465 Shares 7585 views

Sałatka z kukurydzy i krakersy. Szybkie, smaczne i zdrowe

Sałatka z kukurydzy różnią się tym, że są one przygotowane, z reguły bardzo szybko i zawsze zróżnicowane, smaczne i obfite. Każdy, nawet początkujący kochanką, można bezpiecznie przystąpić do przygotowania sałatek, bo trudno coś beznadziejna bałagan, nawet jeśli robi to danie po raz pierwszy.

Kukurydza – zioła, które, w porównaniu z innymi uprawami, zachowuje znacznie więcej właściwości gotowania i konserw. Ten produkt zawiera tylko około 5 procent tłuszczu, ale ilość węglowodanów w niej 70 procent. Jednak nie jest tak istotny w obecności innych składników niskokalorycznych sałatek, z którym połączone jest kukurydza. Ponadto, kursy te dają uczucie sytości za niewielką kwotę.

Kukurydza jest bogata w węglowodany i warzyw zawiera wiele składników odżywczych, które powolne starzenie, zapobiegają rozwojowi raka, dystrofia mięśni, depresja, obsługujących normalny mózg i serce. Wszystkie sałatki z kukurydzy w puszkach jest szybkie i łatwe do przygotowania, nie wspominając o ich wspaniały smak.

Przekonaj się sam, i ubrać sałatka z kukurydzy i ogórka do minimum czasu. Aby to zrobić, kostka 5 ogórki i drobno posiekanej parę gałązek kopru mieszany z zawartością jednego pojemnika na konserwy z kukurydzy. Następnie sałata solą, mieszać i dodać majonezu.

Albo oto sałatka z kukurydzy i ogórka oraz krabów paluszków:

700 gramów puszkach kostkę kukurydzy mieszać ze świeżych ogórków (4x), 200 g surimi i 5 rozdrobnionych jajka. Majonez.

Można gotować delikatny i niezwykły sałatka z kukurydzy i jabłka. W tym celu, obrane zrobić i wyciąć duże jabłko (lepiej wziąć kwaśne odmiany), krojone lub startego na grubej tarce 2-3 jajka i warzywa wymieszać z kukurydzy w puszkach ze słoika. Majonez. Ponadto, można dodać świeże zioła, posypać tartym serem – to kwestia gustu.

Innym dość pikantne z sałatką kukurydzy i jabłka uzyskuje się dzięki kombinacji składników. Jeden startego jabłka, wymieszać z posiekanymi cienkimi paskami 2-3 liści kapusty pekińskiej i drobno posiekanym porem lub szczypiorkiem. Dodanie trzeciego banku puszki kukurydzy, 2 łyżeczki soku z cytryny do smaku i olej jadalny.

Różnorodność składników i przygotować sałatkę z kukurydzą i krakersy. Pokrojone w kostkę 4 jajka, kukurydza (1 bank) miesza się z grzankami (jednoskładnikowy i lepiej z boczkiem lub wędzone) i posiekaną cebulę (1 małą głowę). Wkładu 200 gramów majonez, sosy do sałatek, aby zapobiec wygrzewania (30 minut), uzyskując w tabeli.

Komplikować sałatka z kukurydzy i krakersy i dostać kolejną receptę. W naczyniu rozprowadzić mieszaninę kukurydzy (bank 1), drobno posiekanego kopru (trzeciej wiązki) i majonezu. W górnej części tej warstwy, aby warstwa rozdrobnionych herbatniki (1 saszetka jest całkowicie wędzonych) i koper trzeci promień. Wlać majonez. Następnie rozprowadza się trzecią warstwę 200 gramów posiekanej surimi koper i trzeci promień. Ponownie wlać majonez i posypać posiekanymi 2 jajka. Oto bardziej złożone sałatka z kukurydzy i krakersy dla tych, którzy lubią majonez.

Sałatka z kukurydzy i krakersy ma wiele odmian. Oto kolejny przepis. Przez drobno posiekanej zielonej cebuli belki muszą być dodane na brzegu puszki kukurydzy i czerwonej fasoli (oczywiście, bez płynu), grzanki i bekon (3 drobne dodatki). Majonez i nadać mu napar na 30 minut.

Eksperymentować z własnymi upodobaniami, biorąc pod uwagę preferencje gości i krewnych – włącza zawsze pyszne.