405 Shares 8052 views

Jak odzwyczaić dziecko od pieluszki

Gdy dziecko kończy sześć miesięcy, niektórzy rodzice już zaczynają myśleć, że nadszedł czas, aby dziecku przyzwyczaić się do garnka i stop brudne pieluchy. Szczególnie dotkliwy problem ten pojawia się, gdy maluch może już siedzieć samodzielnie.


Jak odzwyczaić dziecko od pieluszki, że nie mocz stale w majtki i nie dostarczają tej niedogodności swoich bliskich? Opowiem wam o moim doświadczeniu, kiedy moje dziecięce sześć miesięcy siedzi pisania, aw ośmiu miesięcy już z prośbą o puli. Chcę ostrzec, że niewypały były często w pewnych okresach roku zorganizowała strajk i znowu pisał w swoich spodniach. Pieluchy, użyliśmy tylko w nocy, na ulicy w czasie snu i zamiar odwiedzić. W lecie Nosiłem go tylko w nocy i w zimie trochę obawiają się, że dziecko może sikać i przeziębić na zimno. W końcu, po wracaliśmy ze spaceru z suchych pieluch, mamy przestała nosić go w ciągu dnia.

Aby zrozumieć, jak odzwyczaić dziecko od pieluszki, trzeba śledzić, ile razy dziennie miał zamiar napisać. Po wypiciu mogą być sadzone w puli po 10 minutach, a po zjedzeniu około pół godziny. Im szybciej zaczniesz uczyć dziecko pisać w puli, tym łatwiej jest się przyzwyczaić do chodzić do toalety.

W ciągu czterech miesięcy, zacząłem trzymać córkę w zlewie i pierwsze zwycięstwo, gdy dziecko Nadal wkurzony, nie było tylko dwa tygodnie później. Dalej – prostsze. Gdy wynik jest widoczny, próbują kontynuować znacznie łatwiejsze. Pieluchy kłopot, że nie widzą w jakim czasie dziecko sika i kakao, a potem założył własną reżimu.

Jak odzwyczaić dziecko od pieluszki najprostszych? Zastąpić je pieluchy gazy. Oczywiście, dodałem trochę kłopotów, ale w przyszłości będą płacić za siebie z impetem. Mówię o zastosowaniu takich pieluchach aż do około 10 miesięcy, bo wtedy nie trzeba dziecka – można złapać tryb dziecka i czas garnek Oprawiona.

Jest jeszcze inny problem: maluch nie chciałby usiąść napisać własną. Najczęściej taki kłopot pojawia się, gdy stał się przyzwyczaić do pieluchy i nie rozumie, że można iść do toalety w inny sposób. W tym przypadku rodzice są bardziej prawdopodobne zaskoczony, jak odzwyczaić dziecko od pieluszki. Najprostszym sposobem, aby zatrzymać, aby umieścić je na co najmniej w ciągu dnia, nie próbuj na siłę fotelik na garnku i, w ogóle, jak to możliwe, aby uciec od tego problemu. Po dwóch tygodniach mokrych spodniach i ciągłego mycia z objaśnień do dziecka, które mokre majtki – to jest złe, ponieważ duże dzieci nie rób tego, spróbuj ponownie, aby pokazać mu pulę. Nie nalegam i nie nadużywać zbyt niepowodzenia – można tylko pogorszyć sytuację. W roku mokre spodnie są już zaczyna przynosić troskę i dzieci już myśleć o słowach dorosłych.

Ale znacznie gorsze rzeczy z tym pytanie, jak odzwyczaić dziecko od pieluszki w nocy. Ani ty, ani on nie będzie w stanie kontrolować swój sen i obudzić się w tym samym czasie przez kliknięcie, aby przejść do toalety. Tutaj trzeba czekać do codziennego zakładu dziecko na nocnik przed snem i rano zobaczyć, jak wypełniona pieluchy dziecka. Wskazane jest, aby to sprawdzić, zanim się obudził. Tak więc, gdy pielucha staje się dużo łatwiejsze, można spróbować umieścić dziecko na nocnik w nocy, kiedy się obudzi. Po pierwsze, będzie on oczywiście być kapryśna, ale po pewnym czasie przyzwyczaić, można osiągnąć dobre wyniki.

Ponadto, dziecko nie poczuje stały dyskomfort i zatrzymać cierpienia pieluszkowe, to zasadniczo uratować budżet rodziny, zwłaszcza jeśli wcześniej stosowane drogich japońskich pieluch „Muni” lub „Merris”. Powodzenia!