437 Shares 3259 views

Żwirek, który z nich jest najlepszy

Delikatny, słodki, zabawny, pełen wdzięku, niezależny kot kocha ponad połowy ludzkości, a tych, którzy mają taką możliwość, należy przechowywać je w domu. Koty (jeśli nie zepsute) bardzo skromny, bardzo czyste i są w stanie dostarczyć właścicielowi wiele niezapomnianych minut. Bardzo dobra jakość tych zwierząt jest to, że nie muszą chodzić na ulicy. Toaleta idą do domu.


Co ciekawe, jeśli mistrz nauczył swojego zwierzaka, aby skorzystać z toalety. Jeśli nie, to powstaje pytanie, na nabycie Fuzzy ich higieny osobistej. Najprostszym rozwiązaniem do niej – plastikowa taca. Ten pozornie zwykłe przedmioty gospodarstwa domowego jest dostępny w kilku wariantach. Pierwszy – taca z rusztem. Jest również nazywany „suchą stopą”, ponieważ są one naprawdę kot jest zawsze pozostają suche. Podczas procesu, mocz zwierzęcia przez kraty trafia bezpośrednio do podajnika. Ten typ WC jest bardzo ekonomiczny, ponieważ wymaga ciągłego wlewu zakupu. Ale wady też dostępne. Jednym z najważniejszych jest to, że zawartość tacy muszą być okresowo usuwane, inaczej zapach mieszkanie rozprzestrzenia. Tak, a kot może odmówić, aby przejść do brudnej puli.

Jeśli wersja kraty nie pasuje, trzeba kupić garnek i wypełniacz. Koty mają cechę genetyczną do WC wykopać dziurę, a następnie proces konieczny, żeby ją pochować. Z wypełniaczem, to to samo, tak pula korzystnie głębokie i obrzeża wokół krawędzi. I zastąpić wypełniacz będzie potrzebował łopatę. Lepiej wziąć go do środkowej komórki, jak duża spada wszystko w porządku, ale w małych zablokowane wszystkie niepotrzebne, a tym samym zapobiega przesiewowych.

Co zabrać żwirek? Wybierz najtańszy nie ma sensu, ponieważ co do zasady, będzie musiał być zmieniony częściej niż drogi. W rezultacie, wiele kłopotów i oszczędności – zero. Ale również najdroższe nie gwarantuje łatwego życia. Cena producent może oszukiwać dla popularnej marki, do której koty robią niewiele. Jeśli nie lubi wypełniacz, czy on chociaż złoto pitomitsy wybiera dla siebie w rogu domu i będzie tam kał.

Jak więc wybrać Żwirek? Doświadczony właściciel kota zaleca się wypróbować kilka i pozostawić go na tym, co jest jak kot, a dostał jej mistrz.

Według rodzaju wypełniacze mają syntetyczne i naturalne. Aby to syntetyczne silikony i żel krzemionkowy. Zasadność ich wagi. Najważniejsze – są one wystarczająco długie. W domu, w którym tylko jeden kot, torba 3 funtów wypełniacza silikonowego trwa przez miesiąc. Ponadto, te wypełniacze pochłaniają zapachy potrzeb kota, nie ma kurzu i brudu nie tworzą, to znaczy, nie przyklejają się do nóg. Niektóre produkty realizatorzy kot zapewniam, że najlepszy żwirek jest syntetyczny. Jednak produkt ten posiada dwie duże wady. Pierwszy – wysoka cena. Drugi – zagrożenie dla zdrowia i kot, i wszyscy członkowie rodziny. Bardzo mało prawdopodobne, że wypełniaczem toaletowego, a nawet dla kota, wykonane z materiałów ekologicznych. Wtedy byłoby cena była taka, że będzie pasować tylko koty królewskiej. Najbardziej znaną marką syntetycznych wypełniaczy „Kotików”, „Fresh Step”, „Etykieta”, „Trixie”, „Siliket”.

Inne substancje pomocnicze demokratyczne naturalne ziarnistych. Zwolnić je z gliny i trocin. Gliny żwirek wytwarzane z różnych frakcji granulatu. Kubeł gorsze grudki, ale są lepiej przystosowane dla długowłosych ras. Małe grudki doskonała, ale są one dużo kurzu. Ogólnie rzecz biorąc, gdy kot wykopuje otworu w pojeździe, gruz rozprasza około metra. Inną wadą tego produktu może być wywołana w lepkość łap zwierząt. Małe, więc ogólnie jest rozłożona w całym mieszkaniu. Ale on ma więcej zalet. Wypełniacz ten nie jest bardzo drogie, koszty jednego kota trwa około 10 kg na miesiąc. On pochłania mocz i neutralizuje zapachy. Najbardziej znaną marką glinianych wypełniaczy – jest krajowy, „Bary i Murka” i obcy „Prestige” i „Vitakraft Compact”.

Wypełniacz drewna dla kotek ściółki, jeśli nie jest perfumowany, neutralizuje nieprzyjemny zapach. Inną wadą jest szybki moczenie Stipa, które muszą być zmieniane kilka razy dziennie. Wet Stipa trzyma się nogi i rozprzestrzenia się dobrze w domu, który nie jest również bardzo wygodne. Ale czyste i dość tani ten wypełniacz. Najbardziej popularne marki „Lesok” (igła ma przyjemny zapach), „Pure stopa” i „Superket”.

Pomaga wybrać żwirek opinie właściciel kota. Ci ludzie widzieli z własnego doświadczenia, jaki produkt jest najlepszy. Wiele z nich zaleca się przyjmowanie połączone wypełniacz składa się z płyt wiórowych i silikonowe kulki. Mieszanina ta nie ma dłużej niż czysta trociny, zapach jest także absorbowana. A cena nie gryzie. Jednak, aby w pełni polegać na opiniach innych, nie może być, także dlatego, że koty są różne.