147 Shares 8651 views

Jak ludzie tracą dziewictwo? Co się dzieje, gdy człowiek traci dziewictwo?

Praktycznie każdy człowiek, czy mężczyzna lub kobieta, wspomina swój pierwszy intymności. Co dzieje się z kobietą psychicznie i fizycznie pisemnej i powiedział więcej niż sto razy. A jak ludzie tracą dziewictwo, a w tej chwili czują? Spróbuj zrozumieć.


Czy muszę się spieszyć?

Współczesny świat kultury ze względu na płeć. On jest wszędzie: w telewizji, na monitorach komputerowych, na billboardach, nasze ulice, a nawet w grach. Dlatego nic dziwnego, że faceci w takim pośpiechu, aby pozbyć niewinności. Większość z nich uważa, że po pozbawienie dziewictwa zaczyna dorosłe życie. Będą one wzrosnąć do nowego etapu rozwoju, będzie pewnie. Dlatego ludzie często tracą niewinność, jak gdyby pod przymusem. Chcąc podnieść swój status i samoocenę.

Między sobą, młodzi ludzie często dyskutować jak stracić dziewictwa mężczyzn. I rozumowanie na ten temat, każdy z nich stara się ukryć swoją ignorancję w tej materii, a co najważniejsze, jej dziewictwo. Wstydzą się ich braku doświadczenia, co jest zrozumiałe. Społeczeństwo i społeczeństwo presję na chłopców, zachęcając ich do myślenia o tym, jak pozbyć się najbardziej niewinności i stać się „superbohaterem”. I ich stopy spadają, jak wiemy, wszystkie panie, od młodych do starych. Naturalnie, te myśli nawiedzają, a my musimy się spieszyć ….

czy oczekiwania są spełnione od pierwszych chwilach tajemnicza?

Jak ludzie tracą dziewictwo? Jeśli myślisz o poziomie psycho-emocjonalny, jest bardzo podobny do dziewczyn. Po raz pierwszy – prawie zawsze porażka: ruch niewygodne i niezbyt przyjemny, szybki wytrysk. Często nie jest dziewczyną, przypadkowy znajomy: trochę wstydzić, a nie podnosząc oczy, rozchylone.

Więc myślę, że facet po tym, co to było? I nie było orgazmu?

w dziedzinie seksuologii terapeuci uważają, że większość ludzi nie wiem nic nawet podobnego do orgazmu czujesz. Ponieważ ustawa jest bardzo krótki, a to jest niemożliwe, aby określić, jaki był i jaki będzie wynik.

Czy człowiek jest pozbawiony dziewictwa?

Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu. Co dzieje się w organizmie kobiety, a nawet dzieci szkolne znać. Każdy wie o istnieniu błony dziewiczej. Ale czy istnieje taki wynalazek natury u mężczyzn? A jeśli ludzie boli stracić dziewictwo? Ani żaden człowiek tam hymen. Tutaj bardziej psychologicznej bariery. I to nawet nie wiem kto to jest łatwiejsze, mężczyzna lub kobieta, aby przejść przez ten „raz pierwszy.” Ponieważ nerwów, na przykład, może odegrać okrutny żart z brakiem erekcji lub przedwczesnego wytrysku.

Pierwszy erotyczny kontakt pozostawia męską pamięć w postaci przyszłych preferencji, smaku lub reprezentacje fetysz.

Kilka ciekawych niuanse, jak ludzie tracą dziewictwo

Jeśli dziewczyna – nie przypadkowy znajomy, a od dawna jest przyjacielem, a potem, tak aby nie przeliczyć się i starają się zadowolić zarówno byłoby miło wiedzieć dokładnie virgin ona też, czy nie?

Poinformowanie, czy nie?

Ona zazwyczaj nie ukrywa swej niewinności. Była dumą ogłasza, że będzie to pierwszy raz, a zatem, że facet musi być obdarzony. Albo powiedzieć, że jest to dość dużo doświadczony i kompetentny seks pani. I facet też musi być szczęśliwy (myśli odpowiedzialność jest znacznie zmniejszona). Ona często podwójnie szczęśliwy. Spotkać dzisiaj człowiek-virgin jest prawie niemożliwe. Dlatego też nauczyć go podstaw przyjemności seksualnej odbędzie szczęścia. Jeśli jednak ona nie zna, i planowanych do seksu, powinien on być pewny, aby ostrzec o jego niewinności. Dobrze, jeśli jest, aby wiedzieć, jak stracić dziewictwa mężczyzn.

Przygotuj bazę i szczególnej ochrony (prezerwatywy)

Dorośli, którzy znają nagłe seks – przestrzeń. I do takiej nagłej człowiek powinien być przygotowany jako pioniera radzieckiej (w sensie „zawsze gotowy”). W związku z tym, jest on zobowiązany do wykonania kilku nieskomplikowanych zasad, aby zapewnić, że każda możliwość zakończył łóżko.

Jak wiemy, życie jest zbudowany na przypadek, więc ochrona jest zawsze konieczny do przeprowadzenia. Dla mężczyzn nie wydaje się być większy smutek niż oczekujemy seksu, a nie o to ze względu na brak środków ochrony. W związku z tym, przed tym, jak w domu, trzeba trenować w szybki i jakościowy wprowadzenie prezerwatywę. Zgodnie z przyjętą tradycją od czasów starożytnych końcówki przyciąć palców, aby pozwolić powietrze, a następnie walcowane do elementu bazowego. Wszystko. Ale konieczne jest, aby nauczyć się szybko zrobić, jak mówią, z zamkniętymi oczami. Za opóźnienie nie może być odpuszczony, nawet dla początkujących. Aha, i nie trzeba nabyć ochronne skręty gumy. Najpierw trzeba nauczyć się wykorzystywać i dostarczać (odbieranie) przyjemność zwykłych prezerwatyw. I znacznie później, można spróbować z wąsami lub wibrującym pierścieniem

Masturbacja w celach naukowych

Czy mężczyźni tracą dziewictwo podczas masturbacji? Eksperci spierają się od dziesięcioleci. W międzyczasie, oni twierdzą, człowiek musi nauczyć się regulować długość stosunku płciowego, a nie rozpadnie się przy pierwszym ruchu. W związku z tym konieczne jest przeprowadzenie lekcji z jego kogut. Nauczyć go kontrolować samego siebie, a przez długi czas oczekiwania na orgazm. Lekcje te są szczególnie przydatne podczas pierwszej penetracji, gdy jeden jest – ma orgazmu!

Można spróbować specjalną metodę Kegels. Jej ćwiczenia wzmacniają mięśnie miednicy i narządów miednicy, co pozwala na kontrolowanie strumienia moczu, a więc pośpiechu, aby szybko zakończyć.

I drugiego. Raz w terminie, nawet przypadkowo, trzeba mieć pewność, że ciało nie jest zbyt dużo soku. Albowiem oni znaleźć wyjście tylko podniecenie i orgazm może wystąpić nawet przed rozpoczęciem współżycia.

Dla ciała i wygląda być oglądane

Stale, jako data może zdarzyć się nagle. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć dziewczynę, to czysty nóg, pach i przyjemny aromat umył ciało.

Opanowanie i spokój – druga natura

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z jego celem, trzeba zrozumieć, że panika jest bezużyteczny. One muszą być zbierane, spokój i zachować zimną umysł. Utrata dziewictwa – to nie powód do niepokoju czy wygłupy. Lepiej niech dziewczyna myśli przed to jest rzeczywiście bardziej doświadczonym człowiekiem. Jest to najbardziej jest to możliwe w tym przypadku zrobić dla niej.

Prędkość do niczego!

Jak ludzie tracą dziewictwo? Zwykle pracuje przy ciśnieniu. To jest głupie i złe. Ponieważ nadmierne pobudzenie orgazm jest szybsza niż rozpoczyna współżycie. Żaden człowiek nie będzie taki incydent. Dlatego należy zrobić wszystko, powoli, spokojnie, ze wstępem. Jak by to uczyniły profesjonalista w tej branży.

Przede wszystkim, poczuć smak jej ciała.

Nawet z tej ekscytującej rzeczy, takich jak utrata dziewictwa, konieczne jest, aby wyodrębnić przyjemność. Dlatego już na łóżku trzeba powoli zacząć badać swoje ciało, smak jej ust, ekscytujący zapach skóry …

penetracja

Co się dzieje, gdy człowiek traci dziewictwo? Z jednej strony, jak nic specjalnego, ale z drugiej – życie pełne nowych wrażeń i przyjemności. Dlatego po przyzwoitej gry wstępnej człowiek może przejść do działania. Ale to nie znaczy, że muszą być przyspieszone. Również powoli i delikatnie, aby wejść do niego. W tym momencie, jak mówią, natura powie, co mam robić. Ale w każdym przypadku, głowa powinna być lekka, należy monitorować ze względu przede wszystkim na swoich uczuć.

wniosek

Cóż, w końcu. Ostatnie dekady stworzyły trwałe stereotyp, że młodzi ludzie wstydzą się swojej niewinności i są zaniepokojeni pytanie, jak ludzie tracą dziewictwo. Wielu z nich uważa, że tylko utraconej niewinności staje się prawdziwym człowiekiem.

I nawet kobiety są przekonani. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Badania wykazały, że ludzie po prostu nie chcą go stracić. Ponadto, więcej niż jedna trzecia badanych przyznała, że są one ciągle myśleć o tym, jak stracić dziewictwo z mężczyzną, i którzy mają w tym samym czasie? Wielu, po pierwszym stosunku płciowego popadają w głęboką depresję. One wchłonąć ponure myśli, że to wszystko działo się bardzo szybko i nie było co najmniej jedna z miłych partnerów.

Po mężczyźni stracić dziewictwo, marzą nie tylko o przyjemności seksualnej, ale także o długotrwałym związku. I bardzo zdenerwowany i cierpienie, nie rozumiejąc, dlaczego nie był nimi zainteresowany.