896 Shares 3722 views

Jak zadowolić człowieka: praktyczne porady dla kobiet – uwodzicielka

Każdy człowiek – dziecko, nieznośne i wymagający. A on jest bardzo słodki ząb, jednak nie jest to, co jest sprzedawane w sklepie, i że można spróbować podczas bliskiej relacji ze swoją dziewczyną. Mówiąc najprościej, sex. Tylko tutaj słodki płeć męska może być tylko w przypadku, gdyby przyniósł mu prawdziwą przyjemność.


Stosunek płciowy – jest głównym ogniwem w relacji między mężczyzną i kobietą. A co jest silniejszy, tym lepiej. Każda kobieta wie z pierwszej ręki, że życie seksualne powinno być stałe i, co ważniejsze, różnorodna. Jednak wśród słabych połowa uważa się, że podczas seksu, od których wymagane jest prawie nic, a wszystkie działania i uczucia powinny być tylko człowiekiem. No, może tak było 50 lat temu, ale dziś XXI wiek, a ona mówi, że zawsze powinny być harmonia w ich życiu seksualnym. Że seks nie zamienia się w „domu” rytuał, czasami kobieta powinna wziąć sytuację w swoje ręce i zrobić coś dla swojego mężczyzny, z którego będzie on ekstatyczny.

Jak zadowolić mężczyznę? Bardzo proste. Wystarczy, aby trochę wyobraźni, włącz uroku, zapomnieć wszystkie udogodnienia i zabrać się do pracy.

imponujący obraz

Przed uprawiać seks z kimś, kogo kochasz, trochę poprawi swój wizerunek. Odłożyć na bok wszystkie swoje szaty, piżamy i tak dalej. Umieścić coś takiego, co się z człowiekiem po prostu oniemiały. Trochę tajemnicą jest to, że są one bardzo lubi półprzezroczystego, najlepiej czerwona bielizna i pończochy podwiązki. Wstąp do tej roli. Na przykład, dzisiaj można zatrzymać pielęgniarkę nocy lub sekretarza, który po prostu wariuje od swojego szefa. Do zobaczenia w zupełnie nowej roli, będzie czuł przypływ energii i adrenaliny.

Wziąć sprawy w swoje ręce

Tak jak by się człowiek może być namiętny i silnej woli kobiety tylko dostać ją i pozwolić sobie na to, co chcesz. Najważniejsze jest to, że to wszystko jest spowodowane Twój mężczyzna nieodparte pragnienie. Wanna taniec striptiz, a nawet działać na małą inscenizację. I pamiętaj, że twój każdy ruch musi towarzyszyć pasji. To po prostu zrobił to, co robi większość ludzi.

pieścić ciało

Nie tylko kobiety kochają kiedy pieścić ciało, intymne miejsce i całować jego klatkę piersiową. Okazuje się, że ludzie chcą zrobić nie mniej. Kochają go, kiedy kobieta jej miękkie dłonie suną gładko na całym ciele, skupiając się na okresowo erogennych punktów. I mają bardzo wielu ludzi. Po pierwsze, jest to earlobe. Można łaskotać jego ucha i nie wiele kęs. Po drugie, należy zwrócić uwagę na sutki. Tak, to jest innego mężczyzny strefy erogenne. Nie wierz mi? Szczypać sutki, wyciągnąć je z powrotem, pocałować, itp natychmiast zauważy co doznań Twój partner czuje. Jak dostać jeszcze zabawy facet? Zrób pyszny krem i posmarować je na ciało ukochanej, a następnie zacząć je jeść, lizanie cały język pyszne.

Nie zapomnij o „to”

Ty, oczywiście, zrozumiał, co się dzieje. Jak zadowolić mężczyznę, jeśli nie zwracają uwagi do części intymnych. Nie bój się, że masz coś nie działa lub masz zranić ukochaną. Co dokładnie zrobić z domeną mężczyzny, to zależy od ciebie. seks oralny, pieszczoty lub coś innego.

Melenkih kilka wskazówek, jak zadowolić mężczyznę:

• Nie wyłączaj światło: mężczyźni kochają z ich oczu, a zmysł dotyku mają słabe.

• Umieścić płytkę łóżko żywności. Tuż po seksie, wielu ludzi chce jeść, ale tutaj taki dar, że tak powiem, na miejscu.

• Większość powiedzieć, że ładne i delikatne słowa, ale jeśli chcesz, możesz spróbować wywołać ją jako coś poza polem, używając potocznego leksykon.

• Shout. Można jęczeć, krzyczeć, śpiewać, a nawet przysięgać (w umiarkowanych ilościach, chociaż). To, uh, jak roślina silny połowa ludzkości.

Po to człowiek z pewnością będą zachwyceni. Ale ponieważ trzeba korzystać z dwóch, wówczas mężczyzna powinien zrobić wszystko, co pomoże Ci osiągnąć najwyższy punkt szczęścia. To prawda, że „s inna historia.