758 Shares 5191 views

Jak przygotować się do Wielkanocy? Ręce zrobić pamiątki

Jasny święto związane ze zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, obchodzone przez wszystkich chrześcijan.

Przygotowania do obchodów Wielkanocy Świętego

Na długo przed tym dniu przygotowujemy się do Wielkanocy. Wierzący z rękami ozdobienia domu, przygotowywanie posiłków. Pamiętaj, aby uczynić nas wszystkich przed święto wiosenne porządki. Długotrwałe głodzenie, jesteśmy również przygotowania do Wielkanocy.

Ciasto z rękami zrobić malować jajka, piec ciasta – to doświadczona gospodyni przypadek. Ale aby jego własne pamiątki w darze może być blisko razem ze swoimi dziećmi.

Ozdoby na stół

Nie tylko ofiary i smakołyki są ważne w tym dniu. Często zdarza się, że przygotowują się do Wielkanocy, własnymi rękami, tworząc ciekawe rzemiosła, które mogą ozdobić świąteczny stół.

Są domowej roboty, naśladując kurczaki. Ważne jest zaangażowanie dzieci w proces. A jeśli są dzieci w rodzinie, przygotowujemy się do Wielkanocy, własnymi rękami z dziećmi producenci cute drobiazgi. Na przykład, kurczęta mogą okazać chłodny z tekturowych kubków jednorazowych.

Do pracy wymagany papier żółty, pomarańczowy i różowy kolor. Można użyć kolorowych piór. Sam szklanka żółtego papieru wklejony na drugą. Może być dołączony do „ciała” i piór kurzych. Niektóre mimiczne puch „kluski” są wycinane z papieru.

Łapy uczynić pomarańczowo. Powinny one być zamocowane do wydłużonej części kubka. Żółte okręgi będą reprezentować głów kurcząt. Są przyklejone pomarańczowe dzioby. Tną w kształcie rombu. Złożyć na pół, będą symulować ujawnione dzioby piskląt. Oczy są wykonane z papieru lub pugovok. Można skorzystać ze specjalnych szczegółów, które kupują w sklepach, lub wyciąć je z kart.

Kurczaki można malować różowe wstążki, czerwony krawat czy nawet „nosić” na czarnym smokingu piskląt – wszystko zależy od wyobraźni producenta.

Prezent wielkanocny prezent

Jeśli mamy razem z dziećmi przygotowują się do Wielkanocy, własnymi rękami, można dokonać rzemiosła w postaci królika lub kurczaka. Te pamiątki będzie przyjemna propozycja na festiwal do zamykania ludzi.

Produkcja słodkie zabawki mogą słone ciasto. Ważne jest tylko, aby spełnić warunek: warstwy materiału użytego do wykonania pamiątkę, nie powinna być większa niż 7 mm. Dlatego najlepiej jest, aby rzemiosła etapy produkcji produktu przejściowego wstępnej pieczenia w trybie odtajania mikrofalowa minutę.

Oznacza to, że najpierw zrobić ciało królika i pieczone. Że sprawa nie była zbyt ciężka, zaleca się, aby to pusta. W tym celu, na przykład, cover dezodorantu, trochę pudełko, które zostały wcześniej olejowane. Po upieczeniu części pośredniej mogą być usunięte.

Następnie przymocować głowicę do ciała. I po raz kolejny postawić na minutę detalu w kuchence mikrofalowej. Następnie wyciąć uszy, które są przyklejone do głowy. Ogon i nogi mogą być również wykonane na tym etapie.

Ostatni pieczenia może być trochę dłużej pośredni. Po hack nabędzie niezbędnej twierdzę, że produkt jest pokryta farbą i lakierem.

Torebka-królik

Jeśli chcesz, aby przyciągnąć bardzo małe okruchy, gdy przygotowują się do Wielkanocy, własnymi rękami, można dokonać rzemiosła z tektury naczyń jednorazowych. Ta torba będzie w postaci królika.

Płyta składa się na pół i ściegu przy każdym końcu jednej trzeciej półkola. Na jednym końcu wprowadza się do kawałka fur – ogon. Innym jest ozdobiona wąsami papieru i nos. Oczy mogą narysować lub kij cięte z kręgów papieru. Uchwyt torby może być wykonane z tkaniny lub skóry syntetycznej. Ale można użyć papieru. Z niej wywodzi się piękne uszy.

Wewnątrz torba jest umieścić pisanka, słodycze, wypieki. Uzyskać ładny prezent, zwłaszcza, gdy wiesz, że produkował dziecko.

Królik-boltunchik tektury

Można powiesić chłodny rysunek królik na gumie na ścianie lub na lampę nad stołem. Kiedy go dotknąć będzie przesunąć stopę, jak życie. To pamiątka zabawki i może dać nikomu na wakacje. A jeśli się kosz objętości, następnie należy umieścić cukierka albo pieniędzy, albo cookie Krashenki.

A jeśli są dzieci przygotowują się do Wielkanocy z ich rąk, klasa mistrz pomogą poradzić sobie z zadaniem.

  1. Szablon powinien być przetłumaczony na tekturze.
  2. Każdy szczegół jest wyciąć, a następnie jest malowany.
  3. W zaznaczonymi punktami zrobić przebicie szydło.
  4. Zakładki są przymocowane do ciała, będzie przyciski zawiasów. Są sieciowane do siebie parami w każdej „przegubu”, posiadających nić przez otwory.

skład Wielkanoc

Mając zgromadzonego kartonowe w połowie z rolek papieru toaletowego, można ich używać w przypadku. Wklejony na nich figurki wycięte z papieru, możemy dostać luksusowe Wielkanoc składu.

Oddzielnie wykonana krzyż i jaskinię. Dokonywanie Jezus Chrystus nie jest zalecane. Oblicze Syna Bożego, a także świętych, dopuszczalne jest tylko napisać prawdziwego artystę, który ją studiować i uzyskać zgodę.

W razie potrzeby, można nawet złożyć mini wydajności za pomocą tej sztuczki.