808 Shares 2737 views

Aktor Borys Amarantov: biografia, twórczość, życie uczuciowe, przyczyną śmierci i ciekawostki

Nic nie trwa wiecznie. To stwierdzenie nie wymaga dowodu, zwłaszcza jeśli czytasz o idoli z przeszłości, dzisiejsi młodzi ludzie, których nazwy nawet nie słyszał. Wśród tych jasnych, ale wymarłych i zapomnianych gwiazdek obejmują Boris amarant, których przyczyn śmierci, i do dnia dzisiejszego pozostaje tajemnicą nawet dla tych, którzy osobiście zapoznał się z artystą.


biografia

Boris Amarantov urodzony 19 września 1940 i był potomkiem kilku pokoleń kapłanów. Jako dziecko widział żongler prezentacji na arenie cyrku i chory.

Z wielką starannością, nastolatek Boris Amarantov opanował kilka technik cyrkowych i zaczął organizować występy przed rówieśnikami.

Pomimo tego, musiał zdawać egzaminy 6 razy w GUTSEI. Jak później powiedział sobie, aby przejść do prestiżowej szkoły udało mu się tylko ze względu na dobrze znanych mim Leonid Yengibarov, który był członkiem komisji selekcyjnej. Opowiedz anegdotę, że słynny aktor zaproponował uparty uczestnik 5 minut, aby trzymać łyżkę na nosie i Amarantov tak chciał zostać studenta, który stał jeszcze przez 20 minut. Potem egzaminatorzy serce drżało, i postanowili dać szansę młodym człowiekiem.

Początki kariery

W 1962 roku Boris Amarantov GUTSEI ukończył z dyplomem numer „Ke-la-la” w reżyserii Siergieja kasztelana. Jego przemówienie stworzył furora w „niebieskim ogniem” i natychmiast podjął młodego artystę znanego w całym kraju.

W tym czasie, amarant repertuar był tylko 3 Etiudy „we włoskim cyrk”, „robotnicy jądrowe wykończone źle” i „rozproszone żongler”, ale pragnie zaprosić do udziału w różnych programach koncertowych.

sukces

Nawet przed wydaniem dyplomu Boris Amarantov uczestniczył w Światowym Festiwalu ósmy młodzież i studenci odbywają się w Helsinkach. Jest on wykonany bardzo aktualny w chwili miniaturze „dbać o świecie”, lepiej znany jako „pracownicy jądrowe zakończył się źle.”

Pokój był witany przez międzynarodową publiczność z entuzjazmem. Świadkowie twierdzą, że choć trwała tylko 3 minuty, oklaski publiczności trwała trzy razy dłużej.

W skrócie, „robotnicy jądrowe skończył źle” 2 używany kawałek muzyki: lirycznych piosenek i kompozycji w stylu rockabilly. Ich sprzeciw stworzył niezwykłą atmosferę na scenie i sprawia, że widz refleksji nad kruchością świata, który jest o krok od innej wojny światowej.

Po triumfie obcej stali amarantusa często wysyłają na trasie międzynarodowej. W szczególności, stało się jednym z niewielu radzieckich artystów którzy mogli pokazać swoją sztukę w Japonii, Bułgarii, Szwecji, NRD i na Kubie. Ponadto, we wszystkich tych krajach, kombinezon publicznego mu owacje na stojąco, i podziwiał talent radzieckiego mim.

Stając znany Boris Amarantov stworzył teatr pantomimy. Głównym osiągnięciem tego okresu było wykonanie „cuda w jego torbie” wystawił G. Chuhray, M. i B. Don amarant, który okazał się wielkim sukcesem.

Filmografia i literacka działalność

Aktor zdołał zagrać w 4 filmach. Byli obrazku:

  • „Na ulicy jutro.”
  • „Tailwind The Blue Bird” (koprodukcja z ZSRR i Jugosławii).
  • "Great attraction".
  • „Miłość do trzech pomarańczy” (koprodukcja z ZSRR i Bułgarii).

W wolnym czasie do pracy na scenie i kręcenia filmu Amarantov pisał poezję i pozostawił kilka prac z głębokim filozoficznym znaczeniu, odzwierciedlają jego perspektyw.

Intrygi i prześladowanie

W następnych latach Boris amarantu, którego biografia jest do tej pory zazdrość kolegów, ja wielokrotnie doświadczyłem presji sowieckiej biurokracji. W szczególności, niektórzy wysocy rangą urzędnicy Ministerstwa Kultury RFSRR wielokrotnie zamknął teatr. Wykonawca warto tytanicznej pracy, aby osiągnąć jego otwarcie, ale po tym jak firma rozpoczęła próby, został zwolniony B. Amarantov.

Wydalenie z teatru poważny wpływ na stan umysłu artysty. Poza tym nie chciał zatrudnić któregokolwiek teatru, więc Amarantov zmuszony był stać się stróż nocny.

W lecie 1975 roku, aktor napisał list do Prezydium Rady Najwyższej ZSRR. W to, że wyrzekł się obywatelstwa radzieckiego i wymagane w celu umożliwienia mu opuszczenia ZSRR. On nie tylko odmówił, ale także poddać zagrożeń i molestowania.

emigracja

W sierpniu 1977 roku, Amarantov wreszcie opuścił ZSRR. Po trzech miesiącach tułaczki dotarł do Stanów Zjednoczonych. Wbrew wszelkim nadziejom, działając kariera w USA to nie działa. Następnie złudzeń aktor przeniósł się do Francji. Tam zaczął uczęszczać pantomimę, co doprowadziło nawet wielki Marsel Marso.

powrót

Kiedy zaczął pierestrojki w ZSRR, aktor postanowił zacząć nowe życie w domu. On przywrócił obywatelstwo i przybył do Moskwy. Jednak okazało się, że nie ma nikogo czekał. Szczególnie boli uczynił go długoletniego przyjaciela – Siergiej Castellan. On nie tylko chciał mu pomóc, ale także dosłownie w dół po schodach, oskarżając go o zdradę. Nawet siostra artysty, który w przypadku braku amarantusa miała swoje mieszkanie prawną, spotkał się z wrogością i brat traktuje go bardzo lekceważące. Taki zimny odbiór od ludzi najbliżej doprowadziły do tego udręczonego życia utalentowanego aktora zapadł w stan pasji.

Boris Amarantov (biografia): przyczyną śmierci

Trzeci aktor zmarł w marcu 1987 roku, kilka dni po powrocie z emigracji. Mimo, że przeprowadzono badania lekarskie, oficjalna przyczyna śmierci aktora nie została ogłoszona, ani lekarze, ani krewnych. To było powodem, że wielu fanów nie uzyskać odpowiedzi na pytania, jak Borys zmarł amarant, zaczął przedstawiła inną wersję śmierci. W szczególności, znając jego trudne relacje z władzami, niektórzy przyjaciele aktora uważa się, że został zabity na rozkaz wyższych urzędników, nie wybaczy mu brak szacunku dla ich osób. Inni byli zdania, że Amarantov popełnił samobójstwo, nie mogąc znieść presji i odrzucenia od własnej rodziny. Były też pogłoski, że złowione jakąś nieuleczalną chorobę w USA lub w Europie, co jest ukryte przed innymi.

Artysta został pochowany w stolicy, na Vostryakovsky cmentarzu obok jego matki – Serafima Pawłowna amarantusa. Na jego grobie znajduje się pomnik i jest ustawiony tylko niewielką granitową płytę. To nie ma żadnych zdjęć, jedynie napis, który brzmi: „Mime, laureat międzynarodowych konkursów, Boris Amarantov. 1940/87 ". Żył tylko 47 lat i zmarł, obrażony na cały świat!

Teraz, gdy wiesz, kto był Amarantov Boris Georgievich, którego przyczyną śmierci nie został rozwiązany do dziś.