783 Shares 9447 views

Jak wybrać prezent na urodziny szefa?

Z roku na rok w tym samym czasie, pracownicy muszą rodzi się pytanie: „Jak wybrać prezent na urodziny szefa?” I za każdym razem musimy puzzle ponad niż zadowolić szefa i jak przedstawić mu znak uwagi od podwładnych. Prezentujemy Państwu najlepszy wybór życzenia urodzinowe dla szefa mężczyzny i kobiety.

Każda osoba, firma nie może mieć na uwadze wszystkie istotne informacje dla niego. Dlatego książka zapisów lub pamiętnik zawsze będą istotne dla szefa. Jednakże, w celu dokonania takiego niezwykłego daru, aby mu lub skórzane pokrycie wygrawerować inicjały na pokrywie głowicy. Właśnie taki obecny dobrej jakości na pewno zadowoli każdego, nawet najbardziej groźny, Chief.

Jako prezent dla szefa urodziny można przedstawić jakościową i papeterii. Podpisać ważne dokumenty będzie ładniejszy drogie pióro lub długopis z elementami pozłacanymi. Prestiżowy i elegancki, prawda?

Jeśli jesteś świadomy tego, co twój szef jest zainteresowany, a następnie wybrać prezent dla szefa „s urodzin nie potrzeba wiele. W zapalony wędkarz nigdy dużo wędek i rozwiązania. Fani piłki nożnej będą zachwyceni bilet na następny mecz swojej ulubionej drużyny. Miłośnicy przyrody jak mają nową pulę lub śpiwór. Kierowca będzie korzystać z nowoczesnego urządzenia. Szef jest zainteresowany w podróży, będzie niezwykle zadowolony nowa walizka.

Jeżeli Państwa reżysera – osoba z dużym poczuciem humoru, dar do niego może być zabawne i oryginalne. Na przykład, marchewki i kije – jako metody oddziaływania na podwładnych. Lub worek treningowy, który, oprócz pracowników, możliwe jest, aby dać upust swojej złości. Dopingować i medal na piersi z napisem „dla najlepszego szefa na świecie” lub T-shirt z nietypowym rodzaju hasłem: „Kto nie pracuje, nie będzie jadł” Jednak z fajnych prezentów trzeba być ostrożnym. Musisz wiedzieć, kiedy się zatrzymać i wybrać etykietę, która nie urazić lub obrazić głową.

Szef – człowiek, też. A on, jak każdy inny, musi odpocząć. Dlatego wielkim darem dla szefa w dniu urodzin – bilet do ośrodka, do centrum rekreacji lub nawet w przyszłym centrum SPA. Ogólnie rzecz biorąc, dać mu bilet przejść do miejsca, w którym będzie mógł odpocząć i zrobić sobie przerwę od pracy. Ale czy w tym czasie być w stanie zrelaksować się z dala od niego.

Dary duchowe również przyjść do serwisu. Skomponuj swój hymn firmy i śpiewać do wszystkich pracowników. Tworzenie kolażu zdjęć wszystkich pracowników i drukować je na dużym arkuszu. Fit pokaz slajdów zdjęć z najważniejszych rzeczy na głowie. Takie prezenty stopi serce nawet najbardziej non-emocjonalny przełożonego.

I, oczywiście, bardzo ważna karta „Wszystkiego najlepszego!” Główny chętnie ponownie przeczytać miłe słowa w swoim wystąpieniu w kółko, znalezienie go w szufladzie biurka.

Cóż, należy pamiętać, że najlepszy prezent dla każdego szefa – to zadanie dobrze zrobione. Spróbuj na jego urodziny!