710 Shares 3388 views

Zumba-fitness: Opinie początkujących

Zumba-fitness – to jeden w Stanach Zjednoczonych i Europie, najbardziej znanych treningów. I rzeczywiście, jak można nie kochać to zrobić widok biznesowe, jeśli nie jest to wiertarka, a partia. Piękne szczupłe ciało bez nudnych tradycyjnych treningów – to zumba-fitness. Informacje zwrotne od tych, którzy już próbowali ćwiczeń opartych na ruchach tanecznych, twierdzą, że nic nie może być lepiej.

Wymyślił Zumba Fitness-kolumbijskiej Alberto Perez – osobisty trener w Ameryce. „Zumba” w meksykańskiego slangu oznacza „być pijany.” Perez wykorzystana na szkolenia klasyczny ruch stylów tanecznych, takich jak merengue, salsa, bachata i ustawia didżejów w stylu latynoamerykańskim.

Dysponuje sprawności tanecznej

Zumba składa się z elementarnych ruchów, zebranych w różnych stylów tańca. Początkowo Zumba Fitness połączone tylko łacińskie elementy taneczne, ale potem pojawiają się nowe wersje przystosowane do tradycji i potrzeb różnych pokoleń i grup społecznych. Ludzie bez odpowiedniego treningu sportowego jest trudne do koordynowania i rozłożyć obciążenie dokładnie iz ruchów tanecznych prawie uniknąć problemów, takich jak bóle mięśni i zmęczenie. Trening opinii zumba-fitness są bardzo pozytywne.

Zumba-fitness. gatunek

Zumba ton – trening z ciężarami i ważenia dowiedzieć modelowanie, spalanie kalorii i podniesienie ogólnego tonu organizmu.

Zumba kontynentalne – szkolenie oparte na popularnych stylów tanecznych młodzieży: breakdance, hip-hopu i innych.

Zumba Acva – trening oparty na ruchach zapalającego tańca Łacińskiej, który odbywa się bezpośrednio w basenie.

Zumba Tonic – szkolenie dla dzieci z elementami gry pod wesołej muzyki.

Zumba-fitness. zalety

To nie jest tylko kompletny trening cardio, który stymuluje masy mięśniowej serca. O szkoleniu opinii entuzjastów zumba-fitness powiedzieć, że korzystanie z tego systemu przyczyni się do opracowania różnych grup mięśni ze względu na wielokrotne powtarzanie identycznych elementów. Wielokrotnego powtarzania w połączeniu z małą intensywnością zapewniają doskonałe rezultaty i przyczynia się do skutecznej utraty wagi.

Ponadto, zumba-fitness (opinie wskazują również na fakt) można nauczyć się poruszać w rytm muzyki, znajdziemy łaskę i zaufanie do jego ruchów. Każdy element tańca zapomina się, a jeśli robią ruchy taneczne we właściwej kolejności, są zawarte w rdzeniu mięśnie pracują. W tym ćwiczeniu przypomina ognisty taniec.

Zumba-fitness dla początkujących – idealny trening. Zwłaszcza jeśli lubisz taniec, ruch, fitness i chcą mieć szczupłą, nastrojony ciało. Ten rodzaj treningu jest popularna nie tylko w Ameryce Południowej i Środkowej, ale również w całej Europie. Teraz w naszym kraju coraz więcej centrów fitness uwzględniać w swoich programach szkoleniowych w ognistych rytmach tańca Łacińskiej. Ogólnie rzecz biorąc, możemy podsumować, że zumba – to krótka droga do idealnej figury i dobrego nastroju.