639 Shares 9148 views

Jak całować namiętnie bez języka? Porady dla młodzieży

Możliwość dodawania punktów całować każdy nastolatek. Po tym wszystkim, w tym wieku, chłopcy i dziewczęta zaczynają nie tylko doświadczenie zwiększone zainteresowanie własnego ciała i płci przeciwnej, ale także szukać we wszystkim, aby stać się dorosłym, a nawet w życiu prywatnym – w pierwszej kolejności.


I pragnienie, aby zadowolić sprawia nastolatki coraz wcześniej zrozumieć naukę o miłości. I pierwszą rzeczą, która zazwyczaj chcą poznać młodych ludzi – jak prawidłowo całować namiętnie. Dzieci przytulić niewinnego i dotykając przeszłości, a ponadto są one po prostu nieprzyzwoite. Po tym wszystkim, prawdziwy dorosły musi dać siebie głęboko namiętny pocałunek.

Wskazówki

Jednak tu w drodze do stania się młodych mężczyzn i kobiet powstaje naturalną skromność. Po tym wszystkim, z pytaniem, jak się całować namiętnie, chłopaka lub dziewczynę w przejściu do dorosłości jest po prostu nigdzie indziej się obracać. Rodzice znikają: są, w opinii coraz większej potomstwa, może być rozumiane w sposób nowoczesny! Przyjaciele płci na odpowiedź na to pytanie nie jest również odpowiednia: Przyznaję, że nie wiem, jak się całować, równoznaczne napisać sobie na czole „przegrany”.

I z tego powodu, wielu chłopców i dziewczęta popełniają błąd i nauczyć się sztuki dotykania przykład bohaterów telewizyjnych. I na niebieskie ekrany z jakiegoś powodu najczęściej pokazują francuską wersję pocałunkami. Wymagają one od niezwykłym doświadczeniem, aby sprawiać przyjemność obu stronom.

Pierwsza uwaga

A więc pierwsza wskazówka, że chcę dać do młodzieży: chłopcy, najpierw trzeba nauczyć się całować namiętnie bez języka. I wierzcie mi, to nie jest wielka sprawa. Na początek, pamiętaj: zastaw dobre samopoczucie – nie tylko w sferze doświadczenia, ale także w dziedzinie zdrowia. Tak, regularne czyszczenie zębów, stosowanie gumy do żucia po posiłku i płukania jamy ustnej sprawi, że pocałunek jest znacznie bardziej przyjemny i niezapomniany niż przedtem palił papierosa lub kilka zepsutych żółtych zębów.

Jak całować namiętnie bez języka?

Druga zasada tej sztuki – nie lizać wargi przed całować. Mokre, slavering miły dotyk nie dla wszystkich, zwłaszcza jeśli wokół chłodny i usta zostały zamrożone. Jeśli uważasz, że są one sztywne lub zbyt suszone, prosimy higieniczne szminka. I chłopcy, dotyczy to też.

funkcje

Ona całować technika jest prosta. Nie od razu wskoczyć na ich „ofiary”. Napaść i ciśnienie nie są dobre w tak delikatnej materii, jak intymnych relacji. Lepiej delikatnie dotknąć wargi do warg Pass. Wyobraźmy sobie, że – wiatr, pływające przeszłość. A potem, w procesie zrozumienia, że nauka powinna być trochę bardziej zdeterminowany i wytrwały.

Jak całować namiętnie bez języka? Dotykanie usta powinny być delikatne, a jeśli próbuje lodów i mrożonych strachu. Wcześniej, z jakiegoś powodu, wierzono, że ćwiczyć całowanie potrzeby zaopatrzyć się w pomidorach i doskonalić sztukę nich, ssanie ciało. Aby być uczciwym, więc raczej można kupić czystszych próżnia umiejętności zamiast doświadczenie w romansach. Ale kiedy pierwszy kontakt jest już regulowana, to po prostu przechodzi do rytmu z partnerem, a to – najbardziej przydatne porady w takiej cienkiej nauki. Mamy nadzieję, że dzięki tym artykule, nauczył się namiętnie całować bez języka.