533 Shares 1549 views

Wszystkie żony Oleg Gazmanow

W Rosji nie będzie osoba, która nie jest zaznajomiony z pracami znanego artystę. не растерял свою популярность среди поклонников его творчества, но и среди представительниц прекрасного пола. Przez wiele lat na scenie, piosenkarka nie traci swoją popularność wśród fanów jego twórczości, ale także wśród płci pięknej. O tym, jak trudno być razem z słynnego piosenkarza, może wiedzieć tylko żonę Olega Gazmanova, którzy mieszkali z nim cały urok życia publicznego.

Krótka biografia piosenkarza

Oleg urodził się w lipcu 1951 roku w obwodzie kaliningradzkim. Już jako mały chłopiec, Oleg Gazmanow sobie sprawę, że muzyka jest integralną częścią jego życia. Z sześciu lat chłopiec pod naciskiem rodziców zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej, a następnie zapisany w Naval Engineering College, którą ukończył z wyróżnieniem. Ale, niestety, młody człowiek nie widzi przyszłość w swoim zawodzie, a pamiętając marzenie z dzieciństwa, wstąpił do Szkoły Muzycznej. Po ukończeniu młodzież zaczyna szukać pracy w lokalnych restauracjach i kompleksów hotelowych. W czasie, gdy Oleg Gazmanow nigdy nie marzył o sławie i miłości ludowej, spotyka Irenę, która jest studentem na Uniwersytecie w Kaliningradzie. loved one ze sobą tak dużo, że wkrótce Irina otrzymała status żony Olega Gazmanova.

pierwsza żona

Oleg Gazmanow bardzo długo zabiegał o jego wybrany przed zaproponowaniem do niej. Ale nie wszyscy w rodzinie byli zadowoleni z tego wydarzenia. Oleg mama jest bardzo martwi się, że jego syn poślubić tak wcześnie, więc nie lubił Irina. Wierzyła, że nic dobrego z tego małżeństwa nie będzie, a Irina po prostu poszedł do głowy naiwnego faceta. Jak się okazało, pierwsza żona Olega Gazmanova był prawdziwym aniołem stróżem dla matki. Ona zawsze pomagała matce w prawo, a nawet zajął się nią, gdy stała się bardzo źle. Para Oleg i Irina Gazmanov stał się prawdziwym stosunki benchmarku. Żona pomaga mężowi osiągnąć nowe szczyty i wspiera go we wszystkich przedsięwzięciach. W 1981 roku, Irina czyni go prawdziwym darem. Światło pojawia pierworodnych, których małżonkowie nazwali Rodion. Wkrótce szczęśliwa rodzina postanawia przenieść się do Moskwy.

rozwód

Wkrótce Oleg Gazmanow pochodzi prawdziwą chwałę. Ogromne sale koncertowe i kilka irytujących fanów zaczynają drażnić Irina. W tym czasie, podczas gdy jej mąż był w trasie, starała się być dobrą matką i zaangażowany w rolnictwie. Próbowała coś nadążyć z żoną i zgodne z obrazem Olega. Z biegiem czasu, ich związek został podany pęknięcia, po dwudziestu latach małżeństwa, para była na granicy zerwania. Najpierw postanowił zerwać stosunki Oleg Gazmanow. Irina żona wzięła wybór męża, wkrótce rozwiedli.

Rodion Gazmanov

Były żona Olega Gazmanova pozostawił syna Rodion. Chłopiec od dzieciństwa chciał iść do ślady ojca i zostać najlepszym artystą w branży muzycznej. 5 roku życia, udał się do szkoły muzycznej. Szczyt popularności w życiu Rodion przyszedł kiedy Oleg Gazmanow postanowił nakręcić film o swojej nowej piosence „Lucy”. Po oszałamiającym sukcesie syna stał się częstym gościem na scenie. Pierwsze występy przynieść nie tylko zabawa, ale także nałożenie opłat. Obecnie syn Oleg Gazmanow kontynuując karierę jako muzyk, a nawet wydał swój własny album z piosenkami.

Druga żona Olega Gazmanova

Moja przyszłość kochanie Oleg spełnione jednocześnie żonaty Irina. Marina nigdy nie był zainteresowany pracą Olega, miała inne preferencje w muzyce. I to było zrozumiałe, bo dziewczynki w wieku poniżej 18 lat Gazmanov. Ten sam człowiek przyszedł do miasta, w którym znajduje się Marina, na wycieczkę. To spotkanie przy kolacji zwrócił swoje życie. Sympathy bardzo szybko zamienił się w prawdziwe uczucie. Ale na styku nie tylko Oleg prawnie żonaty, Marina był także mąż. х годов они решили, что больше не могут жить друг без друга, и официально развелись с супругами. W połowie lat 90-tych zdecydowano, że nie może już żyć bez siebie, a oficjalnie rozwiedzionych małżonków. Pierwsza żona Olega Gazmanova całkowicie zatrzymany komunikuje się z byłego małżonka i syn Rodion szczęśliwym nawiązać kontakt z rodziną nowego ojca. Po rozwodzie, Marina wróciła do panieńskiego nazwiska. Ślub odbył się w 2003 roku. Wkrótce Oleg Gazmanow i jego żona Marina stały się rodzice. Urodziła dziewczynkę, której nadano imię Marianne. Teraz okazało się prawdziwym młodej piękności. Gazmanov często umieszcza fotografie jego dziewczynka w swoim mikroblogu na uciesze fanów. Fani twierdzą, że Marianne – dokładną kopię swojego ojca.

Nic dziwnego, że żona Olega Gazmanova przeżywa prawdziwy zapał do niekończących wielbicieli artysty. Rzeczywiście, pomimo swojego wieku, wciąż skutecznie zbiera pełne domów. Mógł często widać na koncercie galowym, a jego utwory każdy wie. Pomimo faktu, że pierwsze małżeństwo z piosenkarką Irina nie opracowanego tak skutecznie, ich wspólny syn Rodion nigdy nie przestał komunikować się z ojcem. Druga żona Olega Gazmanova bardzo tolerancyjny z małżonkiem popularności. Ona wspiera go we wszystkim i nie przywiązują wagę do pogłosek i plotek.