898 Shares 3902 views

Gdzie świętować Nowy Rok w Petersburgu?

Nowy Rok – to jest główny zimowy urlop w kraju. Spotkać się z nim na najwyższym poziomie, marzenie każdego mieszkańca w każdym zakątku wielki rosyjski. Niezależnie od tego, czy mieszkają w Petersburgu lub się zatrzymać, Sylwestra tutaj – to jest naprawdę niezapomnianym wydarzeniem.

Petersburg w zimie

Miasto nad rzeką Newą słynie nie tylko pięknymi widokami i zabytkami, ale również pogoda. Jeśli poważnie myślisz o pomyśle, aby świętować Nowy Rok w Petersburgu, zaopatrzyć się w ciepłą odzież. Obowiązkowe atrybuty – ciepły szalik, rękawice i rękawiczki oraz kapelusz. Grudzień i styczeń w Petersburgu są często śnieg i mróz, choć przypadku mgły lub nawet zerowej temperaturze. Najtrudniej – aby przyzwyczaić się do częstych i dość silnym wietrze, ale jeżeli nie można zapobiec cieszyć się uroczysty nastrój północnej stolicy?

Pomimo zimna, Petersburg obchodzi ferii zimowych z dużą skalę i uroczystości. Miasto przekształciło się w połowie grudnia: Boże Narodzenie drzewa są oświetlone, światła i inne dekoracje, są jarmarki świąteczne.

Na co zwrócić uwagę w przeddzień

Świętować Nowy Rok w Petersburgu – wspaniały pomysł. Przybywając w przeddzień miasta nad Newą, można dostać się do atmosfery przedświątecznych i udać się do targów. Zapewnia mieszkańcom i odwiedzającym piękne jarmarki bożonarodzeniowe choinki i ozdoby dla nich. W Pioneer Square corocznie otwiera kiermasz świąteczny, który trwa do 11 stycznia. Tutaj, zgodnie z tradycją, otwarte domy różnych stanach, gdzie jest to nie tylko możliwe, aby zanurzyć się w obchody tradycji, ale również spróbować potraw z różnych krajów.

Kolejny magiczny Fair otwiera się w „Passage” na Newskim Prospekcie. Dlaczego tylko tam! Z dekoracjami świątecznymi do unikalnych prezentów, które można przynieść prezent dla bliskich. Tradycyjne jarmarki bożonarodzeniowe otworzyć w centrach handlowych, na dziedzińcu Zamku Michajłowskiego, w środowisku rekreacyjnym o nazwie Cjurupy.

Ewa w Petersburgu daje także mieszkańców i gości wiele koncertów i spektakli teatralnych. Mieszkańcy stolicy północnej powinni zwrócić uwagę na repertuaru Teatru Maryjskiego, Drama Teatr Bolszoj, Teatru Akademickiego Tovstonogov Leningradu Rady Miejskiej.

gdzie się zatrzymać

Nowy Rok w Petersburgu będzie kosztować nieco droższe niż w przypadku wycieczki są w dni powszednie. Odnosi się to do najmu: Można zatrzymać się w hotelu, hostelu lub mieszkania w Petersburgu.

W zależności od możliwości gościnnych w Petersburgu każdego domu. Istnieje wiele niedrogich małej przytulnej otelchik w centrum i dużych hoteli. Przy wyborze nieruchomości trzeba zwrócić uwagę na położenie i odległość od metra.

Jeżeli podróżny nie lubi wybierać własne hotele i ufa, że wybór biura podróży, zakup wycieczki na Sylwestra w Petersburgu – doskonałą alternatywą. W taki pakiet wakacje zazwyczaj obejmuje zakwaterowanie w hotelu i bilety do obu stron do żądanej daty.

Sylwester w restauracji

Ewa w Petersburgu w restauracji noworoczny – to świetny pomysł. Każdy użytkownik w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia będzie oczekiwać od restauracji jakiegoś niezwykłego show. To było na tej nocy już dać pierwszeństwo do kultowych miejsc, które oferują niezwykłe zdarzenie w uroczystej nocy. Szeroki wybór restauracji w Petersburgu dokona wyboru na rzecz człowieka, który zorganizuje i ścisłej kuchni konesera i tych, którzy wolą średni rachunek w restauracji.

Mieszkańcy miasta powinni gości następujące miejsca znanego, gdzie można doskonale bawić i unikalne doświadczenie:

  1. Restauracja „Latający Holender” w mostku Exchange na Mytninskaya nabrzeżu. Tutaj Sylwester będzie kosztować od 15.000 rubli i więcej.
  2. Niezwykłe miejsce do Nowego Roku w Petersburgu pozostał w pamięci na całe życie – klub „Purga”. Znajduje się na nabrzeżu rzeki Fontanka, budynku 11, a tu codziennie są niezwykłe przedstawienie. W latach Sylwestra „Blizzard” będzie miejsce jest bardzo zabawne i niezwykłe.
  3. Na Odlewnictwa Avenue znajduje się bar „Coyote Ugly”, który jest również znany ze swoich przystępnych cenach i wielkie show.

Sylwester na ulicach

Większość turystów przyjeżdża do miasta nad Newą, aby sprostać święto na ulicy, dostać ładunek energii miasta, cieszyć się pięknem dekoracji ulicznych, aby komunikować się z mieszkańcami.

To właśnie te goście są najbardziej zainteresowani w kwestii gdzie świętować Nowy Rok w Petersburgu. Chciałbym, aby ją tam, gdzie dzieje się cała zabawa.

Publiczne zebranie miejsce w Sylwestra staje Newski Prospekt. On zachwyca światłami. Tutaj można spotkać się z przyjaciółmi i poznać po raz pierwszy. Newski Prospekt jedzenia pracować całą noc. Jeśli chcesz się zrelaksować, można spojrzeć na jednym z klubów lub w małej kawiarence, czy jest w niej miejsce.

Innym jednym z popularnych miejsc uroczystości będzie Pietropawłowska. Nie są budowane rzeźby lodowe, zainstalowany ogromny ekran. Stąd, jak ze wszystkimi nasypów Newy, byłoby doskonale widać fajerwerki.

alternatywy uroczystość

Nowy Rok w Petersburgu, nie każdy stara się spędzać z rodziną i przyjaciółmi w domu lub na Newskiego. Niektórzy mieszkańcy iść do kąpieli, a dla wielu stało się tradycją, podobnie jak bohaterowie słynnego „Twist of Fate”.

Ktoś stara, wręcz przeciwnie, aby opuścić Petersburg i świętować wakacje w kraju lub w małym miasteczku niedaleko stolicy północnej, na przykład w Carskim Siole, gdzie rustykalny i nie tak głośno.

Miłośnicy przygód mogą zapuścić się w Nowy Rok na słynnej dachu Petersburgu. Jest to możliwe, ale trzeba być ostrożnym. Ale jakiego rodzaju otwarte dla tych, którzy odważą się tego wydarzenia!

Jak zauważył główny urlop w roku, każdy decyduje za siebie. Ktoś, kto lubi siedzieć z rodziną i cieszyć się domu posiłek, a niektórzy wolą zabawę w klubach miasta. Najważniejsze, że Nowy Rok był niezapomniany!