148 Shares 6817 views

Kris Endzhel – najlepszy iluzjonista dekada

Kris Endzhel jest znany na całym świecie jako iluzjonista. Opanowanie tej postaci można porównać tylko ze swoim idolem – Garri Gudini. Znany jest również w wąskich kręgach jako muzyk, ale najbardziej popularny jest nadal jak magik.


kariera

Chris zaczął uczyć sztuczek do 7 lat. Stało się to po tym jak jego ciotka pokazała jedno złudzenie karty. Miał chęć odkrywania tego obszaru, aw 12 lat pokazał rodzicami najtrudniejsze triki z kartami i zdolność do lewitacji.

Zostań czarodziejem pomógł mu jego rodziny. Natywne wsparcie Chris, a wraz z jego własnym pragnieniem, który pomógł mu opanować umiejętność tak wysokim poziomie. Pracował bez wytchnienia 12 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Chris zawsze mówi, że głównym marzeniem było stworzyć sztukę, która będzie sobie życzył. Brał jako sztuczki bazowych Garri Gudini, ale poprawił je, dodając do nich sporo adrenaliny i ryzyka. Cała jego ostrości nagle zerwać i spowodować śmierć Chrisa.

działania twórcze

Kris Endzhel stworzyć niesamowite złudzenia. Został pochowany w trumnie, po czym został wybrany i pół godziny, a wszyscy, którzy próbowali zrobić to do niego (było 6 osób), zginęło. Poruszał również Walce, a potem był jeszcze żywy. Jest jeszcze znana sztuczka tego znaku, który nazywany jest „lewitacja” Chris Anioł leci nad dachami. Idąc na wodzie, i robił to z zamkniętymi oczami. I takie triki w swoim zestawie, są one trudne do listy wszystkich naraz.

Znany ze swojej Wierzcie koncert jest jednym z najbardziej dochodowych w światowej stolicy rozrywki – Las Vegas. Jest to również jeden z najbardziej popularnych programów Krisa Endzhela w amerykańskiej telewizji zostało przeprowadzonych, który jest nazywany „Magic Krisa Endzhela”.

biografia

Iluzjonista urodzony w 1967 roku. Nazwa jego narodziny Dali Kristofer Nicholas Sarantakos. Ma brata – JD i Costa. Jego ojciec zmarł w 2006 roku na raka płuc. To, oczywiście, wpływa najbardziej przez Christophera. Poświęcił jego śmierci legendarnego chwyt gdzie lewitować nad jednym z najważniejszych źródeł na ziemi.

kontakty

Kris Endzhel żył w małżeństwie z Joan Vinkart 11 lat. Po rozwodzie jej, miał kilka romansów ze znanymi dziewczynami z show-biznesu.

07 września 2011 roku złożył ofertę Sara Gonzalez. Stało się to podczas kolacji o zachodzie słońca. Po tym, informacje o jego życiu osobistym nie popaść w sieci.

praca aktora

Ta osoba jest znany fakt, że działał w 18 epizodach w słynnym serialu o nazwie „CSI: New York”, gdzie grał rolę Lyuka Bleyda. Według scenariusza jego postać zginęła jego ofiar bardzo wyrafinowane sposoby, za pomocą sztuczek.

skandale

Był incydent ze zjawiskiem pokaz, przy wyborze najlepszego psychiczny. Dzhim Kallahan twierdził, że domyślał się zawartość pudełka, powodując ducha, który go skłoniło. Chociaż Geller i byłem zadowolony z występów, ale Chris nie podobają. Powiedział, że jeśli naprawdę uważa się za medium, niech odgadnąć zawartość koperty, do której mag Kris Endzhel osobiście wręczy mu milion dolarów z kieszeni. Z tego powodu, między dwojgiem ludzi o argument.