129 Shares 8251 views

Carlos Vela: meksykański napastnik Kariera i ciekawych faktów o nim

Carlos Vela urodził się w 1989 roku, w dniu 1 marca w Meksyku. Do tej pory bronił barw klubu, „Real Sociedad”, choć zaczął się od „Guadalajara”. Cóż, wszystko po kolei.


początek

W meksykańskim klubie „Guadalajara” Carlos Vela zaczął grać z bratem Alejandro. Równolegle był jeszcze graczem w meksykańskiej drużyny narodowej (poniżej 17 lat). World Cup 2005 sportowiec stał się kluczową postacią w meczu finałowym. W dużej mierze dzięki niemu gra zakończyła się w meksykańskim zwycięstwo z wynikiem 3: 0. Carlos uznany za najlepszego strzelca turnieju, dał mu „Złotego Buta”. A następnie „Guadalajara” przywództwo zaproponował młodemu strzelcem podpisać profesjonalny kontrakt.

Aż do 2005 roku piłkarz bronił barw klubu, dopóki nie otrzymał ofertę z „Arsenał”. Naturalnie, meksykański uzgodnione. Umowa zawarta na okres pięciu lat. Ale ponieważ meksykańska strzelcem był w stanie uzyskać pozwolenia na pracę w Anglii, „Arsenał” wysłał chłopca do wynajęcia.

Kariera w Hiszpanii

Carlos Vela w sezonie 2005/06, w tym „Celta” w klubie, ale nie pasuje do tego zespołu nie grać. W następnym sezonie, udał się do FC „Salamanca”. Ten klub grał w drugiej lidze. Carlos Vela grał wszystkie 31 gier dla zespołu i zdobył 8 bramek. W ogóle wykazać dobrą grę, a nie tylko świętował asyst.

Carlos następnie zainteresował się „Osasuna”. Zespół gracza wynajmowane w sezonie. Przez rok grał w 33 meczach i zdobył 3 bramki. Po sezonie 2007/08, Carlos Vela powrócił do „Arsenał”. Po tych wszystkich latach, które spędził w Hiszpanii, był w stanie dokonać obywatela. Odpowiednio, stając Hiszpana, zyskał prawo do gry na „Arsenał”.

I niech piłkarz przed działając na lewym skrzydle i był pomocnik, Arsène Wenger powiedział, że widzi go jako strzelec. Carlos debiut miał miejsce w 2008 roku, w dniu 30 sierpnia. To był mecz przeciwko „Newcastle”. Pierwszym cele zaczął zdobyć jeden miesiąc. 23 września był dla niego bardzo dobry dzień, bo to jest, gdy „Arsenał” grał przeciwko „Sheffield United”. I w tym dniu jego pierwszy hat-trick zaprojektowany Karlos Vela. Piłkarz pokazał swoje umiejętności. Nie za nic, bo jego druga bramka fanów klubu uznany za jednego z pięćdziesięciu najlepszych, co tylko udało się utrzymać graczy „Arsenał” w ciągu ostatnich czterdziestu lat.

Piłka, który jest wysyłany do nich: „Portsmouth” drugi w maju 2009 roku, wykonany drugi z meksykańskiego napastnika w historii Premier League, który zdobył w tych mistrzostwach.

Kolejne lata i kariera w drużynie narodowej

W 2011 roku, Carlos Vela, których zdjęcia są prezentowane powyżej, przełączane do sezonu w „West Brom”, który grał 8 meczów i zdobył dwie bramki. Od 2011 do 2012-go bronił barw klubu, „Real Sociedad”, w którym jest on zarejestrowany na dziś. Tego polecenia w tym czasie zagrał 119 mecze i wydała 47 goli.

Meksykański odgrywa również dla drużyny narodowej w pierwszym zespole od 2007 roku. A wyniki były dobre aż do 2010 roku. Carlos Vela i Efrain Juarez, jego kolega z drużyny narodowej, dobrowolnie wydał przyjęcie w hotelu w Monterrey, gdzie zaprosili dziewczyny lekkich obyczajów. Tak świętowali zwycięstwo w meczu z kolumbijskiej drużyny narodowej. Gracze karane sześciomiesięczną dyskwalifikacją z igrzysk.

Ale w ogóle, napastnik jest znana z bardzo dobrej gry. Jednak dorobek zespołu miał za mało: tylko CONCACAF Cup w 2009 roku, a tytuł najlepszego strzelca w młodości World Cup 2005.