204 Shares 9598 views

Heung Min Son: Pamiętnik piłkarz

Heung-Min Son jest jednym z najbardziej obiecujących koreańskich gigantów. Podczas swojej krótkiej kariery zdołała już grać w najlepszych klubach europejskich. Wielu analityków piłkarskich przepowiadają wielką przyszłość Sonu. Napastnik często podoba się fanom spektakularną grę. Filmy z jego celów zyskują tysiące poglądów w „YouTube”. Piłkarz jest stale pod okiem hodowców.

początku drogi

Heung Min Son Urodzony dnia ósmego lipca 1992 roku w prowincji Kavandi. Od dziecka kochał piłkę nożną i grał w drużynie młodzieżowej. Potem jego rodzina przeniosła się z Korei Południowej do Niemiec. Jest facet nadal wykonywać. W 2008 roku została podjęta w drużynie młodzieżowej, „Hamburg”. Grając dla niemieckiego klubu, pokazuje, że dobre wyniki. W ciągu zaledwie jednego sezonu Heung Min Son staje się liderem zespołu, strzelając w prawie każdym meczu. W wieku dziewiętnastu umów z „Hamburg” już jako profesjonalny piłkarz. Jednak podczas treningu lato poza sezonem otrzymuje poważne obrażenia nóg. Uszkodzenie ścięgna Achillesa nie pozwala mu działać w ciągu dwóch miesięcy. Jednak w październiku, Heung-Min Son z powrotem na boisku. Pierwszy gol w karierze zdobył gola, „Kolonia” po przejściu na bok. Cel ten był nie tylko efektowny, ale też zapis. Syn stał się najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola, „Hamburg” w historii klubu.

wzrost kariera

Po genialnym sezonie Heung Min Son odnowić kontrakt z „Hamburg”. Jego sława sięga daleko poza Niemcy. Dziennikarze regularnie umieścić go na pierwszych stronach gazet sportowych. Legendarny Franz Beckenbauer powiedział koreański doskonałą grę. Niektórzy analitycy nawet w porównaniu młody napastnik z Cha Bum Gynom. Jest to jeden z najbardziej znanych koreańskich graczy.

W lecie 2013 Sohn zainteresowanych Leverkusen „Bayer”. W połowie czerwca, jest transfer. Dzięki występom na czarno-czerwono-sześćdziesiąt dwa spotkania Heung-Min Son zdobył trzydzieści jeden cel. Dziewiątego listopada nie była gra przeciwko swojemu byłemu klubowi. Syn gra na polu, i trzy razy uderzył w bramę, „Hamburg”, przynosząc zwycięstwo dla swojego nowego zespołu. Z koreańskiego napastnika „Bayer” przerwał serię nieudanych sezonów i był w stanie zająć zaszczytne czwarte miejsce w Bundeslidze.

W sezonie letnim 2015 Sen jest pod uwagę hodowców czołowych europejskich klubów. W mediach regularnie pojawiają się sprzeczne informacje na temat ewentualnej zmiany w koreańskiej „Barcelona”, w „Manchester United”. W rezultacie, dwudziestego ósmego sierpnia służba prasowa zespołu „Tottenham Hotspur” stwierdza, że mają nowego gracza – Son Heung-Min. Piłkarz oficjalnie wprowadzone na niebieskim mundurze w trzy dni.

nowy mistrzostwa

Mówiąc o „ostrogi” Sen nadal wykazuje doskonałą grę. Jego korona „Chip” stal przechodzi przez środek za pomocą szybkiego dryblingu. Ten styl pasuje do „Tottenham” ofensywnej strategii. English Club serdecznie otrzymała koreański, co czyni go jednym z faworytów lokalnych fanów. Ponadto, dano mu możliwość wypowiedzenia się pod honorowym numer siedem. Spać w jednym sezonie spędził czterdzieści cztery mecze, w których zdobył dziesięć razy.