344 Shares 3603 views

Silne wykres depresji ulubionych

Miłość, niestety z czasem zanika, zanika uczucie bez powodowania już tak silne emocje kipiące jak poprzednio. Aby pobudzić zmysły, używając magicznych technik. Na przykład, wykres depresji. To pomaga stymulować i długoletniego partnera, a potencjał, aby nam myśleć o rytuale klienta. Rzućmy okiem na to niezastąpionych magicznych środków.

Jak rytuał poświęcić?

Działka depresji prowadzi do tego, że osoba, do której są skierowane, zaczyna schnąć, doświadczenia, aby myśleć o klienta. Chce się spotkać, porozmawiać, przytulić, kąpać. Ogólnie rzecz biorąc, w swoim sercu miłość przeżywa kolejną sprężynę. Jest to świetny stan, rzeczywiście. Obciążającą konsekwencją takiego rytuału w niektórych przypadkach jest zazdrość. Ale to zależy od indywidualnych cech. Mag, nawiasem mówiąc, wskazane jest, aby myśleć o takich niuansach, przed zapoznaniem się z treścią depresji. Szczególnie polecany jest domem dla czarodziejów. Wiesz jak pięć palców bliskiej osoby. Jeśli ktoś jest zazdrosny, że nie jest konieczne stosowanie silnego działkę do melancholii. Sprowokować wybuch To niezbyt przyjemne uczucie. Rytuał sam w sobie jest absolutnie bezpieczne. To jest często porównywana z wróżby. To nie jest prawda. Bo tu nikt nie pozbawia woli ofiary. Po prostu coś nieco zmienić kierunek myślenia o zadowolenie klienta. Tym bardziej, że po pewnym czasie słabnie działanie działka. A następnie zatrzymuje się całkowicie. Nie pozostawia śladów w aurze ofiary, nie obciąża zarówno karmę.

Gdy taki magiczny efekt jest racjonalny?

Wiesz, magiczne rytuały są dość delikatne instrumentem. Dotyczą one siły zewnętrzne, które mają własną wolę. Jeśli nadużywają swojej dobroci, to odwrócić, przestać pomagać. Dlatego potrzebny jest racjonalne podejście do manipulacji ukochanej z pomocą magii. W niektórych przypadkach jednak odczytać wykres depresji? Kilka z nich. Podajemy najważniejsze sytuacje:

 • uczucie zaczęła tracić swoją świeżość i jasność, przyciąganie zanikła;
 • Przedmiotem pasji nie jest ruchem posuwisto-zwrotnym;
 • ulubiony ma zamiar zostawić cię od dłuższego czasu z powodu pracy lub konieczność osobistego (podróż służbowa, wizyta krewnych, uzdrowiskowa i tak dalej).

Staraj się nie nadużywać obrzędy. Wszakże w swoich planach nie zawierają drogiej rip ludzkie plany z powodu niepewności co do własnych uczuć? Niech się trochę nudzić, ale nie szaleją z powodu przymusowej separacji.

Działka depresji ulubionych

Pierwsze praktyki. Pierwszy rytuał jest uważany za niezbyt silny, ale skuteczny. Przygotuj:

 • świece kościelne ;
 • igły i nici szkarłat jedwab;
 • łyżeczki suszy rozmaryn i chaber;
 • Naczynia metalu;
 • dwa zdjęcia i ukochanej.

Rite się pożądane jest, aby prowadzić rosnącej księżyca. W misce umieścić ziół i zapalić. Dim ogień tlący się tylko. Teraz, robienie zdjęć, a to z kolei posiadają ponad pachnące klubów. Złożyć je w obrazy i ścieg na całym obwodzie. Podczas tego procesu, mówią następujące słowa: „Zioła kwitnące, pachnące wiatry, rzeki, głębokie, szerokie ziemie Sługi Pańskiego (nazwa) jest przywiązany do niego, tylko mi myśleć karzę. Smucić, płakać, marzyć o miłości mojej! Amen. " Teraz trzeba spalić zdjęcia szyte na świecy i umieścić w ziołach. Popioły zbierać. Jego zwymiotować lub rzeczy ofiary lub do progu.

Jak kochać się dostroić z nowych kolorach

Poprzedni rytuał może być przeprowadzona w każdym przypadku, niezależnie od tego, czy istnieją związki między ludźmi lub po prostu założyć. Jeśli mieszkasz razem przez dłuższy czas, należy użyć magicznego obrzęd shirt (Jersey) partnera. Tylko pamiętaj, aby odebrać ubrania z długimi rękawami. Sama ceremonia odbywa się w niedzielę po zachodzie słońca. Musimy znaleźć dom w pobliżu naturalnego zbiornika wodnego (rzeki, jeziora lub inne). Niższe w jego koszuli, trzymając go za rękę, i przemyć, czytanie silną działce bliskiej melancholii. Jego słowa to: „żywiołowy wody, co prowadzi do ziemi i gór tańca. Spłukać Milenka (nazwa) Virgins Zagranicznych zwraca, wróżby i zaklęcia. Niech nas nie stać między złodziejami miłosnych. Tylko ja tak pozostawały zawsze dążył do progu znamion. Szerzący się szeroko woda, otwarta droga na szczęście daleko! Amen. " Koszula suche, ale nie myć i dać go do ukochanej.

Silne działka na depresję

Rytuał ten jest przeznaczony do przechowywania uwaga osoby niepoważne i wietrznie. Ludzie są nazywane te biesiadników. To czytaj dalej bezksiężycową noc na cmentarzu. Iść tam sama. Advance scout niedawnej grób oznacza spoczynku imiennik faworyta. Doprowadzić wzmianki, ale nie słabe. Czcić grobu siedem razy, towarzyszące każdy ruch fabuły organizm. Jest to: „Duch spoczywa w trumnie. Zwykł wychodzić na ucztowanie. Nie pozwól grzech ciężki. Uczył kochać sukces. Teraz trudzi się w grobie i przeklinają swój los. Nieboszczyk w grobie, a sługa Pański (nazwa) ze mną na zawsze. Amen. "

Rytuał tęsknota za wskazówkami dotyczącymi potencjalnego wybrańców

Jeśli chcesz mieć osobę, z którą nie ma żadnego związku jednak z myślą o Tobie, postarać się o jego zdjęcie. Obraz, w ogóle, jest bardzo silny wpływ atrybutów. Nadal muszą być wosk ze świątyni i ognioodpornych pojemnikach. Siedzieć przed lustrem. Zapal świecę. Przed umieszczeniem zdjęć. Skoncentrować się na ten temat. Wyobraź sobie szczegółowo, wyczuwając zapach, dźwięk i inne drobne przedmioty. Kapać wosk na zdjęcie, mówiąc: „Blokowanie faworyta w klatce, serce okovyvayu sieci dreams warkocz, ale pozwól mi myśleć! Amen. " Dostarczy trzykrotnie działki, stop. Spalić całkowicie zdjęć. Popioły zbierać na lewej ręce i zgłosić się do otwartego okna lub balkonu. Nie ma na wietrze.

Bardzo silny rytuał krwi

Czasem żadne rytuały i zaklęcia mają żadnego widocznego efektu. Dzieje się tak z różnych powodów. Najczęściej w domu maga po prostu nie ma wystarczającej siły. Ofiara jego wpływ jest zabezpieczony tak, że nie będzie przerwa. W takim przypadku zaleca się używać wykres depresji Człowiek z krwią. Oczywiście, jeśli nie boją się tego rodzaju i nie zemdleć padnie w środku magicznej manipulacji. Będziesz potrzebował igły, nici i wełnę białą świecę. Wszystko przed pozycji, aby nie być rozproszony. Hank rozdarcie (nie cięte) kawałek o długości równej obwodowi swojej lewej dłoni. Wiązać węzły na nim przez liczbę liter w pełnej nazwie wybrańca. Nakłuć palec i krew każdego znaku. Teraz konieczne jest, aby spalić wątek w płomieniu świecy, powtarzając raz spisek. Jego formuła jest następująca: „Wszystkie drogi węzłów podrzędnych śledzić panowie związane. Gdziekolwiek jesteś, ja przychodzę do mojej ręki. Duma uwikłany węzłów. Panna i nie będzie cierpieć przez wiele godzin, minut. Kto guzki raspletet, że mój mandat złamie! Amen. " Popioły zbierać i opróżnić z wody.

Jak wykorzystać myśli człowiek niewolny

Życie, wiesz, stawia nas przed trudnym zadaniem. Zdarza się, że spadnie na losy upadku dziewczyna zakochana w żonatym, a on nie myśli o cudzołóstwo. W takiej sytuacji konieczne jest użycie działki depresji mężczyzn. Z jednej strony, nie pisze. To grzech nie wziąć. Z drugiej – pragnienie, aby wychować człowieka, sny o pasji. I wtedy Pan będzie sądził. Przygotować się do ceremonii:

 • Duża sól;
 • zdjęcie lub pożądane rzeczą;
 • Siedem czerwonych świec.

Rytuał odbywa się tylko na zwiększenie królową nocy. Jej energia przyczyni się do niepokojów w duszy bliskiej osoby. Rozpocząć tuż po północy. Wszystkie urządzenia w pomieszczeniu wyłączyć. Nieznacznie otworzyć okno lub okna. Na stole, zorganizować świece dookoła, w centrum, umieścić zdjęcie. Zapalać je, przesuwając w prawo. szczypta soli obraz posypane, towarzyszące fabuły wyrazy. Dokonać powinno być siedem razy. Poczekać aż świece spalić. Zbierz wszystkie rytualne atrybutów i owinąć je w chusteczkę. Natychmiast przewieźć do stoczni i zakopać pod starym drzewem. Wystarczy więc, że znalazł nikogo. spiskowe są słowa: „Sól nie posypać ranę, a ból w sercu Sługi Pańskiego (nazwa) połączenia. Uspokój go w krąg światła i ukraść głowę wszystko. Że nuda, tęsknota jego jedzeniu jeść, dopóki nie było innych spraw. I dzień i noc, żeby mnie szukali tylko w ramionach sługi Bożego (imię i nazwisko) zapomniane. Sól wlewa się do jego serca, tęsknota dla duszy przebywa. Amen. "