181 Shares 7924 views

Dowiadujemy się, co jest nazwą Sofia

Odkryć i zrozumieć tajemnicę imię Sofia umożliwić ten artykuł. Może to pomoże określić kogoś w wyborze imienia dla dziecka.

Jaka jest nazwa Sofia?

W tłumaczeniu z greki to kobiece imię znaczy „mądry”. Anioł Day – 04 czerwca. W tym dniu, Święty Męczennik Sofia zmarła. Jednocześnie świętować swoje imieniny wiary, nadziei i miłości. Kolor – granatowy. Patronki naszej planecie – Saturn. Birthstone – lapis lazuli.

Jaka jest nazwa Sofia? charakter

Sofia krótko nazywany divan, Sofyushkoy, Sonyushkoy.
Właściciel nazwy mogą być jednocześnie aktywne i flegmatyczny. Ona nie lubi niczego, co może trwać bardzo długo. W stanie szybko rozwiązać wszelkie problemy. Sofia może być bardzo szczery, słuchać żadnego problemu i dać dobrą radę. Uwielbia być w zakresie od hałaśliwego firmy. Wszystkie problemy nie są w stanie wybić go z koleiny, nie może stać je na widok publiczny. Inny umysł ufa większe umiejętności analityczne niż intuicji. To jest w potrzebie stałej miłości do ukochanej osoby. Przytulne, w pełni podane do rodziny, a ponadto obsesją miłości do swoich dzieci i męża.

Jaka jest nazwa Sofia? ojcowizna

W historii nazwy jest powszechne. Sofia Paleoglot była druga żona księcia Iwana III. Że odegrała ważną rolę w historii państwa moskiewskiego. Ogólnie rzecz biorąc, nazwa zaczęła być używana nawet w 13 wieku. Sofiyami namaścić dziewczynki urodzone w arystokratycznych rodzin. Dane te zostały zapisane w starożytnych źródłach. Nazwa została przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na cześć św Sophia został nazwany miasto w Bułgarii. Oznaczenie nazwie Sophia – „mądry”, który jest w pełni uzasadnione. Obecnie dziewczęta nazywają zbyt często.

Jaka jest nazwa Sofia? dzieciństwo

Jako dziecko Sofyushka bardzo energiczny i zabawy. Trudno jest nawet chwili, aby siedzieć w jednym miejscu. Ona jest straszna plotka. On może mówić godzinami. Cudze lęki, ale szybko się do nich przyzwyczaić. I po kilku godzinach Sofiyka nie odbiega od nieznajomego i fascynuje go swym urokiem. Dziewczynka szkoły pokazując dobre wyniki. Ale wiedza nie daje się nią łatwo. Osiąga wszystkie ciężkiej pracy. Babe szacunek w klasie. Kocha do udziału w różnych zajęciach szkolnych i konkursach. Pomaga rówieśnikom, którzy zaległości w nauce.

Jaka jest nazwa Sofia w miłości i małżeństwie

Sonia namiętny przez naturę. Może to dać ukochanej najbardziej niezapomnianych przyjemności, miłości i opieki. Zamiast jednak również wymaga opieki i miłości. Lubi, kiedy człowiek sprawia, że jej komplementy i karmi nastawienie piękne słowa. Jeśli mąż traktuje ją chłodno, ona nadal znosić nie będzie.

Kompatybilny nazwie Sophia z imion męskich

Szczęśliwy być żoną Bogdan, Anatolij Własow Viacheslav, Victor Ilya, Eugene, Peter Symeona Ruslan Konstantin, Jacob, Edward.
Nie wystarczy mieć związek z Albertem, Anton Oleg Vladislav Jaroslav i Stanisława.

Wielkie osoby o imieniu Sofia

• Sofia hiszpańskiego.
• Sofia Paleoglot.
• Zofia z Hanoweru.
• Sofia Celje.
• Sofiya Nassauskaya.
• Zofia z Hanoweru.