579 Shares 3294 views

Dlaczego marzą dinozaura? Interpretacja noktowizor

Zobacz dinozaura we śnie – to jest dość niezwykłe. Nie zdarza się to bardzo często. A jeśli nie było, byłoby pożądane, aby zrozumieć, co śni dinozaura. Najczęściej w nocnych widzeniach, to prehistoryczny gad, wymarłe miliony lat temu, symbolizuje lub starzenie się, lub tajne, które przechowywać przez wiele lat. Również popularne wersja bezpodstawnych lęków i pustych uczuć. Po bycia w świecie Morfeusza, boimy się tego, co w rzeczywistości nie istnieje. Oznacza to, że podczas snu podświadomość odpryskami iluzoryczne poczucie zagrożenia. Jest jeszcze dużo transkryptów noktowizor. W tym artykule będziemy mówić o nich szczegółowo i opowiedzieć o tym, co dinozaury snów.

samotny gad

Jeśli prehistoryczny jaszczurka jest w samym nocnym widzeniu, jest prawdopodobne, będzie można spotkać człowieka, którego można zobaczyć tylko raz w życiu. Ale uważaj: ten człowiek jest inny rodzaj dobrej jakości. Jeśli marzysz masz za dinozaura strachu, a następnie czekać na spotkanie w realnym życiu z tych, którzy grali w przeszłości znaczącą rolę.

dinozaury w

Jeśli te prehistoryczne stworzenia śniło ci w obszarze miejskim, interpretacja noktowizor będzie zależeć od tego, co robią: wyburzenia budynków, co sugeruje, cały strach, lub po prostu spacerując po ulicach? W pierwszym przypadku w prawdziwym życiu będzie trudno konkurować. Ostatecznie, można się domyślać, co się dzieje, ale poważnie nerwowy. W drugim przypadku, czekać na spotkanie z dalekich krewnych lub przyjaciół, którzy nie zostali w swoim życiu.

Dlaczego sen kobiety dinozaurów?

Jeśli ten prehistoryczny gad chodzi o widzenie w nocy do przedstawiciela pięknej połowy ludzkości, to znaczy, że nie lubi tego, co dzieje się wokół niej w prawdziwym życiu. Była bardzo zaniepokojona tym i jest w ciągłym stresie. W rzeczywistości kobieta powinna zdać sobie sprawę, że wiele z jej obawy są nieuzasadnione. Tak szybko, jak zdaje sobie sprawę, że przyjdzie spokój.

psychoanalityczna interpretacja sen

Ta książka daje dwie odpowiedzi na pytanie, co marzy dinozaura.

  1. Pierwsza interpretacja. Każde zwierzę, które nie jest obecnie żyją na naszej planecie i mają nas w nocnych widzeniach: a, w większości przypadków, zaskoczenie i straszyć nas. Są duże i obdarzony wielką siłą. Okazuje się, że w prawdziwym życiu boisz nieistniejących rzeczy. To jest śmieszne i głupie lęki uczucia, które uniemożliwiają ci spokojnie istnieć.
  2. Druga interpretacja. Od dinozaury wymarły gad – jest głęboko stajesz archaiczny. Nadal komunikować się z częścią podświadomości, która stała się przestarzała i zamienił się w kamień. Zostaw przeszłość. Patrzeć na życie przez pryzmat innych, czytać nowe książki, ponieść polityce i być w grube wieść o dzisiejszym świecie.

English książka marzenie

Niniejsza publikacja daje niejasne odpowiedzi na pytanie, co marzy dinozaura. Tam po prostu przedstawił listę głównych pytań, odpowiedzi na które sam musi rozszyfrować jego widzenie w nocy. Na przykład, co ty najbardziej przyciąga do dinozaurów: zachowanie, wielkości, wyglądu? Być może Niedawno przeczytałem książkę o tych prehistorycznych gadów? Odpowiadając na te pytania, można zrozumieć, co mówię o widzenie w nocy.

Sen uniwersalny

Uniwersalny Sen zwraca uwagę na konkretnych przypadkach.

  1. Miałem zielonego dinozaura? Kolor ten symbolizuje odnowę, duchowego i twórczego rozwoju. W tym przypadku zwierzę sama w nocnym widzeniu mówi o swojej przestarzałego światopoglądu. Jeśli dodać te dwie przeciwstawne rzeczy, okazuje się, że żyjesz stare poglądy, ale chcą całkowicie wyremontować.
  2. Ucieczka z dinozaurów. Próby przystosowania się do nowego życia niepowodzeniem. Być może nie chcesz zmienić, i boi się wszystkie nieznane i nowe.
  3. Raptor właz. Jest to oznaką podświadomości, że nadszedł czas, aby pozbyć się przestarzałego poglądu na świat i zdobyć nowe pomysły.

Sen Interpretacja Lofa

Według tej książki, jeśli miał szkielet dinozaura, po czym szybko można odblokować tajemnice bliskiej osoby. Jeśli jest w pobliżu konkretnej osoby, to jest prawdopodobne, że to właśnie z nim i dowiesz się tego sekretu w prawdziwym życiu.

książka Meneghetti

Instrukcja ta daje bardzo konkretną odpowiedź na pytanie, co marzy dinozaury. Książka sen zawiera następujące wyjaśnienie noktowizor: niszczącym działaniem przestarzałym ludzkiego świata. Również te jaszczurki są związane z archetypów. Oznacza to, że wszelkie zmiany w życiu towarzyszą nerwowych wstrząsów, głupi doświadczeń niepokoju. Człowiek stara się być lepszy niż on, i zaczyna robić „piękne”, ale bezużyteczne exploity (jak te, które popełnić i Sinbad Hercules).

wniosek

Teraz, gdy wiesz, co śni dinozaura. Tej nocy widzenie niezwykła, niejednoznaczna i raczej rzadko. Jak już widać z treścią tego artykułu, interpretacje to bardzo dużo. Ale prawie wszystkie downers zgodni co do jednego: tego prehistorycznego gada snu człowieka z przestarzałego poglądu na świat. I nie może być pozostawiony samemu sobie i dostosować się do realnego świata, konieczne jest drastycznie zmienić.