571 Shares 2665 views

Szpital do Awangardy, Petersburg: adres, telefon, opinie lekarzy

Dziś jesteśmy zainteresowani w szpitalu Vanguard. Jest to placówka medyczna interesujące dla wielu mieszkańców Petersburga. Po tym wszystkim, oferuje wiele usług dla ludności. Dokładniej, dzieci. Kwestie związane ze zdrowiem dzieci w ogóle mocno przeszkadzać rodzicom. Jeśli potrzebujesz pomocy, ważne jest, aby zrozumieć, że w tym szpitalu będzie miał szybką i sprawną obsługę. Jaka jest Twoja opinia o szpitalu w Awangardzie są rodzice? Najważniejsze punkty są przedstawiane do naszej uwagi. W każdym razie, wszystkie przydatne informacje na temat instytucji mogą być naruszone. Ważne jest, aby zbadać każdy niuans, każdy składnik zakładu opieki zdrowotnej przed powierzeniem mu życie i zdrowie dziecka. Więc co coraz częściej zwracać uwagę?

lokalizacja

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się, gdzie nasz obecny szpital. Lokalizacja odgrywa ważną rolę dla niektórych ludzi. Łatwiejszy dostęp do instytucji, tym lepiej. Nawiasem mówiąc, mówimy o liczbie szpitala miejskiego dzieci 1.

Ten zakład znajduje się pod adresem: Petersburg, ul. Awangardowy, dom 14. dość stary, ale duży budynek. Sama Hospital w mieście działa od 1977 roku.

Szczerze mówiąc, to nie tylko adres kliniki. Po tym wszystkim, mamy do czynienia nie tylko z szpitala. Kiedy ma też polikliniki. Oczywiście, w Szpitalu Vanguard ma też kilka oddziałów. Jednym z nich jest inny adres, choć w pobliżu centralnego „urzędu”. Dokładniej, VANGUARD® 4. zwany szpital № 15 (lub komory transfuzji krwi). Tego rodzaju podział nie jest zbyt zadowolony z odwiedzających. Ale zaletą jest to, że stacja transfuzja krwi jest bardzo blisko do szpitala centralnych dzieci. Oznacza to, że wszelkie problemy z usługi nie jest.

Pomoc w znalezieniu

Czy jesteś zainteresowany w Vanguard, 4 (15 szpitali)? Jak dostać się do tego ośrodka zdrowia? Istnieje kilka rozwiązań tego problemu. Chodzi o to, że jest możliwe, aby jechać autobusem lub taksówką. Trolejbusy też iść wzdłuż tej trasy. Oznacza to, że transport nie można pominąć. Nawiasem mówiąc, bez względu na to, gdzie to jest chcesz dostać – Miasto Szpital Dziecięcy 1 (główna komora) znajduje się w pobliżu stacji transfuzji krwi. Dlatego, aby dotrzeć i do 15 oraz 1 może być podobnie.

Na szczęście, dostęp do opieki zdrowotnej jest zwykle nie ma problemu. Można od stacji metra „Prospect Veteranov” dostać się do miejsca docelowego na trolejbusem 37 i numerem 20. Ale nasz autobus do instytucji medycznej idzie sam – pod numerem 130. Ale to nie jest szczególnie problematyczne, gdyż minibusy w tym zakresie jest więcej niż wystarczająco, ,

Wolisz podróżować taksówką? Wtedy szpital dla Vanguard oferuje swoje maszyny pod numerami 130, 20, 195, 246, 197, 165. Jak widać, nic skomplikowanego. Aby dostać się do naszych obecnych zakładów opieki zdrowotnej nie są tak trudne. Jest to bardzo szczęśliwy rodzice. Zwłaszcza tych, którzy wolą korzystać z transportu publicznego do łatwego poruszania się po mieście.

Kontakt

Ogromną rolę odgrywa takiej chwili, jak kontakty z danej placówki medycznej. Czasami muszą odwiedzających. Na przykład, w celu wyjaśnienia jakichkolwiek informacji lub skonsultować się z rejestru.

Jesteśmy zainteresowani w szpitalu Vanguard. Telefon przez instytucję mieć jeszcze więcej. To wszystko zależy od tego, na jakie konkretne Dział chcesz zadzwonić. Możesz skontaktować i stacji transfuzji krwi i kliniki w szpitalu i na oddziale stacjonarnym. Nawiasem mówiąc, niedawno pozwolono zadzwonić przez całą dobę.

Jakie numery można użyć? Plac City Hospital 1 na ulicy Vanguard w Petersburgu oferuje połączenie: 812 417 21 21, aby dotrzeć do rejestru klinice. Można dzwonić codziennie od 8 rano do 8 wieczorem. Z wyjątkiem weekendów. W soboty i niedziele można dotrzeć tutaj jedynie w okresie od 9:00 do 16:00.

Ale w recepcji szpitala, jak zostało powiedziane, masz pełne prawo nazywać po prostu nie codziennie, ale również w dowolnym czasie, przez całą dobę. Będzie to wymagało telefon: 812 735 44 44.

Ale jeśli jesteś zainteresowany w szpitalu 15 na awangardy, trzeba zadzwonić pod numer: 812 736 00 11. Do telefonu do oderwania się może tylko w godzinach pracy jego. Dokładniej, od poniedziałku do piątku w godzinach pomiędzy 9:00 a 19:00. W sobotę i niedzielę stacja transfuzja krwi nie działa. To frustruje wielu rodziców. Na szczęście, z usług tej branży jest nie tak często potrzebują. W związku z tym brak znaczącej roli nie odgrywa.

oddzielanie

„Vanguard” Dział szpital składa się z szeregu. Oni też wielu rodziców interesuje – ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj pomocy może być dana instytucja medyczna. W naszym przypadku, zakres możliwości jest niemal nieograniczona.

Są wszystkie urzędy, które występują tylko w najbardziej powszechnym szpitala. Na przykład: pogotowie, oparzenia, ambulatoryjna, rozdzielając basen, chirurgicznych, intensywnej opieki medycznej, pediatrii i tak dalej. można kontynuować przez bardzo długi czas.

Ponadto, cechą charakterystyczną jest to, że oddzielone, jak już wspomniano, oddzielanie transfuzji krwi. Ten szpital 15 na awangardy. Nie każdy jest zadowolony, że obiekt nie jest w klinice. Ale wśród zalet zauważyć lokalizacją w pobliżu głównego działu szpitala.

lekarze

Ogromną rolę w każdej instytucji medycznej odgrywa personel, który tam pracuje. A jeśli chodzi o życie i zdrowie dzieci, pozycja ta staje się niemal najważniejsze. Nie jest tajemnicą, że często w szpitalach jest od działań personelu zależy od wyniku testów, procedur konserwacji i operacji.

Który oferuje szereg szpitala miejskiego dla dzieci 1 na awangardy? Tutejsi lekarze pracują inaczej. I na ich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego i edukacji. Jednak, jak zauważa wielu, pracujący głównie w murach tej instytucji osób z wyższym wykształceniem (medyczna), zasłużony lekarzy, jak i długoterminowej „staż” w dziedzinie medycyny. Nowy i niedoświadczony personel i stażystów w szpitalu prawie nie do spełnienia. Ani ambulatorium lub szpitala. Daje to pewność, że niektóre odwiedzających będą otrzymywać tylko wysokiej jakości usługi.

Główny lekarz instytucji medycznych – Czczony Doktor Rosji. Jest także doktorem medycyny i szef wydziału chirurgii dziecięcej w Pavlov Państwowego Uniwersytetu Medycznego. Te informacje można znaleźć na oficjalnej stronie szpitala. Niestety, znajdujemy szczegóły lekarzy nie może być. Tylko numery i pozycje. Z powodu tego zjawiska są często niezadowoleni rodzice. Zawsze chce wiedzieć, kto pracuje w placówce medycznej. Dzięki nowoczesnej technologii wskazują na jej pracowników – to jest dość częstym zjawiskiem. I bez podania informacji o lekarzy zachować prosząc opinię od innych rodziców o danej klatce. Czasami proces ten trwa zbyt długo. Jednak ta wada nie wskazuje straszna obsługa. Odmówić z tego powodu, odwiedzając placówki wyraźnie nie warto.

różne możliwości

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Położony w Vanguard, 14 dzieci Szpital oferuje szeroki zakres usług. Można to rozumieć, jeśli tylko do liczby punktów tylko w obiekcie medycznym. Wśród korzyści wskazał kilka możliwości w tej dziedzinie. Pierwszy punkt – jest świadczenie bezpłatnej opieki medycznej. Aby to zrobić, dziecko powinno mieć politykę obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego, a także snils. Tu w szpitalu oraz w ambulatorium każde dziecko ma prawo do otrzymywania usługi, umieścić go zgodnie z prawem. Nikt nie ma prawa żądać od ciebie pieniędzy za pomoc.

Drugi punkt – jest to, że 1 na City Hospital Vanguard oferuje turystom nie tylko usługa bezpłatna. Niektóre usługi mogą mieć zastosowanie. Zmuszając ich nie będzie mieć prawo, rodzice powinni wybrać jakiego rodzaju pomoc otrzymać. W zasadzie, zakres płatne i bezpłatne posiada tę samą instytucję. Po prostu, kiedy płacisz, jak w większości klinik obiecują szybkie i wysokiej jakości kontroli i dobre traktowanie bez opóźnień i sporów. Tylko to, co jest potrzebne do wielu!

żywność

Co jeszcze może zaoferować położony w Vanguard, szpital 14 dzieci męska № 1 Petersburg? Żywienie odgrywa ogromną rolę w szpitalu. Jednak zaniepokojony temacie jest tylko te dzieci, których rodzice mogą przebywać na leczeniu w szpitalu lub jakiegoś konkretnego działu. Im młodsze dziecko musi jeść, ale jeśli karmienie jest złe, to jest prawdopodobne, że dziecko będzie po prostu z głodu. Po tym wszystkim, wysyłanie własnych produktów z domu do szpitala, choć nie zabronione, ale nie wszystko jest dozwolone. Tylko pewna lista, która jest zbyt mała, aby wzbogacić organizmowi wszystkich potrzeb.

Niestety, zdecydowana większość rodziców wykazały, że szpital dla Vanguard (dzieci) nie są zbyt psuje swoich pacjentów kulinarnych. Jedzenie jest tu według zarówno dzieci jak i ich przedstawicieli prawnych, częściej niż nie wiele. Tak, można jeść, ale bez przyjemności. Istnieją również bardziej lub mniej smaczne, ale są one bardzo nieliczne.

Podobny wzorzec występuje najczęściej u pacjentów wolnych. Z „Paysite” krępować się, ale poziom dostaw jest nadal niska. Rodzice są zalecane, gdy dziecko idzie do szpitala numerem szpitala dziecięcego 1, niech je z nimi. Zwłaszcza, jeśli dziecko nie jest używany do szpitalnego jedzenia, ale także bardzo selektywny w tym, co jest oferowane na lunch. piętnuje żywieniowe są nie tylko ci, których dzieci ogarnęła wszystko. Ale tacy ludzie są bardzo nieliczne.

młodszy personel

Ważnym punktem podkreślił przez rodziców – to najmłodszy zespół instytucja. Awangarda, 14 (Szpital Dziecięcy) nie jest bardzo znany w tej dziedzinie. Zwłaszcza, gdy chodzi o usługi „besplatnikov”.

Problem polega na tym, że pielęgniarki nie różnią uczciwość i uprzejmość. Rodzice wskazują, że krytyka specyficzne dla większości lekarzy nie ma, ale do pielęgniarek – jest kompletny. Rude, rude, lekceważący stosunek do dzieci. Wykonuje większość pracowników niższego szczebla swoich obowiązków, bez odsetek, niedbale. To, oczywiście, ma znaczący wpływ na jakość leczenia.

Jednakże, jeśli zapłacił za usługę, można przynajmniej nadzieję na uwagi do swojego dziecka. Choć nie zawsze – nawet zapłacił podstawą leczenia w Szpitalu Dziecięcym № 1 nie gwarantuje, że nie dostaniesz paskudny i wykonywać pracę tak, jak powinny.

Nominacje do lekarzy

„Vanguard” Szpitalu Dziecięcym (Poliklinika zbyt) też ma dobrą reputację wśród rodziców, ponieważ niektórych ujemnych punktów. W rzeczywistości są one niezwykle ważne. Na przykład, w ostatnich latach coraz bardziej rośnie niezadowolenie ze strony zwiedzających w ewidencji pytanie do lekarzy.

Dlaczego tak? Chodzi o to, że nie ma w rozkładzie placówki medycznej 2 – darmowych i płatnych metod. Jako „besplatnikov” założyć zwykłą procedurą konsultacji lub bardzo trudne. Rodzice wskazują, że w rzeczywistości tylko jeden dzień w miesiącu masz szansę dołączyć. Wystarczy pamiętać, że aby otrzymać kupony trochę, trzeba się spieszyć. Nie trudno się domyślić: wstęp wolny rozchwytywane od razu dla wszystkich odwiedzających jej brakuje. Albo trzeba czekać, lub zapisać się na płatnego wstępu.

Rodzice szmer, co sugeruje, że zjawisko wymyślone przez kierownictwo szpitala wyciągnąć więcej pieniędzy i ich pacjentów. Po przymusowych praktyk płacowych – Jest to dobry sposób, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Niestety, nie ma skarg klientów na szpitalu non-operacyjnego. Z tego powodu, będzie trzeba albo czekać na cud, aby dostać się na spotkanie za darmo, lub zapłacić za badania. Małe wymuszenie, ale prawnie. Więc charakteryzować rekord rodziców do lekarzy.

Inną wadą – to jest to, co zadzwonić do rejestru jest po prostu niemożliwe. Podobna sytuacja występuje w większości miejskich instytucji medycznych. W związku z tym, nie jest zbyt zaskakujące, pacjenci i ich rodzice. Chociaż, jeśli spróbujesz, rzeczywiście można dotrzeć do rejestru, a nawet dostać się tam wszystkie potrzebne informacje. Chociaż, w praktyce lepiej jest samo-odnoszą się do tej organizacji. Rozmowy telefoniczne są często ignorowane.

I nie są uzasadnione powody. Szpital na awangardowy (lub dokładniej, ambulatoryjna jego wydziału) ma ogromny przepływ odwiedzających. Każdy musi być serwisowane. To nie jest po prostu wystarczająco dużo czasu. Ponieważ liczba pracowników pracujących w instytucji ograniczony. I, szczerze mówiąc, personel nie jest zbyt szybka praca z rejestru szpitalnego, oni nie starają się zwiększyć szybkość ich pracy. Ponieważ w większości przypadków, jeśli spieszyć personel, w odpowiedzi, aby mieć szansę usłyszeć chamstwa i surowości. Połączenia ignorowanie może być nawet wtedy, gdy w pełni rozładowany (co zdarza się rzadko). Wszystko to z powodu zaniedbania pracowników do swoich obowiązków. Rodzice często wskazują na fakt, że tylko kilka jest naprawdę zainteresowany w ich pracy. Reszta „nic nie rób, wentylowana, ochłodzić.”

Ogólne doświadczenia

Opinie szpitala Vanguard zarabia od pacjentów mieszanych. Teraz można znaleźć całkowicie przeciwstawne poglądy tej placówki medycznej. Nie jest konieczne, aby być zaskoczony – dużo zależy od lekarzy i separacji, w którym znajduje się dziecko. Dlatego niemożliwe jest, aby powiedzieć dokładnie, jak sumienny organizację przed nami.

Najczęściej można kontemplować krótki, ale pozytywne opinie. Coś jak: „Podobało mi się wielki szpital!” Często te posty w Internecie nie są wiarygodne. Nie odzwierciedlają one ważne informacje dla potencjalnych użytkowników. Jak pokazuje praktyka, zdecydowana większość tych opinii – jest to oszustwo. Nabyte opinie zwykłych ludzi, którzy nawet nie udają się do wybranej placówki medycznej. Jest to popularna technika, aby przyciągnąć uwagę. Chociaż prawdziwych pozytywnych odpowiedzi (nawet przysadzisty) również występuje. Zasadniczo istnieją żadne roszczenia bezpośrednio do lekarzy. Ale personel i pielęgniarek w Szpitalu Dziecięcym w nie najlepszym świetle rodziców pacjentów. On jest często przedmiotem dyskusji.

I właśnie z tego powodu wśród wdrożonych i rozsądnych opinii negatywny w adresie organizacji. Należy zauważyć, że w niektórych urzędach nawet lekarze braku dzieci. Na przykład, na oddziale intensywnej opieki medycznej. Istnieje posty, które mówią o negatywnych konsekwencjach tego szpitala wizyty. Czasami są opinie, które mówią jak dzieci cierpiała z powodu komplikacji po leczeniu z powodu zaniedbania i braku uwagi lekarzy i pielęgniarek. Rzadkie zjawisko, ale nadal występuje.

Oczywiście, często podkreśla uporczywe problemy ze swobodnym wejściem do recepcji, niezdolność dotrzeć do rejestru. Jeśli mówimy o klinice, tętniące życiem miejsce tutaj jest nieskończona. Ci umówiłem się w określonym czasie? Nie ma gwarancji, że będzie! Będziemy musieli poczekać kilka godzin w kolejce. Praktyka ta występuje podczas odwiedzania żadnych lekarzy w ambulatorium.

Rodzice często nie przebierał w słowach, pozostawiając opinie o naszym obecnym zakładzie opieki zdrowotnej – szpitali Vanguard. Nie ma żadnych skarg z wyjątkiem stacji transfuzji krwi. A następnie – stale podkreśla, że działa zbyt mało.

Ostatnia wada – to naprawione. Szczerze mówiąc, w Szpitalu Vanguard pracuje przez długi czas. I tu nie tak dawno temu do naprawy. Zjawisko to popycha wielu rodziców i dzieci – a nawet bardziej! Nie zbyt miło być w zakładzie opieki zdrowotnej. Jakość leczenia i opieki nad tym momencie nie jest szczególnie dotknięte, ale odgrywa ważną rolę w ogólnym obrazie. Rodzice często wskazują na fakt, że szpital jest najwyższy czas, aby zamknąć do naprawy. Niektóre prace wykończeniowe są prowadzone, ale równolegle z opieki nad pacjentem. Szczególnie jest to frustrujące i powoduje niezadowolenie i oburzenie, gdy taka praca jest wykonywana w biurach. Dzieci lub zrelaksować się prawidłowo lub sen.

Szczególną uwagę należy wizyty u krewnych pacjentów. Rodzice nie są zbyt zadowoleni z możliwości oferowanych przez szpital na awangardy. Nie, oczywiście, mogą przyjść, ale tylko na krótki okres czasu. Ponadto, w niektórych urzędach nawet w czasie, nie pozwól dziecku. Rodzice bardzo młodych pacjentów powinny pozostawać na noc, ale nie zbyt często praktykowane podobnego zjawiska. czy ubiegać się o pomoc z awangardy? Jeśli trzeba, to tak. Ale starannie wybrać się do lekarza, u którego zostanie następnie obserwowano!