się do egzaminów. W 2016 roku, najlepsze profile 3 i dania z największą szybkością towarzysza obejmowały:

 • „Rozwój oprogramowania i systemy informatyczne” – 231 punktów.
 • „organizacje dostaw energii” – 220 punktów.
 • „Relay ochrony i automatyzacji systemów energetycznych” – 218 punktów.

Ale w 3 najlepszych profili i specjalności do najmniejszej szybkości towarzysza obejmowały:

 • „Matematyka obliczeniowa i matematyczne modelowanie” – 141 punktów.
 • „Mechanika” – 163 punktów.
 • „Modelowanie komputerowe w mechanice i mechaniki eksperymentalnej” – 163 punktów.

Każdego roku uczelnia oferuje wnioskodawcom płatnych oraz bezpłatny parking. Osoby przychodzące na zasadach komercyjnych na Uniwersytecie Inżynierii Iwanowo energii, zwany cenie $ 76.000 rubli na stopień licencjata na 1 rok studiów. W niektórych obszarach wyższa cena – ponad 89 000 rubli. W zakresie specjalności tylko jedna specjalność związane z elektrowni jądrowych. Aby dowiedzieć się od niej, studenci będą musieli zapłacić około 140 tysięcy dolarów rocznie.

Podsumowując, warto podkreślić, że Uniwersytet Iwanowo (energia) – jest jednym z uczelni technicznych w Rosji, oferując wysokiej jakości edukacji. Dowiedz się tutaj nie jest łatwe, ponieważ energia jest sektorem, który jest odpowiedzialny i złożoności porównywalnej z przestrzenią i medycyny. Przy przyjęciu na uniwersytet w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na ich wiedzy, talentów, możliwości, ponieważ nie każdy nadaje się badanie tutaj.