837 Shares 5921 views

Projekt grupy w tym samym stylu: jak zorganizować wszystko prawidłowo?

Prawdopodobnie nie wszyscy rodzice (tak, że nie ma nawet wszyscy nauczyciele!) Zrozumienie znaczenia wyglądu wnętrza grupy w przedszkolu. Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób powinny być zorganizowane, konieczne jest zbadanie informacji o tym, jak można stworzyć projekt grupy w tym samym stylu. Nic skomplikowanego w tym globalnym procesie nie jest, ale lepiej jest najpierw zapoznać się z teorią, a następnie zastosować je w praktyce!

Projekt grupy w tym samym stylu: klasyczny lub nowoczesny?

Z tego trzeba zdecydować przed zamówień startowym materiałów, mebli i akcesoriów. Praktyka pokazuje, że prawo, aby dać pierwszeństwo do klasyki. To nie znaczy, że grupa będzie się utrzymywać w skromnych pastelowych kolorach i wyposażone w drewniane meble, pokryte jasnym lakierem. Tylko klasyczny styl – świetnym miejscem, z którego można następnie tworzyć różne zespoły.

Projekt grupy w tym samym stylu: komponować pierwotny plan!

Jak wspomniano powyżej, podstawą do rejestracji powinny podjąć klasyki. Oznacza to, że ściany i podłoga jest lepiej, aby światło (beżowy, brzoskwiniowy, mleko, itp). To samo odnosi się do mebli. Łóżeczka dla dzieci, stoły i krzesła lepiej jest wziąć w drewnie, plastiku i / lub metalu. Nie ma potrzeby, aby wybrać, na przykład, krzesła, z których następuje powrót do kształtu ciała Sponge Bob (i własnej uśmiechniętą uśmiechu). I łóżko w kształcie Zygzak McQueen – nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Po pierwsze, fakt, że nie wszystkie dzieci w grupie (i ich rodziców) jest zachwycony tymi postaciami. Po drugie, dzisiaj modne te bajki, a rok później o nich, nikt nie będzie pamiętał.

Aby wybrać dość proste modele mebli, które mogą być następnie modyfikowane.

Odnosi się to również do końca. Nie jest konieczne, aby nabyć, na przykład, tapety z wizerunkiem postaci z kreskówek „Madagaskar”. Bardziej praktyczne rozwiązanie – ramy, w których będzie można umieszczać plakaty z dowolnych znaków (i okresowo je zmienić).

Ten sam sufit, prawdopodobnie nie warto robić lub lustro, na przykład, wysoki połysk. Można utworzyć konstrukcję płyt gipsowo-kartonowych, które następnie mogą być przemalowany.

Projekt grupy w tym samym stylu: właściwa przestrzeń zagospodarowania

Konieczne jest, aby oddzielić pole gry z częścią wypoczynkową. Zgodnie z tym urządzeniem muszą być zakupione.

Łóżko, na którym dzieci będą spać, lepiej wziąć neutralne odcienie, narzuty i tekstylia pościel – również. Zbyt jasne odcienie mogą dostosować dzieci do zabawy, a nie odpoczywać.

Jasne kolory dominują w obszarze gry. Ale od kolorów kwasowych należy unikać.

Należy również pamiętać, że w grupie, co do zasady, nie jest rodzajem sali. Obszar ten, który zwykle są szafki na rzeczy dla dzieci też powinny być w harmonii ze strefy gier i odpoczynku. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na Design Group w morskim stylu, to jest możliwe, aby „terytorium”, sąsiaduje z wejściem, coś nabrzeżu (ściany mogą być ozdobione wizerunkami poręcz mosty, lampy, ławki, mewy). strefa gra może być stylizowany pod pokładem (gdzie wiele poręcznej drabiny, która będzie pełnić rolę masztów, a także stoły, kierownica). W związku z tym, że sypialnia będzie czymś w kabinie.

Oczywiście, jest to najbardziej prymitywny szkic. W rzeczywistości, wszystko jest bardziej skomplikowane. Muszą angażować dzieci do tworzenia projektu. Jeżeli rodzice i nauczyciele spojrzeć na to z praktycznego punktu widzenia, projekt grupy dzieci w tym samym stylu będzie dobrą lekcją, które pomogą kształtować gust, nauka odebrać połączenie kolorów, materiałów i faktur.