855 Shares 9304 views

Jak wybrać wibrator – charakterystyka, rodzaje i zalecenia

Czy chcesz, aby zadowolić ukochanej zabawki jeden lub siebie podczas seksu? Wtedy można się zastanawiać, jak wybrać wibrator. Dzisiejsza gama specjalistycznych sklepach oraz w sklepie internetowym są w wielkiej obfitości. Seks-zabawki różnią się wielkością, formą i funkcją. Nie tak łatwo dokonać właściwego wyboru, gdy oczy po prostu uciec. Będziemy rozmawiać o wibratory i ich cechy. Jak wybrać wibrator, powiemy wam dzisiaj. Zalecenia pomoże określić rodzaj, która przyniesie przyjemność, a nie rozczarowanie.


Dildo lub wibrator?

Wiele osób myli pojęcia „wibrator” i „dildo”. Dlatego, aby zacząć jest je zrozumieć.

Zabawa jest zwykle klasyczny penisa bez zbędnych ozdobników. Oznacza to, że kolory i formy, kopiuje na żywo prototypem. Jest również nazywany dildo. Wibrator samo – to wszelkiego rodzaju zabawki i sylwetki z silnikiem, który generuje drgania mechaniczne. Stwarza to dodatkowe masaże dildosy iw pewnym sensie bardziej silne uczucia. W tym przypadku nie może być wibratory wibratory, wibratory i może dobrze działać jako wibratora. Ta ostatnia opcja jest wykonana ze zdalnym lub wbudowanym pilotem.

Co wybrać, wibrator lub dildo – jest to osobiste preferencje każdego z nich. Jeśli chcesz coś naturalnego, to konieczne jest, by zamieszkać na dildo. Sen spróbować czegoś nowego, istnieje wiele ciekawych zabawek z silnikiem. Choć nikt nie zabrania łączenia obu. Do takich celów, zaprojektowanych wibratory, dildo.

zabawki konstrukcyjne

Wygląd sztuczny penis pierwszą rzeczą połowy oka, a oni natychmiast uciekać. Niektóre zabawki mają jednolity kolor, inni są wykonane z jasnego materiału. Jeszcze inni są dokładną kopią męskiego członka. Czwarty fallusy mają najbardziej niesamowity widok. Są one wykonane w futurystyczny design i przypominają penisa tylko w drodze wniosku oraz jego sylwetki. Specjalnie dla dziewczynek są modele z cekinów i dżetów. Co lepiej wybrać wibrator – jest to kwestia osobistych preferencji i fantazji.

materiał dildo

Nowoczesne fallusy wykonane z szerokiej gamy powłok, które wpływają na wrażenia dotykowe. Taka różnorodność zrodził zapotrzebowanie na otwartych umysłach konsumentów. Do każdego jego własna: niektórzy lubią bardziej miękkie, a inni wręcz przeciwnie, bardziej sztywna. Aby dowiedzieć się, jaki materiał wybrać wibrator, warto zastanowić się każdego z nich:

  • CyberSkin. To zadziwiająco realistyczny zasięg że większość blisko do ludzkiej skóry. Jest to idealne rozwiązanie dla najbardziej naturalne uczucie. Jednak opieka jest dość trudne dla takiego materiału.
  • Silikon. Na rynku seks zabawek jest najczęstszym materiałem. Jest przyjemny w dotyku, elastyczny i umiarkowanie szybko ogrzewana od temperatury ciała. Takie fallus wystarczająco trwałe i łatwe do czyszczenia. To może mieć bardzo różny wibracji i powlekanie tekstury. Dzięki tym zaletom, większość kobiet woli silikonowy penis jest.
  • Lateks. Jest również często wykorzystywane do produkcji dildo. Częściej niż lateks członkowie przypominają realistyczny prototyp. Są odporne, ostry i lekko lepki w dotyku. Prezerwatywy są dziś robi tylko ten materiał, więc nie ma wątpliwości, jego praktyczność i trwałość.

  • Elastomer. Być może jest to najbardziej niedrogie, ale bardzo porowaty materiał. Te wibratory są bardzo elastyczne, to jest trudne do czyszczenia i trwałe. Ale są one doskonałym miejscem dla tych, którzy nie wiedzą jak wybrać wibrator, a nie są zaznajomieni ze światem zabawek erotycznych i eksperymentowania z pożądanych kształtach i rozmiarach.
  • Szkło. Do produkcji męskich narządów za pomocą specjalnego materiału, który ma wiele zalet. On jest bardzo mocny i trwały. Struktura nieporowata, a więc nie gromadzi się prącie szkodliwe bakterie i łatwe do czyszczenia. Ponadto, jest to wspaniałe znalezisko dla miłośników eksperymentów. Jeśli trzymać zabawkę w zamrażarce, można poczuć lodowaty pasji. Jeśli obniżyć go do gorącej wody, to będzie ekscytujące ciepło.

powierzchnia tekstury

Powierzchnia sex zabawki mogą być bardzo zróżnicowane, co jest niezaprzeczalnym atutem. kupujący dziś oferują wibrator z gładką, selera, wyboista i zgniecione tekstury. W tym są one podobne do prezerwatyw.

Dla najbardziej wyrafinowanych ludzi uczynić penisy zwierząt. Taki akt produkty codziennego zamienia się w ekscytującą grę i pozwalają poczuć w sobie zwłoki innych istot.

formy przeznaczone

Klasyczne fallusy przeznaczone dla wygody pochwy, lecz może być również stosowany do penetracji odbytu. Chociaż tego rodzaju seksu mają specjalne urządzenia, które są wygodne dla ekstrakcji pierścieniowej. Podwójne zabawki pozwalają cieszyć się jednocześnie z innym partnerem. Modele z dwóch symulatorów są zwykle zakrzywione penisa. Taka konstrukcja jest specjalnie zaprojektowany do stymulacji prostaty i „g” punkcie.

Zanim wybierzesz dildo, warto zastanowić się, będzie on używany w połączeniu z partnerem, czy nie. Na tym ostatnim przypadku, dziewczynka może pozostać na zabawki do stymulacji łechtaczki lub przyssawek, z którymi można zabezpieczyć penisa na każdej powierzchni. Do wygodnego komfortu z partnerem powinni szukać modeli z paskami, stadniny w organizmie. Ta opcja będzie podkreślać nawet w intymnym życiu par heteroseksualnych.

Jakiej wielkości są?

Prezentowane na rynku fallusy mają zazwyczaj długość dziesięciu do pięćdziesięciu centymetrów, a nawet więcej. Ale opcja ta nie zawsze jest wygodny w nawigacji. Niektóre sklepy podać całkowitą wielkość zabawek, podczas gdy inne – tylko na długości powierzchni roboczej. Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy nie istnieją jakiekolwiek informacje. Jeśli to możliwe, należy dowiedzieć się rzeczywistą długość. Również, gdy dylemat, jak wybrać wibrator, informacje zwrotne od innych kupujących może odpowiedzieć na pytania.

Średnica sztuczne penisy zwykle osiągnąć 3,5-4,5 cm. Ale czasami są prawdziwe giganty semisantimetrovye. Modele do penetracji odbytu jest nieco mniejsza – 1,5-3 cm grubości. Jako pierwsza zabawka jest zalecana dla średniej wielkości produktu. 3,5-4 cm średnicy i długości – 15-17.

rozmiar ma znaczenie

Zbyt mała zabawka nie odda w pełni cieszyć. Jak gigantyczny gumy też będzie każdy przynieść dyskomfortu. Dlatego konieczne jest, aby skupić się na wielkości penisa swojego partnera. Jeśli nie, wówczas uzyskać pomoc od najzwyklejszym warzyw – marchwi, ogórka i cukinii. Mogą być cięte nożem, w celu określenia optymalnych parametrów. Albo można spróbować ustawić żądany rozmiar palcami zabawek.

Również warto zastanowić się, jak używać wibrator. Dla aktywnych przyjemności należy wybrać rozmiar dildo więcej, aby uczynić go wygodnie trzymać go w dłoni. Dla długoterminowego masturbacji i stymulacji partnera lepiej jest pozostać na krótszym modelu.

opieka Q i trwałość

Jeśli jesteś gotów poświęcić dużo czasu na opiekę, uzyskać delikatny Realistika. będzie musiał być dokładnie umyte, tak aby nie pochłaniają zapachów i posypać specjalnym proszkiem. Wyroby z PVC i silikonu wystarczająco przemywa się wodą i utrzymuje się w worku. Jeśli nie chcesz, aby dbać o produkcie, należy spojrzeć na szklance zabawek. Mogą nawet być czyszczone w każdej zmywarce.

Również ważny termin data dildo. Jeśli planujesz używać go nie więcej niż dwa lata, wtedy wybór będzie dla realistycznych warunkach. Żel silikonowy zabawka i potrwa około pięciu lat. Ale szklane wibratory są uważane wieczne.

Cena zabawa

Niewielu wie, jak wybrać wibrator, musimy obliczyć swoje możliwości finansowe. Proste produkty klasyczne będzie kosztować od 300 do 1000 rubli. Czubate lub dildo wykonany ze szkła i CyberSkin może zrobić w 7000 rubli. Ale z reguły tańsze opcje można łatwo uszkodzić i stracić swoją rynkową. Drogie lepsze zabawki, więc nie trzeba zmieniać co kilka miesięcy.

Zalecenia dotyczące stosowania

Niezależnie od tego, co jest zaznaczone dildo, nie zapomnij o kilku ważnych aspektach. Pierwszym z nich jest przestrzegać wszystkich zaleceń producenta dotyczących użytkowania i pielęgnacji zabawki. Korzystnie po każdym użyciu dokładnie przemyć i osuszyć produkt. Aby ułatwić penetrację, zapobieganie urazom i zwiększenia uczucia trzeba użyć specjalnego smaru.

Nie zapominaj, że dildo będzie nabyć dla siebie. W związku z tym, na podstawie tylko trzeba swoje uczucia. I bez względu na wielkość, kształt lub kolor zakupu może zaskoczyć kogoś.