566 Shares 3799 views

Sharpay (Szczeniak): zdjęcia, troska, pei szczenięta żywności

Past mały szczeniak jest trudny do przejścia. Piękny kolobochki tak zabawny yapping i gra, że chcę od razu wziąć jeden lub nawet dwa z nich. Jednak Pei wyróżnia się spośród wszystkich ras. Szczeniak na nią – to cud, że złożone nie zakochać się w to po prostu niemożliwe. On nie jest podobny do żadnego innego przedstawiciela świata psów, a zatem zapewne cieszy się niezwykłą popularnością wśród hodowców psów. Dziś mówimy więcej o funkcjach opieką przedstawicieli rasy.


pierwsze wrażenie

Na pierwszy rzut oka, te psy są niezgrabne i niewygodne, ale to jest bardzo zabawne. I nie wszystkie z nich można nazwać Diwali. Są bardzo aktywne sport i Sharp, ale wszystkie one są jako jedno – słodkie i bardzo czuły ze swoich mistrzów. Ten pies nigdy nie zaszkodzi nawet małe dziecko, pozwalając mu dotykać jej miękkie fałdy tak długo, jak chcesz.

Shar Pei – szczeniak jest bardzo atrakcyjny wygląd. To składa się w większości dzieci wyrażone jasno. Jeśli podnieść okruszki na dłoniach, ciężkie zmarszczki będzie jeszcze trochę spędzać z nimi. To oni dostarczają skale niesamowitą popularność.

Trochę o historii rasy

Sharpei szczeniak jest już w młodym wieku jest różne nienagannych manierach, przypomniał wykształceni, mądrzy i posiadający swoje emocje chińskiej. Rasa ta jest tak stary, że jego korzenie przeplatają się z historią Chin w okresie panowania dynastii Qing.

Wracając do wybitnych fałdy, należy stwierdzić, że nie były one bez celu i nie są dla urody. Pierwsze shar pei jest wyprowadzany jako ras bojowych, a miękkie głębokie zmarszczki są potrzebne w celu ochrony przed uszkodzeniem narządów wewnętrznych.

Przekład z chińskiego słowa „shar pei” oznacza „piasek skórę”. Rzeczywiście, twarde i krótkie futro w połączeniu z tłuszczem podskórnym jest wiarygodnym przeszkodą w każdym napastnikiem.

Ale nie powinniśmy się bać walki przeszłości jej domowych Ta strona w historii rasy dawna przekraczana. Jeśli wcześniejsze hodowcy wybrane do rozrodu gatunków najbardziej agresywnych i hoduje te cechy, ale dziś te psy, przeciwnie, jest wyłączone z hodowli, chowu spokojną towarzysza.

modern Standard

Wraz z walki nie ma, a potrzebą maksymalizacji wyjściowych złożone wzory. Pomimo faktu, że jest to bardzo piękne i niezwykłe, że na zewnątrz są też minusy.

Shar Pei – szczeniak, który wymaga więcej opieki i specjalną dietę. On jest skłonny do reakcji alergicznych, skutki, które są bardzo trudne do leczenia, ze względu na fakt, że fałdy skóry, każda bakteria czuje się jak w szklarni, a zatem rodzi się z dużą prędkością.

W miejscu elegancki, pluszowe psy Bole przyszedł typu suchego. Dziś jest to zupełnie nowy trend w pracach hodowców i to prowadzi do tego, że na ulicach pojawiają się wyżej na nogi, chude pies ze zmarszczkami tylko na twarzy i wzdłuż pleców (u poszczególnych przedstawicieli, są one przechowywane tylko na czole). Oczywiście, jest to bardziej praktyczne, pies staje się mniej narażone na różne choroby dermatologiczne, ale z estetycznego punktu widzenia, niestety, traci dużo.

Opis gatunków

Opisane pies jest stosunkowo niewielka, ale jeśli trzeba Divan otomana, wtedy są wyraźnie co złego wyboru. Szczenięta pei (zdjęcia te ocharovashek tworzy złudne wrażenie sennych końcu alei) – jest niewyczerpanym źródłem energii. To jest bardzo żywy, energiczny i towarzyski pies, łagodny i słodki z właścicielami i nie dogadać się z sąsiadami na wybiegach. Pamiętaj, aby spróbować z kimś walczyć, często z wielką szkodę dla siebie.

Charakterystyka zgryzu, struktury szczęki, które zamknięte luksusowe fałdy wokół ust – wszystko to kiedyś walka jak najbardziej bezpieczna dla przeciwników, a jednocześnie zabawny. Dlatego, powodując psa innej rasy shar pei oczywiście nie obliczyć siły.

Na pewno będziesz zaskoczony kolor języka psów. Szczenięta pei (zdjęcia udzielimy poniżej) – to dokładne przeciwieństwo wszystkich innych przedstawicieli świata psów. Ten delikatny, złożony cud z niebieskiego języka i kształcie migdałów, ciemne oczy, które spod fałd zawsze wyglądają nieco ponury. Uszy są małe i gęste, trójkątny kształt.

Charakter i intelekt

Nie powinno się rozpocząć ten pies PeopleSoft i nieśmiałe. shar pei szczenięta rasy od bardzo młodego wieku dobrze wiedzą, kto jest szefem i zawsze staram się być w siodle. Jednak należy zauważyć, że agresja przeciwko osobie brakuje im całkowicie.

Są bardzo posłuszny i pacjenta, posłuszny i lojalny. Sharpay ma nieco ponury widok, ale to tylko wrapper który ukrywa rodzaj i towarzyskie stworzenia. Ale nie należy się spodziewać, że ten pies jest szczęśliwy, aby spełnić swoje każdy kaprys. Sharpay jest zobowiązana do niezależności i zawsze będzie prowadzony przez własnych rozważań.

Szczenięta Shar-Pei potrzebują wczesnej socjalizacji, lub ich snobistyczny postać może następnie służyć ci krzywdę. Idealny dla tej platformy w Kynologicznego, gdzie psów regularnie prowadzi zajęcia. Prawidłowo hodowane, te psy są bardzo inteligentne istoty z delikatnym ale silny charakter. Są dzielny i odważny, a w ciągu kilku sekund można podjąć decyzję i działać na nim.

Te psy mogą być trzymane w mieszkaniu. Są one małe, a na dodatek są bardzo odpowiedzialny. Pozostawiony sam w domu Sharpe będzie gryzienia mebli i zanieczyszczeniu i będzie czekać, aby pracować. Ale sam, te psy są bardzo nostalgiczny i miss.

karmienie

Należy jednak znamt że te psy są bardzo kapryśne i wybredne. shar pei mają bardzo selektywną apetyt, czyli wybrać jeden lub dwa rodzaje pożywienia, a reszta nie dotykać. Nawiasem mówiąc, poszczególni członkowie tej rasy są na ogół bardzo trudne do paszy przynajmniej coś.

Przed mówiąc, niż karmić szczeniaka shar pei, należy zauważyć, że w celu poprawy jego apetyt może być spowodowane normalnej aktywności fizycznej, regularne spacery i ćwiczenia. Jednakże, jeśli zwierzę nie chce jeść, mimo głodu, trzeba zaoferować coś więcej.

Te psy są bardzo wrażliwe na jakość i skład paszy, więc trzeba wybrać tylko najlepsze. Nie mogą objadać, inaczej stają się powolne i leniwe istoty. Skłonność do alergii dyktuje również warunki – nie może być zbyt często, aby zmienić system zasilania.

Sucha karma i naturalnej żywności

Zatem najlepszym pokarmem dla szczeniąt Shar-Pei – wyspecjalizowanym suchą mieszanką z dodatkami, witamin i minerałów. Pamiętaj – Premium Food, na przykład, Purina. Najlepiej jest używać poczynając od miesiąca do półtora roku. I przed osiągnięciem wieku sześciu miesięcy powinny być namoczone paszy.

Tempo wzrostu tej rasy jest bardzo wysoka, więc niedożywienie koniecznie prowadzić do nieodwracalnych problemów rozwojowych. Lekarze zalecają dając hodowca pies jedną filiżankę żywności o masie 3 kg. Szczeniak tydzień powinien zyskać około kilograma, aż do pełnego zestawu wagi.

Do 3 miesięcy, niemowlęta są karmione trzy razy dziennie, a następnie przenosi się do dwóch posiłków dziennie. Konserwy lepiej nie dać jak wybredny istota może całkowicie przełączyć się do nich. Albo, wymieszać dokładnie wysuszyć z konserwy. Ale resztki ze stołu, wieprzowiny i kurczaka z kością pies nie powinien być podawany.

Po półtora roku pies może być przekształcony w naturalnej żywności. Idealnie, to może być wołowina i kurczak, kilka rodzajów warzyw i zbóż. Wszystkie posiłki muszą być suche lub grube. Płynne zupy niedopuszczalne. Kilka razy w tygodniu, można zaoferować jajka pies, jogurt i ryby.

Właściwości pielęgnacyjne

Obchodzi Sharpe'a (szczeniąt) jest zredukowana do regularnego karmienia i chodzenia po. Każdego dnia trzeba być na zewnątrz przez co najmniej jedną godzinę, dwa razy dziennie. Zwiedzanie powinien być aktywny – jogging lub szybki marsz (lepszy pod górę), z gry w piłkę. Doskonałym ucieleśnieniem jest jazda na rowerze.

Pielęgnacja polega i czesania wełny, mniej więcej raz w tygodniu, a także pływanie. Muszę powiedzieć, że shar pei woda nie może się ostać, ale raz w miesiącu jest koniecznością. Jednak korzystanie z mydła nie powinno być. Po kąpieli należy dokładnie osuszyć wszystkie fałdy, tak że nie jest alergia.