115 Shares 2803 views

Jak wybrać okulary do kształtu twarzy – zalecenia

Dawno minęły czasy, gdy mężczyzna w okularach wywołane litości ani kpiny. Dziś, stylowa ramka jest częścią modnego wizerunku. Teraz, nawet tych, którzy nie potrzebują korekcji wzroku, są żywotnie zainteresowani w pytaniu: „Jak wybrać okulary do kształtu twarzy?” A wszystko dlatego, że dodatek może działać cuda, drastycznie zmieniając wygląd. W zależności od wybranej ramki, stajesz się wyrafinowany intelektualny, odważny buntownik, wypieszczone diva …


To nie ma znaczenia, o której mowa w okulary – korekcyjne lub słońce – zasady są takie same dla wszystkich. Jeśli zależy Ci, jak wybrać okulary do kształtu twarzy, a następnie podjąć decyzję, aby rozpocząć ze swoimi rysami twarzy. Stań przed lustrem i uważnie patrzeć na siebie. Można nawet wyposażyć linijki, nie ufając własnej dobre oko.

W Rosji, najczęściej okrągły typu osoby. Charakteryzuje samych parametrach szerokość powierzchni i jej długości. A przecież ci ludzie mają wyraźne policzki (czasami z wgłębieniami). Nośniki takie formy są obecnie zwrócić wizualnie cechy twarzy. Z kątowych ramy jest radzi sobie z wąskich, nieco wydłużone soczewek.

Okulary z płynnymi liniami, ale raczej duże (np łezka „Aviator”), aby złagodzić szorstki, twardy funkcje kwadratową twarz. Więc nie będą widoczne kości policzkowe i podbródek nie wydają się zbyt ciężkie.

Jeśli najszersza część – to kości policzkowe i czoło i podbródek jest wąski i mały, a następnie – przedstawiciel ludzi z trójkątnym typu osoby. Jak wybrać okulary do kształtu twarzy tego typu? Należy zwrócić uwagę na „kot” modelu. Owalne szkło, przeciągnął ich kształt podkreślać swoją urodę.

Bardzo rzadko, ale nadal znajduje się kształt twarzy w kształcie rombu. Człowiek ma niskie czoło, który staje się dość szeroki whisky. Wymowa kości policzkowe i podbródek mały i zgrabny. A jeśli jesteś wyjątkową osobą, wtedy zapytać: „Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne?” Kształt, że bardziej odpowiednia opcja lub całkowicie bezramkowych, owalne lub bez zbędnych dekoracji twarz.

Szczęśliwi ludzie z owalnej twarzy może wybrać to, co pragnie ich serce. Są dosłownie wszystko!

Prostokątny kształt jest różny od owalnego bardziej kanciasty, ostre funkcji. Wąskie okulary nie są odpowiednie. Na tej powierzchni będzie wyglądać lepiej masywne duże felgi.

Zainspirowany rozwiązania problemu, jak wybrać okulary według kształtu twarzy, nie należy zapominać, że ta osoba ma więcej i brwi. Ich ruchy są czasami bardziej wyraziste niż wygląd, więc nie je ukryć. Rama powinna różnić się od dolnej krawędzi brwi milimetra do trzech. Idealnie, jeśli górna linia powtarza punkty zakrętu.

Gniazdo skoczek dostosowuje długość nosa. Im niższa jest położony, nos będzie wydawał się krótszy. No i, odpowiednio, wręcz przeciwnie. Szerokość taśm może wizualnie zwiększyć lub zmniejszyć odległość między oczami.

rysy twarzy stają się jeszcze większe, gdy punkty leżą na dolnej krawędzi policzek. I jest mało prawdopodobne, polubisz ślady na skórze, która będzie widoczna w miejscach styku. Jeśli zauważysz takie jak okulary fotografowania, bez żalu rozstać się z nimi. Gniazdo jest zobowiązany być wygodne – nie wywierać presję na nosie, nie trzeć za uszami.

Pokaż swoją osobowość z lekkich i modne okulary w stylowej ramie!