518 Shares 2209 views

15 września. Święta, znaki, imprezy

Każdego dnia w roku wypełnione imprez, świąt, rocznic. 15 września nie jest wyjątkiem: oznaczone prawosławnych i międzynarodowych świąt, imienin, urodzin. Oczywiście, wszystkie świąteczne daty roku niemożliwe jest znać. Ale co, jeśli niektóre z nich odnosi się także do ciebie?

Format międzynarodowy

Słowo demokracja jest rozprawa przyjemność każdego obywatela. Jest wypełniona znaczenia i pozytywne. Oznacza to „moc” i „lud”, a to oznacza, że każda osoba ma swój głos i poglądów, prawo do wyrażania swojej woli w jego własnym kraju. Demokracja Day – międzynarodowy festiwal, który przypada na 15 września. Organizacje i przedsiębiorstwa, partie polityczne organizują konferencje, festiwale, okrągłe stoły. Nawet ci, którzy nie są zainteresowani polityką, to będzie ciekawe do odwiedzenia takich zdarzeń. Demokracja – to wspaniali ludzie wartość.

Ratujmy naturę

Zasoby naturalne – jest fundamentem naszego życia. Nie każdy rozumie, jak ważne jest, aby dbać o to, co jest nam wszechświat. Ten mało znany, ale ważne święto – Dzień lasu, oznaczony w dniu 15 września. Bogactwo lasów zachowania i ochrony tysiące ludzi. Pracują dzień i noc, aby zachować i zwiększyć wszystkich tych naturalnych skarbów. W tym dniu świętować swoją profesjonalną wakacje. Ich praca ma bezpośrednie znaczenie dla każdego, ponieważ zasobów leśnych zależy od warunków otoczenia i sytuacji gospodarczej kraju.

Pamiętaj, że pozostawienie na weekend w lesie, należy przestrzegać przepisów bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Rzeczywiście, czasami nieszkodliwe kebaby grozi prawdziwą katastrofę dla środowiska. Przestrzegać czystości w lesie – jest nieodzowna. Wszystko śmieci trzeba zabrać ze sobą. Tysiące wolontariuszy wyjdzie w soboty i zebrać mnóstwo butelek, opakowania, papier obok lasu miejskiego. Nie przełamać naturalną równowagę i chronić środowisko. Teraz już wiesz, że w dniu 15 września – święto lasu. Może wśród znajomych są osoby biorące udział w tym zawodzie. Następnie nowe święto będzie w swoim arsenale, które można wpisać w lesie!

ekscytujące astrologia

Horoskop – To odwzorowanie pozycje planetarne. Bardzo skomplikowane i ciekawe nauki, które są uzależnione od wielu fanów, ale są też specjaliści. Mogą opisać charakter i temperament swoisty znak zodiaku, przewidzieć przyszłość i skierować ludzkie życie we właściwym kierunku. Znak zodiaku można powiedzieć wiele, ponieważ istnieje tak wiele horoskopy: lokalne, tematyczne, kompatybilność, numerologia, chiński. Jeśli denerwować się o tych pomysłów poważnie, można dowiedzieć się o siebie i bliskich, wiele ciekawych rzeczy.

15 września – znak zodiaku Panna. Ludzie, którzy urodzili się w tym dniu rządzonym przez Merkurego – jest moc inteligencji i magii. Dlatego Virgin często mają niezwykłe zdolności i mają tendencję do nieziemskich sił. Virgin zwykle sukces w życiu i karierze w jego umyśle. Mają bogaty świat wewnętrzny, pracowity, ale nie jest zbyt towarzyski. Sam na sam z siebie, czują się znacznie bardziej komfortowo niż w społeczności.

W większości z chistyuli Virgin, ale zdarzają się przypadki, że nie można nawet użyć miotły. Osób mieszkających w chaosie i całkiem z niego zadowolony. Sprzątanie i gotowanie ich do niczego, przyciągania do nauki – to ich powołanie. Są gotowi uczyć się nawet całe życie, uczyć się nowych rzeczy, czytać książki.

Virgin, urodzony 15 września, odpowiedzialny, a to jest szczególnie przyjemne – namiętny charakter. Virgin Mężczyźni zwykle niezadowolony ze swojego znaku, ale jest ich jedyną zaletą. Nic nie mają z kobiecością. Ten zagorzali miłośnicy, udane biznesmenów i naukowców.

Dzień pamięci

Do najważniejszych festiwalach w kraju są prawosławny. Wierzący oznaczyć je zgodnie z tradycją. Dni Pamięci o świętych i męczenników ludzie mówią, chodzą do kościoła, modlić się za dusze. 15 września święto Mamas-ovcharnika. Bardzo interesująca historia tego dnia.

Mamas w Rosji znany był jako obrońca owiec i kóz. Ale ten dzień był pechowy. Ludzie nie są napędzane bydło z podwórka, bo może się zdarzyć nieszczęście. Każdy dom może korzystać z bogatej tabeli, mnóstwo potraw z mleka koziego jest niesamowite. Twaróg, ser, mleko zupa – wszystko jest przygotowane z góry według starych receptur przekazywanych z matki na córkę.

Mamas-Ovcharnik

Kościół zaszczycony Mamas oraz jego rodziców, który należał do rodziny szlacheckiej. Podczas prześladowań byli w stanie uciec przed atakiem. Rufina urodziła i zmarła, powierzając go do Pana. Kid Mamas dostał podnieść do bogatej wdowy, która dała mu miłość, miłość, opiekę i dobre wykształcenie. Co ważne, zaszczepił w nim wiarę w chrześcijaństwie, a on postanowił zostać kaznodzieją. Facet był elokwentny i przekonujący, miał wielu towarzyszy. Ale cesarz Aurelian był poganinem. Kazał utopić w morzu Mamas, który dokonał sprzeciw u władzy, wiary ludzi. Bóg uratował człowieka, nie pozwalając, by zatopić się w mętnych wodach. Kaznodzieja osiadł na pustyni i tam założył kościół.

Przez wieki, 15 września organizujemy uroczystości i święta na cześć Mamas. W Rosji był nazywany Ovcharnikom, bo był patronem owiec. Same dzikie kozy przyszedł do niego na pustyni, a on zawsze miał świeże mleko na stole.

Powrót w dzień, wąż wszedł do powierzchni i były agresywne. Dlatego ludzie nie próbowali chodzić po lesie i nie zbliżać się do wody.

Najważniejsze wydarzenia

W połowie pierwszego miesiąca jesieni w różnych wiekach, są ciekawe i ważne wydarzenia. Zdając sobie sprawę z nich, nie wszystkie, a po dat historycznych tylko kiwać z jego tajemnicy. Wydarzenia 15 września tak różnorodne i nietypowe, które omijają je po prostu niemożliwe.

1776 – Nowy Jork zostało zajęte przez wojska brytyjskie, z kilkoma więźniami nie wziął George Washington.

1805 – Napoleon otrzymał wiadomość od Rosji wypowiedzieć wojnę na niego.

1821 – kilka kolonii hiszpańskich, takich jak Kostaryki, Hondurasu i Salwadoru, ogłosił swoją niezależność.

1863 – „Russian Gazette” gazeta wydała swój pierwszy problem.

1866 – został powieszony terrorystycznego Dymitr Karakozow że próby na życie Aleksandra II. Egzekucja odbyła się w Petersburgu i wywołał sporo szumu.

1917 – obecnie popularny magazyn Forbes pierwszy pochodził z drukarkami.

1941 – hitlerowcy otoczyli pięć radzieckich wojsk w okolicach Kijowa.

1946 – Bułgaria proklamowano Republikę Ludowy.

1968 – radziecka stacja kosmiczna „Zond-5” poleciał wokół księżyca.

1971 – utworzenie organizacji „Greenpeace”.

1993 – pierwszy epicki koncert Michaela Jacksona w Moskwie.

2007 – tajemniczy meteoryt wylądował w Peru.

dzień narodzin raz w roku

Imieniny w dniu 15 września nocie Anatolij Bogdan, bazylia, Xenia, Anton Stepan, Serafinów Jefim, Fedor, Julian. W tym dniu ludzie doceniają ich duchowe narodziny. Pomyśl o imiennik świętego, i aby uczcić jego pamięć. Nazwa świętego zwykle nazwany w dniu chrztu. Ale rodzice mogą wybrać dowolną inną nazwę, zgodny ze określona w akcie urodzenia dziecka.

Imieniny zwany też Dniem Anioła. Każdy ma swój własny anioł, który trzyma go z kłopotów i nieszczęść. On jest zawsze z tyłu i chroni człowieka.

Wpływają na losy i charakter osoby, która urodziła się w dniu 15 września. Zodiaku, nazwa wnosząc swój wkład do przyszłego życia dziecka.

Wierzyć-nie-wierzyć

Ludzie od dawna pamiętał wszystko, co dzieje się wokół nich, a nagrane mecze odbywają się każdego roku. Dziś skumulowana wiedza przydaje się do nas. wróżby ludowe za wrzesień są zróżnicowane i użyteczne. Pomagają planować swoje dni.

  • Ogromna uprawa grzybów mówi, że zima będzie ciepła.
  • Muchy uporczywie wspina się w domu, zapowiadają długą zimę.
  • Żółknięcia liści na dnie brzozy powiedzieć o późnym przybyciem wiosny.
  • Jeśli zbiory jarzębina jest bogata i obfita, jesień jest deszczowo.
  • Subtelnie miga wyścig w przestrzeni powietrznej? Poczekaj na złą pogodę.
  • Rechot żaby i ryby wyskakują z wody? Spodziewać podczas deszczu.
  • Wrzesień – najlepszy miesiąc dla małżeństwa, rodzina będzie silna i przyjazny.
  • Silny wiatr w dniu ślubu – jeden z partnerów przeprowadzi wietrzną życia.

Wierzy w wróżby, czy nie – to nasza wspólna sprawa. Ale ludzie robią notatki na wieki i jest mało prawdopodobne, aby popełnić błąd co najmniej raz!

Jesień – wspaniały czas, aby

Wrzesień – najlepszy miesiąc od jesieni. Pogoda jest piękna, ludzie nadal mają odpoczynku nad morzem. Obfitość warzyw i owoców cieszy oko. Natura nie zaczęta przygotować na zimno i liście są jeszcze zielone. Nawet ludzie na bluesa jesieni, cieszcie się i radujcie w wczesną jesienią. Ale urodzony 15 września nie zna słowa „depresja”, ponieważ z okazji urodzin jest zawsze przyjemność.

Sentryabrskie dni są – to wspaniały czas, aby jechać na piknik. W lesie można zobaczyć zwierzęta, którzy przygotowują się do zimy mróz, zbierać orzechy, grzyby, jagody. Smażyć pachnące grilla w lesie i pływać w czystej wodzie jeziora – to wszystko jest możliwe we wrześniu!