858 Shares 8606 views

Choroby, z którymi nie bierz się do armii

Służba wojskowa jest teraz traktowana inaczej. Ktoś uważa za swój obowiązek służyć w armii, a ktoś szuka przyczyny, aby nie założyć butów plandekowych. Współczesna medycyna stanowi ogromną listę chorób, które nie są objęte armii.


Należy zauważyć, że istnieje kilka kategorii przydatności do służby wojskowej.

Pierwszy lub A oznacza, że facet jest zdrowy i pasuje do służby w armii.

Drugi lub B oznacza niewielki lub żaden poważne problemy zdrowotne.

Trzeci lub B oznacza ograniczoną przydatność do obsługi. W tej kategorii zawodnik zostaje zapisany do rezerwy.

Czwarty lub G oznacza tymczasową niedostępność. Młody człowiek otrzymuje wytchnienie aż do całkowitego wyleczenia.

Po piąte lub D oznacza całkowitą niezdolność do obsługi.

Więc jakie są choroby, które nie są objęte armii?

Lista przeciwwskazań jest ogromna, więc ograniczymy się tylko do chorób, z powodu których ciąży przydzielono kategorię trzecią lub piątą.

Jeśli poborca ma infekcje jelitowe, choroby bakteryjne i wirusowe, choroby bakteryjne, choroby wirusowe, które są przenoszone przez stawonogi lub są spowodowane przez chlamydię, zapalenie wątroby, tyfus, przewlekłą dyzenterię, paratowatość, gruczolakowatość, toksoplazmozę, salmonellozę, trichocefalozę, gorączkę krwotoczną, jego przydatność jest ograniczona.

Jeśli młoda osoba jest chora na gruźlicę, pierwszą i drugą syfilis, aktynowicę, histoplazmozę, kandydozę narządów wewnętrznych, kokcydozydozę, sporotrychozę, jest również sklasyfikowana jako B lub D.

Przewoźnicy zakażeń HIV, AIDS i chorych na raka nie należą do szeregów obrońców Ojczyzny.

Konsumenci z otyłością, począwszy od drugiego etapu, dna moczanowa, cukrzyca, zaburzenia tarczycy, zaburzenia psychiczne o innej naturze nie są również odpowiednie.

Chorobom, które nie są rekrutowane, uzupełnia schizofrenia i aktywna psychoza, paranoiczne zaburzenia osobowości, padaczkę i opóźnienie umysłowe, uzależnienie od narkotyków i przewlekły alkoholizm, zapalenie opon mózgowych, zapalenie mózgu, zapalenie mózgu, stwardnienie rozsiane.

W obecności krwotoków czaszkowych, zaburzeń pamięci, myślenia, przejściowego niedokrwienia mózgu, zjawisk parkinsonizmu, uszkodzenia rdzenia i mózgu, uszkodzenia nerwu obwodowego, silnego zaniku mięśni, młody człowiek nie może być rekrutowany do służby wojskowej.

Chorobami, na które nie rekrutowano, są ślepota lub bardzo znaczny spadek widzenia, patologii fizjologicznych, głuchoty i głuchoty, chorób nadciśnieniowych i niedokrwiennych, astmy oskrzelowej. Dysfunkcja układu krążenia i neuroprzekaźnika oraz trwałe zaburzenia wegetatywno-naczyniowe i zaburzenia rytmu serca powodują, że młody człowiek nie będzie mógł służyć w armii.

Różne uszkodzenie krtani i pogwałcenie funkcji oddechowych i wokalnych, wadliwe kończyny lub ich nieobecność, naruszenie funkcji nóg i ich deformacji, obecność urazów narządów wewnętrznych i zniekształcanie twarzy blizny uzupełniają choroby, które nie są objęte armią.

Ponadto, jeśli marskość wątroby, wrzód żołądka, przepuklina o różnym stopniu, niedrożność jelit, skurcze przełyku, policzki, szczeliny i przetoki odbytu, wypadnięcie odbytnicy, wyprysk, neurodermatitis, łuszczyca, choroba Reiter'a, ziarniniakowie Bechterewa i Wegenera, nawracające obrzęki Quincke, przewlekła pokrzywka i różne choroby kręgosłupa, jest określona w ograniczonej grupie zdrowia. Choroby nie rekrutowane przez armię nie są ograniczone do listy wymienionych powyżej. Pełna lista chorób jest zawsze umieszczana w Komitecie Wojskowym.