851 Shares 7436 views

Siły i Heidi Klum – historia miłosna ze smutnym zakończeniem

Wśród gwiazd jest rzadkim znaleźć małżeństwo, małżeństwo, które trwa dłużej niż 1-2 lata. Zwykle związek nie przetrwa próbę życia razem i upadku, ledwo się rozpoczął. Dlatego wśród par celebrytów, którzy żyli razem przez 3 lub więcej lat są standardem. Jeden z nich – siły i Heidi Klum, który przez 7 lat, jest idealnym szczęście rodziny, ale ich małżeństwo, niestety dobiegła końca. Dlaczego rozwiedziona modelka i piosenkarka?


Heidi Klum: życie przed spotkaniem z Szilo

Imię Heidi Klum jest znany nie tylko do koneserów mody, ale nawet tych, którzy są daleko od niego. I nic dziwnego – bo Heidi jest jednym z najbardziej znanych światowych dziesięciu modeli z lat '90. Jej kariera rozpoczęła się w supermodelka 19 lat – w normach branżowych modelowanie – dość późnym wieku. Ale fakt ten nie przeszkodził jej zdobyć status gwiazdy – jest jednym z wiodących modeli Victoria Secret i często pojawia się na okładkach kolorowych magazynów. Sekret ich modelu harmonii uważa regularne ćwiczenia. Mówi, że nie siedzieć na diecie, i uwielbia jeść – Dowodem na to – reklama słodyczy i fast food, co nie jest typowe dla tego modelu. Ponadto, jest to jeden z producentem i współgospodarzem z reality show „Project Runway”, emitowanym na kanale MTV w 2006 roku. Dzięki jego artystycznych umiejętności Heidi Klum często otrzymuje wnioski o strzelaninie w filmach i serialach telewizyjnych. Obecnie jej filmografia obejmuje 6 filmów – "Studio 54" (1998), "Secret Fashion Victoria" (2001), "Ella zaklęta" (2004), "The Life and Death of Peter Sellers" (2004), "Diabeł ubiera się u Prady" ( 2006), "Perfect stranger" (2007).

Stan supermodelka Heidi Klum pozwala rozmawiać szczerze o swoim zawodzie. Jego wiedza i doświadczenie opisała w autobiograficznej książce „Klum Wiedza: 8 zasad postępowania Model”

Siła: Historia chłopca z losem

Heidi Klum ex-mąż – Siły – znany brytyjski piosenkarz z Nigerii opadania. Jego prawdziwe nazwisko – Henry Olushegan Adeola Samuel. Jego rodzice byli studenci, jak i po urodzeniu mu rodzinę zastępczą. W ciągu 4 lat siła przybrani rodzice rozwiedli się, a jego matka, Aldebishi Samuel zabrał syna do niej. Dwa lata później zachorował i wrócił do Nigerii, pozostawiając syna z jego ojcem, Francis Samuela. Jak przyznała piosenkarka, mężczyzna odwrócił się zły, który nie może jednak mieć wpływ na to, co go miał stać się w przyszłości.

Siły uciekł z domu i porzucił szkołę, gdy miał 15. Pomimo tego, wokalistka ma dyplom z architektury.

Piosenkarka rozpoczęła karierę siły w 1980 roku po tym, jak urządzenia elektryczne pracował projektant i projektant wyrobów skórzanych. Później śpiewał w barach i klubach, ale bezskutecznie. Pierwsza piosenka zabójca stał się punktem wyjścia w jego karierze. Siły dziś – nie tylko uderza wykonawca Kiss from a rose, szalony, ale również twórcy innych utworów i uchwytem 3 muzycznych nagród „Grammy” i nagród od Brit Awards.

Historia randki modelu i piosenkarka

Piosenkarz Seal i Heidi Klum spotkał się w hotelu w Nowym Jorku w 2003 roku. W tym czasie, model został przeżywa bolesne zerwanie z Flavio Briatore, włoski biznesmen, z którym była w ciąży. Model później przyznała, że od razu spodobał się Mocą, a on z kolei twierdzą, że już od dawna zakochana Heidi, który już widział na imprezach w Londynie.

Pierwszy termin wyznaczony Heidi zamiast Force. Ku zaskoczeniu piosenkarka, że przeszedł nie jest to droga restauracja i pizzeria. Drugi termin wyznaczony siłą i Heidi Klum uzgodnione. Ona kiedyś przyznał się do swojej pozycji, był piosenkarz i model, aby pomóc i monitorować jego stan zdrowia. W 2004 roku urodziła się Lenny – córkę Heidi Klum, która została później przyjęta przez Force. Dla dobra dziecka piosenkarka przerwał objazd i udał się do szpitala.

Małżeństwo w niebie

Kilka miesięcy po narodzinach Leni Sił i Heidi Klum pobrali. Ślub odbył się na prywatnej plaży, 10 maja 2005 w pobliżu Puerto Vallarta w Meksyku. Świadkowie byli niemowlęcia Leni i kelner. Tutaj Siły wykonywane specjalnie napisany utwór do ślubu Heidi (dzień ślubu). Później para dołączył do gości, wśród których byli tylko najbliżsi krewni i przyjaciele. Goście czekali wiele niespodzianek, z których jeden – piękny tort weselny z mini figurki Wytrzymałości i Heidi Klum.

Wkrótce po ślubie, Leni urodziła braciszka – Henry'ego, a rok później – Johan. Przez cały ten czas, pomimo ciąży i porodzie Heidi Klum została zaangażowana w uruchomienie własnych linii perfum i bieliznę. Piosenkarka i modelka zawsze powtarzał, że chcieli oni dużą rodzinę, aw 2009 było dziecko w rodzinie Lu.

W celu utrzymania nowość w związku, para zdecydowała się zorganizować symboliczne ślubów rocznie. Na czwartym roku po ślubie Haydi Klum i Seal zostały umieszczone elegancki wakacje w Malibu, gdzie panna młoda w sukni koronki i warkocze, a młodzi – w szortach i irokezem.

Na piątym roku, ceremonia w stylu weneckiego karnawału – panna młoda i pan młody, a goście nosili maski i byli ubrani jak piłka.

Oprócz symbolicznych tradycji ślubnych Sił i Heidi Klum zachowane w związkach i innych tradycji romantycznej – na przykład napisać każde inne litery, papier i ciągle uznawane nawzajem w miłości. Te ostatnie są często wyrażone w wywiadach. Siła się często, że najpiękniejsza Heidi, Heidi i ogłosiła, że jest najlepszym mężem.

rozwód

Pomimo pozornie silnego małżeństwa po 7 lat Sił małżeńskich i Heidi Klum złożyła pozew o rozwód w styczniu 2012 roku. Brukowce nazywana kilka powodów, dla rozwodu, w tym niezgodności harmonogramów gwiazd, Heidi i niechęć do czynienia z pracy zrzędliwy naturę Mocy. Ale prawdziwy powód był o wiele bardziej szokujące – kilka miesięcy po oficjalnym rozwodu słynnej supermodelki w talk show Keti Kurik przyznała, że zakochała się w ochroniarza rodziny. Roman Martin Kirsten rozpoczęła podczas wakacji na Sardynii, kiedy Heidi Klum i Seal, dzieci i ochroniarza wakacjach na wyspie.

Relacje po rozwodzie

Zerwanie stosunków między piosenkarką a model nie mógł pomóc, ale mają wpływ na czworo dzieci – między byłymi małżonkami była kwestia wspólnych szkoleń. Jak zdecydować to wydawać sił i Heidi Klum? Rozwód, zgodnie z byłych małżonków, nie miało wpływu na życie dzieci, a więc dla nich dawni małżonkowie postanowili utrzymać siebie przyjaźnie.