418 Shares 2048 views

Szpital 20, Rostów nad Donem: recenzje, telefon, adres. 20 Szpital, Rostów nad Donem: MRI, Szpital Dziecięcy, Klinika Ginekologii Szpitala 20 (Rostów nad Donem)

Dzisiaj swoją uwagę Hospital 20 (Rostów nad Donem) zostaną zaprezentowane. Że ta organizacja reprezentuje? Jakie usługi są świadczone? Jakie zalety i wady tej instytucji mają? Zrozumieć to wszystko nie jest takie proste jak się wydaje. Pomóc odpowiedzieć na pytania postawione liczne referencje pacjentów, którzy często opuszczają uczelnię. Często zdarza się, że są zasadniczo różne. To jest normalne. Wszyscy pacjenci mieli swoje żądania do szpitali. Dlatego ktoś może jak usługi, dla kogoś byłoby niedopuszczalne. Mimo to, główne punkty, które są istotne dla właściwej oceny, to jest jeszcze możliwe do przeznaczenia. Więc trzeba wiedzieć potencjalnego klienta o szpitalu 20 w Rostowie nad Donem?

krótki opis

Pierwszą rzeczą jest, aby zrozumieć, co jest badane jako instytucji. Może nie możemy uzyskać żadnej konkretnej usługi? Na szczęście, szpital 20 (Rostów nad Donem – miasto, w którym organizacja) – wieloośrodkowe. Tutaj można uzyskać obsługę większości usług medycznych.

Charakterystyczną cechą jest to, że szpital jest przeznaczony zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. To jest ogromna liczba oddziałów zapewnia dla niego. Wśród nich są dzieci. Taka funkcja nie posiada większość zakładów opieki zdrowotnej. Zazwyczaj specjalizują się w leczeniu lub dorosłych lub usług dla dzieci.

Ogólnie rzecz biorąc, 20 szpital – to miejsce, gdzie można uzyskać pomoc zarówno dorosłych jak i dzieci. To cieszy wielu. Jakie inne cechy powinien mieć świadomość obywateli przed adresem tutaj?

Struktura instytucji

Na przykład, jakie konkretne dział w szpitalu 20 w Rostów nad Donem. Jest to ważny moment. Dywersyfikacja nie znaczy, że absolutnie wszystko, aby uzyskać opiekę medyczną.

Struktura szpitala jest trochę inny od zwykłego typu. Wśród oddziałów są następujące elementy:

 • Klinika (dzieci i dorosłych);
 • urazy;
 • spalić jednostkowych;
 • chirurgia;
 • pediatrii;
 • Komora somatyczne;
 • nefrologia;
 • neurologia;
 • kardiologii;
 • Gałąź terapeutyczny ;
 • ginekologii;
 • szpital;
 • stomatologia;
 • oddział położniczy;
 • opieka prenatalna;
 • noworodkowy patologia.

W związku z powyższym, można nawet nosić ciąży w tych instytucjach. To cieszy wielu. Szpital 20 (Rostów nad Donem) jest uniwersalnym miejscem, aby uzyskać opiekę medyczną. Co odwiedzających o tym myśleć? Czy pozostają zadowoleni z usług?

lokalizacja

Mówi się, że ten szpital znajduje się w Rostowie nad Donem. I co jej specyficzny adres? Gdzie się udać, aby uzyskać pomoc medyczną?

Charakterystyczną cechą jest to, że wszystkie z wcześniej wymienionych biurach są w tym samym miejscu. Istnieje kilka oddzielnych budynków, ale wszystkie one znajdują się w jednym miejscu.

Miasto, w którym mieści szpital interdyscyplinarne 20 – Rostów nad Donem. Adres organizacji jest następująca: Komunistyczna aleja, dom 39. Znajduje się placówka medyczna na obrzeżach miasta, w strefie radzieckiej. W pobliżu znajdują się niektóre szpitale powiatowe. Dostać się do instytucji nie jest tak trudne, jak się wydaje. W związku z tym, należy zwrócić uwagę na to. Brak problemów z transportem często miłe dla potencjalnych użytkowników. A fakt, że szpital otrzyma zarówno dorosłych jak i dzieci – to jest największą zaletą.

Kontakt

Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę, – środki łączności z organizacją. Aby dostać się na wizytę do lekarza, co do zasady, trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Ponadto, czasami chcesz wiedzieć jak się czuje lub że pacjent jest w szpitalu. Nie trzeba iść do tego szpitala.

I jak wtedy będzie? Aby wspierać ustanowienie komunikacji oferuje kilka opcji. Można pisać na e-mail: [email protected] Ta metoda pozwoli Ci znać wszystkie niezbędne informacje na temat szpitala, a także do rejestrowania się do lekarza. Należy zauważyć, że taki scenariusz nie jest zalecany do zapisu ekspertów. Także lepiej jest wstrzymać się z nim, jeśli jest to konieczne, ponieważ informacje w sprawie ustanowienia tak szybko jak to możliwe do uzyskania. Średnia odpowiedź na wiadomość e-mail przychodzi w ciągu 1-2 dni. Więc musimy czekać na jakiś czas. Nie jest to bardzo dobra metoda komunikacji, choć nowoczesne. Ale czasami można go używać.

Szpital 20 (Rostów nad Donem) jest również dostępny dla połączenia w telefonie. Taki odbiór jest często używany. Pacjenci wskazują, że połączenie nie tylko placówki zdrowotnej. Chociaż wiele zależy od tego, czy miejsce, w którym chcesz się połączyć. Na przykład, w szpitalu dotrzeć łatwiej niż w klinice rejestru. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma skarg na telefon. Umówić się do lekarza i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania w możliwie jak najkrótszym czasie.

A co, jeśli można używać telefonu do komunikacji z placówki medycznej? I w pewnym okresie czasu zadzwonić? Jest to ważny moment. Na przykład, podczas nocnego klinice nie działa. W związku z tym, nie jest możliwe do osiągnięcia. Szpital jest dostępny na telefon przez całą dobę.

Szpital telefon 20 (Rostów nad Donem) oferuje dużo. Częściej jednak są wśród nich następujące kontakty:

 • 8 (863) 271-96-05 – Hospital;
 • 8 (863) 271-99-82 – recordation sztuce (dowolny, w tym celu terapeuty);
 • 8 (863) 271-99-83 – odniesienia (biurko);
 • 8 (863) 243-45-05 – konsultacja damska, odbiór.

Są to podstawowe numery. Należy zauważyć, że każdy wydział ma swoją własną kombinację dla komunikacji. Pełną listę można zawsze zobaczyć na oficjalnej stronie organizacji. W przeciwnym razie pomoc przekierować rozmówcę do biura, którego potrzebuje.

lekarze

Teraz rozumiem, co szpital 20 (Rostów nad Donem) adres. Oraz sposobu kontaktowania się z tej organizacji, zbyt. W rzeczywistości, nie wszystko jest tak trudne. Dostać się do szpitala nie działa, zadzwoń – też.

Co organizacja otrzymuje informacje zwrotne? Oni nie są jednoznaczne. Wszyscy – jego widok personelu utrzymania i eksploatacji. Szczególną uwagę należy zwrócić na lekarzy, którzy pracują w murach badanej instytucji. Mówimy o wszystkich oddziałach na raz.

Chodzi o to, że 20 szpitali (Rostów nad Donem), ginekologia w szczególności otrzymuje pozytywną opinię na temat lekarzy. Zatrudnia ludzi, w większości wykształceni, którzy wiedzą dokładnie sprawę. Wielu kandydatów nauk medycznych, również najwyższej kategorii lekarzy. Można je znaleźć wśród specjalistów częściej. Uważnie słuchać swoich pacjentów. Próbując znaleźć podejście do każdego gościa. Dodatkowe testy nie są podawane. To, co możemy powiedzieć o lekarze biur dorosłych.

Szpital Dziecięcy 20 (Rostów nad Donem) wynosi około specjalistów tam pracujących, o tych samych ocen. Są to w większości pozytywne. Stwierdza ona, że dzieci są traktowane z ostrożnością. Nie Lisp, ale dzieci nie boją, starannie kontrolowane. Indywidualne podejście jest również stara się znaleźć. I często to się uda.

Ale to nie wszystko. Czasami można zobaczyć widoki, które są sprzeczne z wszystkich wyżej wymienionych. Podobno w szpitalu, wszystkie wydziały pracują bez skrupułów lekarzy. Są nieuważny pacjentom błędnie, nieprzyjazny.

W co wierzyć? W dużym stopniu poglądy pierwszej kategorii. Ale także o drugi do zapamiętania. W rzeczywistości, nieuwaga w tamtejszym szpitalu. Każdy płaci wystarczającą ilość czasu. Z błędnej diagnozy nie są doskonałe. Ale jak pokazuje praktyka, lekarze zwykle przepisują dodatkowe testy, które pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji. Nieuprzejmość albo. Niektóre nieprzyjazny czasami wystąpić, ale rzadko. Zgodnie z ogólną zasadą, na koniec dnia pracy, gdy lekarze poważnie zmęczony. Oni po prostu nie uśmiecha siły. Jednak niektórzy powinni starannie wybrać podstawowej opieki specjalisty. Wtedy nie będzie żadnych istotnych zastrzeżeń.

personelu pomocniczego

Co jeszcze należy zwrócić uwagę? Na przykład, w jaki sposób personel pracujący w zakładzie. Aby zaoferować 20 Hospital Clinic (Rostów nad Donem, powiat Sovetsky), a także szpitala i ze szpitala?

Wspieranie personelu pracującego tutaj jest również daleko od najgorszego. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy są zadowoleni. Wiele nowych, młodych specjalistów. Ale wszystkie one różnią się pod względem profesjonalizmu. Pielęgniarki starają, jak lekarzy, aby znaleźć podejście do każdego pacjenta. Zwłaszcza, jeśli dzieci są zaangażowane. Wielu rodziców zgłosić, że pielęgniarki w tym szpitalu – dobrą i miłą dziewczyną.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w zgodności z przepisami, a także dokładnie. W razie potrzeby zawsze można wezwać pielęgniarkę o pomoc – to z pewnością nadejdzie. W szczególności, jeśli chodzi o pobyt w szpitalu. Nie ma zespół pielęgniarski, który na pewno ktoś jest.

Należy zauważyć, że istnieje nie obserwowano u pacjentów chropowatość. Fakt ten pozostawia przyjemne wrażenie przebywania w szpitalu. Nie bój się wrócić tu ponownie.

Są to warunki szpital 20 (Rostów nad Donem), oddział dla dzieci lub dorosłych – to nie jest tak ważne. Wiele opinii wynika, że każdy użytkownik próbuje rozweselić i wsparcie. Najczęściej przyjemność pozostanie w ciąży lub świeżo upieczony mama. Pacjenci ci najwięcej uwagi. Ale w tym samym czasie wszyscy nie pozostają w cieniu.

umeblowanie

Innym ważnym punktem jest środowisko. Specjalnie dla działu dziecięcego. 20 szpital Poliklinika (Rostów nad Donem) oferuje gościom dość komfortowych warunkach. W tym obiekcie od czasu do czasu w trakcie remontu. W tej chwili, to zauważa, że klinika ma liftingu. Administracja zastępuje meble, jak również kilka urządzeń medycznych. W ogóle, kliniki przyjemnej atmosferze. Prywatne centrum medyczne daleko, ale cieszy oko. Specjalne żadnych skarg.

Co możemy powiedzieć na temat pobytu w szpitalu? Do niego więcej niż zadowalające. Szpital 20 (Rostów nad Donem, powiat Sovetsky, Komunistyczna avenue), jak zostało powiedziane, jest naprawione od czasu do czasu. W tej chwili szpital ma również odnowione. Ale to rozdzielenie jest stale naprawiane. To przynosi pewne niedogodności dla odwiedzających i pacjentów. Niemniej jednak, takie negatywne zdarzenia nie powodują. W rzeczywistości, po remoncie w szpitalu staje się przyjemną atmosferę, wszystko po to, by upewnić się, że klienci byli ostatecznie wygodne.

Oczywiście, Izba różnych szpitalach. Nie są wypłacane, w którym, jak się domyślacie, bardziej kosztownych napraw, a takie obiekty są zaprojektowane, aby zapewnić większy komfort. Było to dla niego i dla pacjentów płacących. W wolnej atmosferze jest mniej kosztowne, ale jest godny do instytucji państwowych. W obszarach światła, zawsze czyste, meble nowego zestawu. Hotel nie warunki, ale także niedogodności pobytu w szpitalu 20 szpitale nie czują się wyjątkowo.

żywność

Jakie inne cechy wskazane jest, aby zwrócić uwagę? Czasami w hotelu, podkreślając szczególne żywności, które są oferowane w murach uczelni. Który gwarantuje swoim pacjentom 20 Hospital (Rostów nad Donem)?

Należy zauważyć, że w ogóle menu nie wyróżnia się różnorodnością. Ale dla wszystkich, że jest przygotowany w szpitalu dobrze. Jest możliwe, że niektóre dania nie są z pewnością docenią. Wszakże w placówce medycznej, w zależności od przyczyny próbuje zatrzymać karmione żywności dietetycznej. Jest to, jak można się domyślać, nie jest szczególnie popularny wśród dzieci. Niektórzy dorośli, jak zostało powiedziane, też nie jest szczęśliwy. Ale bezpośredni negatywny skierowana catering tam. Liczne referencje wskazują, że w ogóle, trochę słabe menu, ale znośny.

Może chcesz zapytać krewnych, które przynoszą jedzenie do domu. Konkretne zakazy nie jest. Dokładna lista dozwolonych pokarmów zaleca się rozpoznać w każdym przedziale. Zakazy, jak wiele zależy od charakteru choroby. Więc nie zdziw się, jeśli niektóre dania są zakazane, podjęte przy wejściu do szpitala na zegarek. To jest normalne. Wszystko, odstąpić od zwiedzających, wyjście jest podane.

Płacić czy nie

Następnym razem: Szpital 20 (Rostów nad Donem) oferuje zarówno płatne i bezpłatne usługi. Niektórzy pacjenci zastanowić się, czy zapłacić za daną usługę. W rzeczywistości, każdy decyduje za siebie pytanie.

Niektóre opinie wydają zastraszenia. Wskazują oni, że w szpitalu na „besplatnikov” postawę straszne, nikt nie zwracają uwagi, lekarze zawsze gdzieś znikają. Noclegi nie są zachęcające. Ale „płacą studenci” miały więcej szczęścia. Wokół nich jest zawsze lekarze, przyjazny i pomocny, miły i wyrozumiały. Takie poglądy sprawiają pacjentów myśleć o płacenie za usługi.

W rzeczywistości znaczna różnica między służbie tych, którzy nie płacą i „studenci” nie płacą. Wszystkie są traktowane ze zrozumieniem, szacunkiem i uwagą. Jedyną rzeczą, którą należy patrzeć – w sprawie warunków pobytu. W wolnych pacjentów, jak zostało powiedziane, że są gorsze. Ale nadal pozostaje na przyzwoitym poziomie. Ale „paysite” dać pieniądze tylko dla większego komfortu. W związku z tym, że wszystko zależy od osobistych preferencji. Za dodatkową opłatą, można uzyskać domu zakonnego, pojedynczy. Podczas swobodnego parkowania w szpitalu zaprojektowanych przez 5-6 łóżek.

O harmonogramie prac

Co jeszcze przyciąga 20 Hospital (Rostów nad Donem)? Recepcja pracuje w szpitalu na różne sposoby. Wszystko zależy od tego, jaka część zakładu jest dostępna. To już zostało powiedziane. Ogólnie rzecz biorąc, praca rejestru i klinik, szpitali i pacjentów zadowolony. Nie zawsze szybka obsługa, ale żadnych poważnych skarg na ten temat nie ma.

Ważne jest, aby zrozumieć, że w szpitalu nie ma jasnego harmonogramu. Tylko w pewnym momencie zadzwoni na przykład w rejestrze. Kiedy potencjalni pacjenci są w stanie skorzystać ze szpitali?

W tej chwili pracuje przez całą dobę:

 • Centra urazowe (dzieci i dorosłych);
 • szpitale;
 • oddział położniczy.

Poliklinika działa od 8 rano do 8 wieczorem codziennie, od poniedziałku do piątku. Należy zauważyć, że jest to możliwe do osiągnięcia jej wcześniej. Recepcja (20 szpital, Rostów nad Donem), telefon, który został wcześniej określony, przyjmuje połączenia od 7:30. Wiele podkreślić że ucieleśnieniem pomysłów w rzeczywistości może być bardzo problematyczne. Dlatego lepiej jest wykonywać połączenia później.

konsultacja damska działa dokładnie tak samo jak w klinice, ale z pewnymi różnicami. W dni powszednie, harmonogram jest podobna – między 8:00 a 20:00. W sobotnie kobiet ma również prawo do odwołania się do LCD. Jednak tylko do 12 dni. Ale niedziela – oficjalnym świętem.

Specjaliści rozkład zaleca się rozpoznać w recepcji. Jak również prac MRI. 20 Hospital (Rostów nad Donem – miasto, w którym znajduje się instytucja) oferuje tę usługę bezpłatnie. I że wielu pacjentów zadowolony. Jednak, aby dostać się do badania MRI jest problematyczne: rekord jest na kilka tygodni wcześniej.

wyniki

Co można podsumować? 20 Hospital (Rostów na DON) otrzymał różne odpowiedzi. Zarówno pozytywne jak i negatywne. W ogóle, organizacja jest naprawdę dobre dla agencji rządowej. Do poziomu prywatnego komfortu ją. Ale dużo odwiedzających negatywność w adresie nie ulega ekspresji. Ma swoje wady, ale nie mają one wpływu na jakość opieki.

Dobrą wiadomością jest to, że MRI oferuje 20 szpitala. Rostów nad Donem nie może się pochwalić dużą liczbę urządzeń MRI w mieście. Pozwala to podmioty badane i uzyskać bezpłatnie dla takich usług, a także opłat. W pierwszym przypadku szybko przetłumaczyć pomysły w praktyce jest trudne.

W celu ustalenia czy tu o pomoc? Tak, jeśli chcesz. Przyjść do lekarza może zarówno dorosłych i dzieci. Pomoc medyczna będą dostarczane na zasadzie obowiązkowej dla wszystkich użytkowników. Ale tylko w uprzednio określonym harmonogramem. Najdłuższy nie zaakceptuje. Wszystkie z nich działa tak jak powinno być. Szpital Dziecięcy 20 (Rostów nad Donem) lub dorosłych – bez względu na rodzaj urządzenia w pytaniu. Najważniejsze jest to, że instytucja przyciąga pacjentów.