857 Shares 7416 views

Wózek Roan Marita 2 w 1: opis i opinie

Są oznaki, że wszyscy cieszyli przerwę. zakup z wyprzedzeniem dla noworodków Essentials – jeden z nich. Znając miesiąc jego urodzenia, rodzice są zadowoleni odebrać kopert wyodrębnić, łóżeczka i stoły zmieniających. Wielka troska podejście do zakupu wózka inwalidzkiego, ponieważ bieżni zacznie natychmiast po powrocie matki i dziecka ze szpitala. Wybór jakości i wygody przyszłych matek i ojców chcemy być pewni wiarygodności producenta.


Słynna marka Roan

Ponad 55 lat rozwijające produkcję rodziny produktów dziecięcych w Polsce. Wózek Roan Marita jest – twarz marki polskich producentów, którzy napełnili obie rynek europejski i azjatycki. Większość (70%) produktu wytwarzane wyłącznie na eksport. Trzecia generacja dynastii zachowuje tradycje i entuzjastycznie pracują nad innowacjami bez dostosowanie produkcji do krajów o taniej sile roboczej. Jeżeli konsument kupił markę towaru, może być przekonany, że wszystkie etapy produkcji miała miejsce w Polsce.

produkty marki

Oprócz dobrze znanych pojazdów dla najmłodszych, firma produkuje foteliki Roan, więc każdy wózek Roan Marita dziecka 2 w 1 może być łatwo przekształcony w modelu 3 w 1, jeśli kupisz dodatkowe siedzenie. Firma korzysta z wysokiej jakości materiałów, jasne kolory, nowoczesne technologie. Klasyczne wzory są wyposażone w pompowane koła dla tego typu samochodu. Którzy mogą uzupełnić swoje opony i pianki, wybrać kolor ramki (chrom, grafit lub niebieski) modelu. Obecnie istnieje w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych są więcej niż dziewięć. Aby być bardziej zaznajomieni z górnej pozycji sprzedaży.

Uniwersalny wózek Roan Marita 2 w 1: przegląd

Uniwersalny wózek zwany kątem zdolności do działania we wszystkich porach roku, stosując dla niemowląt od urodzenia do trzech lat. W związku z tym, że połączone dogodnym podstawki ze sztywną ramą i siedzisko dla dzieci więcej. Wymienne i są zamocowane na niewielkiej aluminiowej ramie 60 cm szerokości. Wszystkie te klasy wózkami pojemnego, a ich ciężar jest w zakresie od 14 do 17 kg. Wskaźniki Roan Marita – 15 kg. Każdy wzór na metr długości i 82 cm wysokości, i może być zaopatrzone w koła 11 do 14 cali.

Samochód wygląda bardzo imponujące jak na dziecko: wysokość uchwytu wynosi od 98 do 110 cm Z drugiej strony, dzięki bufora podwozia i wiosny, mały pasażer nie czuje się na drodze żadnych nieprawidłowości i nierówności .. Wózek Roan Marita przydatny, gdy dom posiada rampę, ale bez kół trwać długo, łatwo pokonania etapów. Składając w postaci książek (mechanizm składania pozwala), model jest łatwy do transportu bez dziecka.

Model opcje

Konsumenci są zawsze mile zaskoczony przez kompletny zestaw, zawiera poręczną torbę. Łatwo jest powiesić na uchwycie i używać pojemny koszyk na dole. Zestaw posiada również wszechstronny kaptur, odpinany materac i pelerynę na stopy dziecka na siedzeniu wózka.

Który oferuje wózek Roan Marita jest dla noworodka: przegląd kołyski

Pojawienie się dziecka w zimie wymaga zakupu wagonów typu klasycznego z przestronną gondolą. Zapewnia mocne ale gładką powierzchnię potrzebną do kręgosłupa dziecka. Kupowanie z góry, trudno jest przewidzieć wagę noworodka, dlatego powinna być wybrana do obliczania parametrów powyżej średniej. Są to rozmiary w kolebce polskiej marki :. 35 x 78 cm Wyposażona jest ortopedycznym materacem i zagłówkiem wentylowanym plastiku, który łatwo podnieść, używając do sześciu pozycjach. Zawiera zdejmowaną pokrywę wykonaną z bawełny.

Możliwość wyjmowania prania tapicerki pozwala rodzicom nie dać się na wózku śnieżnobiałej, przypominający luksusowy wózek zimowy. Beauty – to właściwy wybór, ale ważniejsze dla noworodka bezpieczeństwa, który wózek Roan Marita zapewnia dzięki:

  • rzetelnej hamulca nożnego w tym samym czasie jest w stanie blokować oba tylne koła;
  • wodoodporny kaptur i peleryna, który chroni dziecko przed warunkami atmosferycznymi;
  • łatwość pokręteł przy użyciu zwykłych przycisków;
  • Możliwości transferu dziecko w kołysce za pomocą specjalnych pasów w kieszeniach bocznych (waga – 5 kg);
  • przyjazność dla środowiska od użytych materiałów.

Spania blok ma specjalne szyny i może służyć jako fotel bujany po wyjęciu z ramą aluminiową. Jeśli nie jest to konieczne, to pewnie jest zainstalowany na płaskiej powierzchni. Ze względu na funkcjonalne sprężyn przewozu zbyt łatwo wstrząśnięty podczas instalacji hamulca koła. Dla wygody matki i łóżeczko dziecięce można łatwo wdrożyć poprzez blokady bocznej, która umożliwia spacer z widokiem na otaczający świat.

Cechy siedziska spacerówki

Odwrócenie kierunku jazdy jest ważniejsze dla dziecka starszego niż dziesięć miesięcy, w świetle wersji peresevshego wózkami. Już lubi odkrywać świat. Fotel może być używany z dzieckiem sześć miesięcy życia, ale pierwsze dziecko jest lepiej przetransportować osobę do matki do tworzenia jego poczucie bezpieczeństwa.

Możliwość dostarczony jest leżący w module bezpieczeństwa. Dostatecznie obniżać nosze z dołu dźwigni i półleżącej regulowanym oparciem, w trzech miejscach (175 stopni). Odbywa się to za pomocą uchwytu z tyłu. W zimnie, komfort dziecka będzie dołączona kaptur i pelerynę, która łatwo odłącza się od obu stron. Wokół głowy specjalną ochronę przed uderzeniami.

Bezpieczeństwo dziecka i zapewniają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi paskami, łatwa regulacja długości. Jest to najwyższy poziom ochrony możliwe: dziecko nie będzie w stanie poradzić sobie z zamkiem. Mum to zrobić dość łatwo. Ogrodzeniowe zainstalowane zdejmowany zderzak pokryty tkaniną, z wygodnymi podłokietnikami.

Przyjemność wykonania może być łatwo składana w obudowie, a etap montażu traktuje specjalnego związku, która chroni przed zabrudzeniem.

lineup

Modele serii odmiany Marita (Lux, Elegance, Prestige) nie różnią się parametrami technicznymi. Do wytwarzania oprawę używane ten sam jednoczęściowy, odpornego na działanie mrozu, zimne powietrze nieprzepuszczalnego tworzywa sztucznego. Ich cechy konstrukcyjne odróżnić sprawy i torby, w różnych materiałów obiciowych.

Marita jest wózek Roan Prestige – Exclusive z firmy Roan

Najbardziej ekskluzywny materiał z wzorzystej bawełny i skóry PU stosowane w modelu Prestige Premium. Jest to łatwe do rozpoznania ramki z chromowana. Podwozie dla długotrwałego użytkowania jest pokryta farbą antykorozyjną.

Wózek Roan Marita Prestige 2 na 1 różnych różnych kolorach. Trzydzieści sześć różnych kombinacji szlachetnego uczynić swoje kolory, dzięki czemu wyglądają bardzo reprezentacyjny. Nie ma potrzeby, aby wybrać krzesło ciemny kolor, na jakość środowiska skóry można łatwo usunąć z powierzchni wszelkie zanieczyszczenia. Tkanina bezwonny, odporny na ścieranie, nie pęka na mrozie, z zaletami nawet ponad skórą.

Pod torbą wózek tonem, który może być w formie, dzięki twardym dnie i jakości materiału. Może być stosowany w życiu codziennym.

opinii klientów: plusy i minusy

Wśród właścicieli polskich opinii modelowych rave przyznanych ze specjalnej kategorii fanów: Dzieci matek, pojawiła się w zimnych porach roku. porównać ich jednostki śpiącego ze zbiornikiem lub quad, bezpieczny i wygodny dla niemowląt.

Większość nawet nie rozważyć stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę, że wózek Roan Marita uzasadnione inwestycyjny z nawiązką. Rodzice często wolą kupić b / Y, wiedząc, że margines bezpieczeństwa w niej wystarczająco dużo dla dwóch lub nawet trzech dzieci.

Większość kupujących daje dobre oszacowanie, zatrzymując się na tych momentach, które wymagają, ich zdaniem, wyrafinowanie. Różnica zdań może być przedstawiony w postaci tabeli.

Wózek Roan Marita, opinie
godność braki
Nienaganna amortyzacja: łagodny udar mózgu, porównywalna do ruchu Ikara Mechanizm często zaczyna skrzypieć, wymagane smarowanie
doskonała flotacji ciężki; niska zwrotność powodu kół nieobracających
Komfort dla dziecka w zimnych porach roku Brak moskitiery, płaszcze przeciwdeszczowe; dźwięki podczas zdejmowania kaptura
Wyrafinowany system bezpieczeństwa malucha
wysoka pojemność Nadwyżka mocy dla małych dzieci
Łatwość składania, dużą siatkę dla produktów Duża masa i rekreacyjnych jednostka kołyska (5 i 4,5 kg, odpowiednio)
Standardowe koła, wygodny dokonać zmiany Niedogodne położenie brodawki między szprychy, to jest trudne do pompy
Zgodność z wielkością windzie Wymagany rampy

Oczywiście, w stosunku plusy i minusy cnót znacznie przewyższają wady. Większość właścicieli wózek poinformował, że ich znajomi polecili ten model.

Rozwiązanie problemu wyboru

Przy wyborze pojazdu dla niemowląt rodzice jasno określić wymagania, których przestrzeganie jest obowiązkowe. Wyrażać życzenia, co do ich obecności w formie premii. Ale nie zawsze są momenty, które nie mają zasadniczego znaczenia dla zakupu, ponieważ idealny model nie istnieje.

Wózek Roan Marita docenione przez konsumentów w pięciu pozycjach. Pierwsze modele Zwycięzcy miejsce przewidzieć przepuszczalność. Wysoko oceniana niezawodność, wygoda i jakość (II, III, IV, odpowiednio). Zamyka wskaźniki ocena łatwości. Wybór jest potencjalny nabywca.