384 Shares 6812 views

19 sierpnia święto w Rosji, a zwłaszcza historii i ciekawostki

Żyć w Rosji jest interesujący i piękny. Wszystkie te odczucia rozjaśnia liczne działania, które są zatłoczone roczny kalendarz. Jaki rodzaj wypoczynku w Rosji 19 sierpnia? Odpowiedź na to pytanie jest dość trudne, ponieważ nie może być kilka opcji.


uczta

Jeśli zapytać dziadka, niektórzy świętują w Rosji 19 sierpnia można usłyszeć w odpowiedzi: „Feast” Jest to miła uroczystość Christian, który obchodzony jest od ponad dziesięciu wieków w jednym rzędzie.

Co sprawia, że ten dzień? Według starożytnej tradycji, konieczne jest, aby poświęcić całą Blanks dzień ulubione owoce: zrobić dżem, dżem, kompoty i inne słodycze. Jest to obowiązkowe, aby upiec szarlotkę i pachnący kawałek deser traktować siebie ukochaną osobą.

W dawnych czasach, w święto 19 sierpnia ludzie zademonstrował swoje żniwo. Byli ubrani w białe szaty, składany w koszu śliwek, jabłek, gruszek, i poszedł do sąsiadów, rozdawać smakołyki. Również w tym dniu zdecydowaliśmy się odwiedzić swoich krewnych na cmentarzu z tymi samymi dodatkami.

Czego nie robić w Apple Spas?

Nasi starsi krewni wiedzieć nie tylko co świętować w Rosji 19 sierpnia, ale wszystkie tradycje związane z tym dniem. Na przykład, odmawia absolutnie każdy rodzaj aktywności fizycznej. Wcześniej, ludzie zostali zwolnieni tego samego dnia od wszystkich spraw i ze wszystkimi jego dusza spoczywa. Niestety, z powodu napiętych harmonogramów pracy sprawiają, że praktycznie niemożliwe.

Zabronione jest ściśle skrzywdzić owada, nawet jeśli są atakowane jako pierwsze.

Wierzono, że jeśli dana osoba jest niezgodny ten omen, będzie dążyć do porażki przez cały rok.

pomoc humanitarna

Każda osoba wie o wypoczynku w dniu 19 sierpnia w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. W tym dniu trzy stan chwalebny zjednoczeni w jednym celu – aby pomóc ludziom w potrzebie. Jest w wakacje „Dnia pomocy humanitarnej”, że kilka krajów rządowe zdecydować, w jaki sposób mogą one pomóc Rzeczypospolitej, którzy cierpieli z powodu klęski żywiołowej, w sytuacji kryzysowej lub w stanie odzyskać od walk.

Uważa się, że w tym dniu nie tylko głową państwa, ale także każdy zwykły człowiek powinien być trochę milsze. W święto 19 sierpnia, aby zwrócić uwagę na ludzi, którzy otaczają: tych, którzy nie mają stałego miejsca zamieszkania, samotnych matek, chorych dzieci i innych osób potrzebujących. Celem tego wydarzenia – do udzielania pomocy innej osoby, i absolutnie nic nie żądając w zamian.

Uważa się, że po tej ceremonii człowiek obdarzony szczególną ochroną. Po tym, będzie to kilka razy mniej chory, stracił cały zazdrosny i krytycy.

transfiguracja

Nie zapomnij o tym, co święty dzień w Rosji w dniu 19 sierpnia. W tym dniu, cały kraj obchodzi Przemienienia Pańskiego. To jest bardzo ciekawe, starożytny uroczystość obchodzona jest od czasów istnienia Jezusa Chrystusa na tej ziemi. Czytał przykazania jego uczniów, a w jednej chwili zmienił kolor ubrania, a nawet odcień twarzy. W związku z tym transformacji przyszedł chwalebny święty dzień.

Uważa się, że w połowie sierpnia, trzeba iść do kościoła i poświęcić najwięcej przedmiotów do domu na sercu. religijni ludzie przychodzą do świątyni wcześnie rano i leżał pod wielkim krzyżem na własnych uprawianych owoców. Dopiero wtedy można rozpocząć, aby obrabiany przedmiot.

O jaki rodzaj wypoczynku w Rosji 19 sierpnia, nie trzeba przypominać starszych. Rodzą się ten dzień budzika wcześnie, aby mieć czas, aby zrobić jak najwięcej rzeczy w kuchni. zdumiewający przypadek odnotowano: ludzie, którzy objęte produkty do sprzątania, jedli przysmaki przez cały rok. Oni nigdy nie psują i nie rosło.

Ciekawe tradycje

Niestety, młodzi ludzie są obecnie rzadko myślą o działaniach ortodoksyjnych i nie postępować zgodnie z tradycją w dniu świątecznym. w dniu 19 sierpnia w Rosji – jest to dzień, w którym zabrania się jeść produkty mięsne, jaja i mleko pić w dowolnej formie. Wierzono, że osoba, która przyniosła w organizmie, takich jak żywność, bardzo samospełniające się poważnych chorób.

Młoda gospodyni wszystkie rzeczy miały być wykonane z wyprzedzeniem. Jest uważany za wielki grzech, jeśli zacznie robić czyszczenie, szycia i dziewiarskich.

Ludzie obawiali się, czy upał był przez cały dzień. Taka pogoda jest przewidywany sroga zima.

Pomoc bezdomnym zwierzętom

W niektórych krajach, od kilku lat występuje dotkliwy problem bezpańskich zwierząt. Głodne psy i koty żyją wszędzie, w korytarzach, na ulicach, na stacjach metra i innych miejscach publicznych. W 1992 roku, został wymyślony, co święto w dniu 19 sierpnia w Rosji, Białorusi, Ukrainy i innych krajów będą rozpatrywane urzędnik. Oczywiście, to był Światowy Dzień bezdomnych zwierząt.

To właśnie w tym okresie 25 lat temu, kilka schronisk w stanie opartej została odkryta. Każdy mógł znaleźć się na ulicy porzucone zwierzę i dostosowania go do odpowiednich władz. Były one karmione, myte, wykonane niezbędne szczepienia i pod pełną opieką. Każdy mógł również przyjść do przedszkola i wybrać zwierzaka.

Teraz w tym dniu zebrać grupę ochotników, którzy szukają na ulicach miasta bezdomnych zwierząt i zapewnienie im niezbędnego wsparcia.

dzień kamizelka

Jeśli zapytać młodzieńca o jaki rodzaj wypoczynku w Rosji w dniu 19 sierpnia, najprawdopodobniej, będzie pamiętał kolejne ważne wydarzenie – narodziny kamizelki. To właśnie podczas tego pamiętnego dnia z powrotem w połowie 17 wieku, pierwszy model tego wszechstronnego odzieży została szyte.

Impreza jest oficjalnym dla każdego, kto nosi pasiastą szatę. Mówimy o marynarzy, niektóre obszary wojskowe i ratowników.

To święto jest obchodzone, a ludzie, którzy mają niewiele wspólnego z tych przedmiotów. Wszystkie centra rekreacji każdym mieście odbywają się ciekawe konkursy związane z tym wydarzeniem. Na przykład, trzeba stworzyć najpiękniejszy obraz z pasiastych ubraniach założyć lub zdjąć go na chwilę, i pochodzą z różnych scen. W tym dniu ludzie mają zabawy w centralnych placów organizować koncerty, dyskoteki są jeszcze widoczne niezwykły salut. Wiele par, którzy mają ślub padł dokładnie w tym dniu, zadowolony ze swojego triumfu w tym stylu. Ubierają się w odpowiednią odzież i dekoracji tematycznych projektu w sali balowej. Najważniejszym wydarzeniem w ich życiu będzie jak strona morza. Jaki prezent można dać ukochanej osoby w takiej sytuacji? Oczywiście, ekskluzywna kamizelka!

Zdjęcia dnia

Jaki rodzaj wypoczynku w Rosji 19 sierpnia obchodzić ludzi kreatywnych zawodów? Jasne, że to zdjęcia dnia. Kto ma bezpośredni związek do tego dnia? Osoby, których zawód jest związany z tym łowisku: fotografowie, modele i producenci Photoshop. Dzięki tych specjalistów każda osoba w kolekcji natknąć wysokiej jakości, jasny i ciekawy obraz. Zawsze warto w połowie sierpnia pogratulować kolega niezwykłe wydarzenie i dać mu pamiątkę.

Co się dzieje w tym dniu? uroczystości winowajcami reklamować swoje najlepsze prace. Często przeprowadziła konkurs na najlepszego eksperta. Zwycięzca otrzymuje odpowiedni prezent, najczęściej jako zwykł nowoczesnego aparatu. Często na nabrzeżu miasta widać entuzjastów fotografowania, którzy oferują zrobić free prezent.

To święto aktywnie świętować zwykłych ludzi. Dają Twojej rodziny najlepsze zdjęcia. Tradycyjnie w tym dniu, ludzie idą do sesji zdjęciowej. Wiele z nich wykonane są bony. Wiele instytucji organizuje bezpłatne lekcje fotografii, dzięki nim ludzie przestają w sprawie wyboru przyszłego zawodu.

Co to święto w dniu 19 sierpnia w Rosji, na Ukrainie, Białorusi i innych krajów świata? Odpowiedź na to pytanie jest nieistotne. Ważne jest, aby w tym dniu wszystkich Narodów Zjednoczonych o swoistej atmosferze: dobry, szlachetny i czysty.