553 Shares 3857 views

Pyszna sałatka z kurczaka

W zależności od składników, sałatka z kurczaka może być pożywna lub dietetyczna. Mięso z kurczaka nie może być nazwane produktem wysokokalorycznym, więc jest tak popularne. Aby proces gotowania był prostszy, możesz wziąć pierś z kurczaka. Ale jeśli masz cały kurczak, musisz oddzielić mięso od kości, wstępnie gotować. Proponuję kilka przepisów na gotowanie tego dania, w tym kurczaka z kurczaka francuskiego ciasta francuskiego.

Aby przygotować następne potrawy potrzebujemy około 500 gramów mięsa kurczaka. Powinien być gotowany do czasu gotowości, a jeśli to konieczne usunąć wszystkie kości. Następnie pozostaw trochę filet do dekoracji sałatki. Resztę mięsa pocięto na małe kawałki.

Teraz gotujemy 2 ziemniaki i jedno jajko z kurczaka. Wyciąliśmy ziemniaki w małych kostkach, tak jak w przypadku świeżych ogórków. Wymieszaj ogórki i ziemniaki i dodaj je plasterkami mięsa kurczaka. Tam wylewa się zielony groszek w puszkach. Sałatka kurczaka i dodaj majonez. Wszystkie składniki są dobrze wymieszane i umieszczone w misce sałatkowej, w której naczynie będzie podawane na stół.

Udekorujemy sałatkę z kurczaka plastrami z filetami i jajkami. Można również urządzić naczynia z ziołami. Szybka, łatwa i smaczna.

Dla tych, którzy chcą ugotować coś bardziej oryginalnego, proponuję przepis sałatkowy, który pochodzi z Gruzji. To danie jest bardziej złożone i zawiera wiele składników, ale po procesie, ty i Twoi goście będą zadowoleni z wyniku.

Najpierw trzeba napełnić zimną wodą (sałatkę i koperek). Będzie trochę go ożywić i sprawi, że będzie gęstsza. Teraz gotuj kurczaka bez dodatku przypraw i soli. Potem wyjmujemy ją z bulionu i niech się ostygnie. Z góry nasmarujemy kurczaka masłem, który musi być wstępnie stopiony. Umieścić je w piecu przez około 40 minut. Powinna przygasać włosy. W tym czasie gotujemy jajka i ostudzimy je w wodzie. Wytnij je w małe kawałki razem z koperkiem i zieloną cebulą.

Wyjemy kurczaka z kuchenki i niech się ostygnie. Następnie oddzielamy mięso od kości, przecinamy na paski lub rozerwamy ręce na włókna. Wymieszaj kurczaka z plasterkami zieleni i jaj. Teraz wyczyścimy granat i dodajemy trochę (garść ziaren) do sałatki z kurczaka. Sypem spróbować soli i pieprzu i delikatnie wymieszać.
Następnie zmielnij blenderowe orzechy włoskie i dodaj im soli oraz trochę ocet winny. Musi być konsystencja kwaśnej śmietany. Ocet, w razie potrzeby, można zastąpić białym winem.

Bierzemy liść sałaty z wody i wysuszamy je. Teraz musisz je rozerwać na kawałki. Nie używamy noża, aby zapobiec sałatce przed wypuszczaniem soku. Włożyć je do naczynia. Na tej poduszce trzeba wsypać sałatkę i zalać sosem orzechów. Jeśli chcesz, możesz delikatnie wymieszać sałatkę na talerzu. Ale możesz zostawić to w ten sposób, a wszyscy, kładąc ją na talerzu, wymieszają to sam. Na talerzu posypano liśćmi estragonu bez gałązek i ziaren granatu. Przed podaniem sałatka jest chłodzona.

Możesz zrobić z sałatką z kurczaka jabłko. W tym celu należy gotować filet z kurczaka i rozmontować go na włóknach, kiedy się ochładza. Ziemniaki są starannie myte i gotowane w jednolitym stanie aż do momentu gotowości. Następnie przetrzyj go na tarkę. Jaja gotują, a trzy na tarkę. Jabłka muszą być oczyszczone i usunięte nasiona. Potem trzy na małej tartaczce. Chop cebulki jak najmniejsze. Teraz zwracamy się do sałatki.

Umieść kurczaka w misce sałatkowej . Potem przyszedł ziemniak, a następna warstwa – jajka. Następnie dodaj jabłko i cebulę. Wtedy wysypka groch. Wszystkie warstwy muszą być rozmazane majonezem. Sałatka powinna być podana przez około 30 minut.

Każda gospodyni ma własną wersję sałatki z kurczaka. Być może wybierzesz jednego z zaproponowanych, aby zaskoczyć gości nową talerza.