101 Shares 2445 views

Miniaturowe hipopotam lub brak włosów śwince

Home gołym śwince jest uważany za Kalifornia. W San Diego w wyniku mutacji w skrzyżowaniu dwóch popularnych gatunków zwierząt urodzonych amerekanskogo grzywacz bezwłosy świnki morskiej. Naraz świnie były w płaszczu, ale tydzień później zaczęły zanikać i stają się zupełnie nagie. Późniejsze zwierzęta normalnie wzrastać i rozwijać się, że włosy nie jest jeszcze zarośnięte. Powtarzające przejście urodzony dokładnie te same łyse zwierząt. Nowa rasa została nazwana Baldwin.


Łysy świnka morska – jest rodzajem unikalnego zwierzęcia, o silnej osobowości i rodzaj doskonałego piękna. Mają zmarszczki, fałdy w dobrotliwego, wokół nóg i szerokich ramionach. Na zadzie lub ciała skórę gładką i gładka. Pięknie ukształtowane uszy zwisają swobodnie, przypominający w postać płatków kwiatowych. Skóra jest złożona i jest podobny do gumy. Baldwin, świnki morskiej, jest nieco podobny do małego HIPPONY.

Ludzie mają różne podejście do łysych świń. Niektórzy uważają je za atrakcyjne, a inni odwracają wzrok z obrzydzeniem. Ale każdy ma swoje zdanie.

Istnieją różne kolory i bardzo efektowny wygląd Baldwin Dalmacji i zwierzęta zwykły kolorów.

Przy urodzeniu, świnki morskie mają płaszcz, ale w wieku pięciu dni, zaczynają tracić włosy, zaczynając od nosa. Trzy tygodnie później idą łysy o połowę do końca miesiąca zamienia całkowicie nagie świnki morskiej.

Troska ta rasa jest praktycznie taka sama jak w przypadku konwencjonalnych świnek morskich. Różnica może polegać na tym, że Baldwin jako zanieczyszczenie skóry potrzebne do kąpieli. Należy to zrobić ostrożnie: trzeba dokładnie upewnić się, że detergenty nie trafić w oko, a woda w uszach. Do mycia najlepiej jest użyć neutralnego szampon i żele nawilżające dla niemowląt. W ogóle, dbać o skórę Baldwin jest konieczne, ponieważ na własną rękę.

Komórki trzeba umieścić mały dom lub torbę szmacianą, gdzie łysa świnka morska będzie siedzieć i dostać ciepłe. Następnie trzeba wspierać specjalny temperaturę i jest całkiem normalny pokój.

Baldwin mocniej jeść jako zwykłych świnek morskich. Wystarczy pamiętać, że ze względu na szybką wymianę substancji wymagają więcej żywności. Komórka musi być w nieograniczonych ilościach siana i mieszaniny ziarna w poidła – wody. Soczysty żywności, a także świeże zioła, zaleca się, aby dać niewielką ilość razy dziennie. Trawa powinna być zbierane w ekologicznie czystych miejscach, to lepiej dla miasta. należy umyć i wysuszyć.

Miotu w komórce zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. W narożach na lepsze wchłanianie wilgoci może zalać granulki i uniknąć powstawania odcisków na stopach, miękką wykładziną podłogi komórki trociny myśli. Postilku zmieniły się częściej niż zwykle gatunków zwierząt.

Kaczeńce jak zwykle świń obszyte specjalnych nożyczki, kleszcze. Niedopuszczalnie ich odrastanie, jak zwierzę będzie niewygodnie chodzić. Ponieważ Baldwin – łysy śwince, oczy mogą dostać trociny lub siano, które zwierzę nie będzie w stanie dostać się na własną rękę. Aby to zrobić, trzeba mieć mokre chusteczki i balsam dla oczu. Może być również przydatna maść tetracyklinę lub inny preparat. Jeśli coś strasznego, konieczne jest, aby umyć się w oczy i na powieki balsam do zapobiegania maści świeckich.

Charakter łysej spokoju świnki morskiej, można nawet powiedzieć, rozważny, choć jest bardziej aktywny niż jego odpowiedniki z wełny. Zwierzęta uwielbiają wspinać się na ręce, przytulić, ukryć w fałdach odzieży, a tym samym mogą lizać twarz właściciela i ręce.

idealny Baldwina dla tych, którzy są uczuleni na wełnę. Trzymając Po tych egzotycznych zwierząt na rękach, pozostanie niezapomnianym przeżyciem przez długi czas.