639 Shares 3979 views

Mówiąc zabawkę – najlepszy prezent dziecko!

Mówiąc zabawki – to jest to, co każdy marzy o dziecku. Jakiś mały futrzany mały zwierzę, powtarzając każde słowo wypowiedziane okruchy będzie w stanie doprowadzić go do pełnej rozkoszy. Taki sen jest łatwe do wykonania!


Mówiąc zabawki – prawdziwy przyjaciel Twojego dziecka

Tak, zbliża się kolejne wakacje … Myślisz o co dać dziecku … Interaktywna zabawka talking to doskonały prezent! Jest prawdziwym przyjacielem swojego dziecka.

Każda zabawka mówiąc, nawiasem mówiąc, jest obdarzony własnym charakterem. Mówią, że są one „w ich języku”, a więc w stanie zapamiętać dowolną frazę, która uczy dziecko.

Niektóre z nich nawet wiedzieć, jak śpiewać i tańczyć. Są tacy, którzy muszą „karmić”. I kilka zabawek urchat wdzięczny za to, co drapać, pat, shake, rzucać lub delikatnie drgać ogona. Krótko mówiąc, te małe przyjaciele dzieci przyniesie im wiele radości.

Jak zrobić interaktywne zabawki?

Więc podniósł swoje dziecko darem. Co należy wiedzieć o tym zakupie? Mówiąc zabawka działa na baterie. Wyposażone w niego, co do zasady, kliknij wymuszonego restartu.

Twoje dziecko, nawiasem mówiąc, będzie mógł wybrać, czy chcesz, aby zabawki dowolny kolor – coś, co spodoba się nim! Należy zwrócić uwagę na oczach przejętej charakteru. Wiele zabawek to ekrany LCD, które wyrażają ogromną ilość emocji. W związku z tym mogą i cud, i oczko i mrużenie.

Zabawka może mówić o różnych intonacji, potrafi warczeć czy śmiać się, śpiewać lub zgłosić zmęczenie, kiedy nadszedł czas, aby pójść do łóżka. Najważniejsze jest to, aby nie pozostawić jego przyjaciel długo. W przeciwnym razie może stać się smutny lub nawet chory.

Zabawki interaktywne są interesujące zarówno dla dzieci i dorosłych

Od darowizny te wchodzą w rozkosz nie tylko dla dzieci, ale również ich rodziców. Na przykład rozmowy zabawka povtoryushka w chomik stał się jednym z najbardziej popularnych modeli. Szary lub czerwony mały ssak rekordy mowy i odtwarza je jako śmiesznym głosem, że nawet dorośli bawić.

Najbardziej interesujące słuchać jak mówić zabawka povtoryushka śpiewa „słyszeć” piosenkę. Jeśli cokolwiek, nawet bardziej niż dorośli zadowoleni z takich prezentów i świetnie się bawiłem.

Koty, chomiki, niedźwiedzie …

Mówiąc interaktywną zabawką – jest jakiś znak, który może odwołać się do swojego dziecka. Najczęściej są to chomiki, pieczęcie lub niedźwiedzie. Na przykład, Tom jest bardzo popularny model. To jest – rozmawia zabawka kot wszystkim znane od dzieciństwa kreskówki. Które można zapamiętać i powtórzyć ogromny wybór fraz wypowiadanych z dowolnej intonacji.

Côte doskonale odtwarza, gdy każde słowo jego dłonie są pomijane. Wymowa frazę potrzebne podczas jego łapa podniesiona. W tym momencie, i rozpocznie nagrywanie. Jednym słowem, rozmowy kota nie tylko przyniesie dziecku wiele radości, ale także będzie świetna zabawa dla całej rodziny.

Ta zabawka spodoba się zarówno dziewcząt i chłopców. Jest taki dar nie jest zbyt drogie, trochę więcej niż 1000 rubli, a dobry nastrój podałeś wyraźnie!

Ulubione postaci z kreskówek

Często dzieci są przedstawiane jako najbardziej popularna i mówienie „przyjaciół”. Na przykład, główny bohater współczesnej kreskówki „Masza i Niedźwiedź” zachwyci wiele dziewcząt! Zepsute dziecko będzie powtórzyć swój głos frazę, która jest tak znane nam wszystko dzięki słynnej animowanej serii. Kup lalka może być do 1200 rubli i powyżej.

Chłopcy nie poddawał się i od Bears, którzy będą mówić, co chcą. W rzeczywistości, wielu zabawki są w stanie nie tylko powtarzać wypowiedziane zdanie, ale także, że dzieci zagadki, śpiewać lub mówić wiersze. Co więcej, niektóre z nich mogą nawet tańczyć. Cena takich modeli będzie wyższa niż 2000 rubli.

Dzieci także doceniają takich bohaterów jak Cheburashka, Kubuś Puchatek, Pinokio, etc. Najważniejsze jest to, aby określić kolejność, który jest jak dziecko. Odebrać zabawki przez jej smaku, szukać ich wielkości, funkcji i kosztów. Nie wahaj się, aby wybór nie jest trudny do tej pory.

Kup rozmawiają zabawki mogą być w każdym sklepie z towarami dla dzieci. Stały się tak popularne, że bez nich jest to po prostu niemożliwe, aby zrobić jakąś poważną instytucją. W każdym sklepie dziecięcym oferuje szeroką gamę podobnych zabawek, które na pewno cieszyć się nie tylko swoje kawałki i ich małych przyjaciół, ale także do Ciebie.

Tak więc, kupując taki prezent dla dziecka, dać mu wiele radości, zapewniając dobry nastrój, dużo jasnych i wesołych min. Nie wątpię, że ta zabawka będzie spełniać wszystkie oczekiwania. Jednak w pierwszej kolejności nie jest twoje, a twoje ukochane dziecko! Ulubiona kreskówka lub baśń charakter, powtarzając okruchy dla wszystkich słów i zwrotów – to ciągłe dodatnie, uśmiech i śmiech!