741 Shares 2044 views

Szaszłyk na grilla, gotowanie przepis

Tradycyjne orientalne jedzenie kebab na grilla, przepis o którym wiadomo, że wielu jest to konieczne, aby gotować jagnię. Ale teraz jest wykonana z dowolnego mięsa, a nawet warzyw. Dostosowane do naszego naczynia obszar wciąż okazuje się bardzo soczyste i smaczne. Najważniejsze jest to, aby gotować ją z miłością. Proponujemy, aby dowiedzieć się wszystkich subtelności, które uczynią gotowanie Szaszłyk na grilla łatwe i przyjemne. Co najważniejsze – to wesołe towarzystwo i dobry humor.

Szaszłyk na grilla przepis №1

W tym przykładzie wykonania, będziemy używać wieprzowiny – 1 kg, trochę tłuszczu – około 0.4 kg, goździki 4 czosnek, brandy – 20 ml, przyprawy, takie jak bazylia, tymianek oleju i 2 typy: olej roślinny, olej z oliwek. Pierwsza tajemnica – mięso musi być wstępnie marinate, dzięki temu będzie soczysty i delikatny. Od tego zaczniemy. Weź mięso i pokroić na kawałki o średniej wielkości. Zrób marynatę, która zawiera przyprawy, cytryny, brandy i oliwy z oliwek. Wszystko dokładnie wymieszać i umieścić na kilka godzin w lodówce. Następnie, marynowane mięso, boczek, cebulę i czosnek mielone, najlepiej kilka razy. Kolejny krok – zrobić idealny jednorodny farszu. Aby to zrobić, trzeba dobrze zagnieść, a następnie pokonał mięsa. Po tych procedur opuścić mielone na jakiś czas, że staje się grubsza, kładziemy go w lodówce. ciepły, idealny drewno wiśniowe lub dąb węgiel do gotowania powinien być bardzo dobry jest. Szaszłyk na grilla, przepis z których dowiadujemy się okaże soczyste i bardzo smaczne.

Zwracamy się do smażenia. Ręce powinny być zwilżona w gorącej wodzie i tworzą podłużne placki, które są nawleczone na szaszłyki. Jeżeli farsz jest przesuwane, zrobić klopsiki mniejsze. Szaszłyki często trzeba obrócić mięso nie tracą sok. Upewnij się, że kebab nie była sucha i nadpalone. Gotowe szaszłyki z mięsa mielonego podawane z warzywami i ziołami.

Wieprzowina okazuje soczysty kebab, ale jest bardziej ekonomiczne. Pozwoli to przygotować danie często.

Kebab na recepturze grillem №2

Rozważmy teraz scenariusz, w którym mamy zamiar korzystać z kurczaka. Trzeba wytworzyć następujące produkty: bez kości kurczak – 2 kg, cebule -2 głowy, trochę bazylię, kmin i ocet szczyptę soli, pieprz. Take 2 łyżki octu i wymieszać z pół szklanki gorącej wody. Posiekanej cebuli wlać tę marynatę. Sprawy mielonego kurczaka, który umieścić cebula, bazylia, kminek i przypraw. Ugniatać i odpychają wołowinę, zawinąć je w folię i wysłać w lodówce. Fry w taki sam sposób jak w pierwszym przepisie. Kebab gotowy przepis na grilla, który dowiedzieliśmy serwowane jest ze świeżych warzyw i marynat.

Teraz nadszedł czas, kiedy jest ciepło, łatwo zaprosić wielu przyjaciół i traktować ich wspaniałe danie kebab, które można przygotować samemu. Do gotowania, można użyć dowolnego innego rodzaju mięsa, przepis pozostaje taka sama. Co ważne, korzystanie z ulubionych przypraw, które nadają smak mięsa i pikantny smak. W ogóle, rozpalić ogień, a eksperyment!