373 Shares 6306 views

Jak stary pasjans?

Korzenie są dobrze izvetsnogo nam słowo „cierpliwość” – farntsuzskie i przetłumaczone na język ojczysty to słowo oznacza – „cierpliwości”. Rzeczywiście, cierpliwość niezbędne dla wszystkich, którzy lubią pasjansa jest. Istnieje wiele legend o pochodzeniu tej grze. Niektóre źródła, na przykład, wskazują, że dziwne pasjans wynalazł francuskich arystokratów, którzy zostali uwięzieni w Bastylii.

Lekcja jest bardzo ekscytujące, ale wymaga cierpliwości. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje kilka rodzajów pasjansa. Rodzaj zależy od zestawu zdjęć. Solitaire Zasady są zazwyczaj bardzo podobne.

Rzucił się z obrazami, które rozkładane są wyrównane ze sobą. Wytrącone znaki są traktowane w pewnym systemie.

Solitaire stary (według ścisłych zasad) nie może zostać rozszerzona, obracając się wokół własnej osi przed połączeniu karty.

Zwyczajne pasjans sugeruje, że uprzednio połączone karty mogą być ponownie połączone. Tak, gra staje się bardziej interesujące. Należy zauważyć, że jako jedna postać zamienia się w inną. Ma to szczególne znaczenie – niektóre zdarzenia są zastępowane innymi. W tym procesie, nawiasem mówiąc, można użyć dowolnej karty.

To powinno być bardzo uważnie znaki, ponieważ w różnych pozycjach karty mogą mieć różne znaczenia. Zgadywania „pasjans starych” wymaga środowiska spokój, całkowity relaks. Starają się psychicznie skupić się na pytania, myśleć tylko o rzeczach obawy do ciebie. Następnie wymieszać karty, kontynuując myśl niepokojące Cię rzeczy. Zdjąć prawą rękę z pokładu kilku kart. Następnie ta sama ręka leżała zakryte karty. Poszerzyć swoją cierpliwość powoli, patrząc na znakach składanych. Upewnij się, że nie brakuje znaków lewo. Następnie sprawdź Wartości wynikowe z rysunkami wyjaśniającymi w specjalnym liście. Solitaire stary jest ciekawe, że na to pytanie można znaleźć kilka odpowiedzi. Jedna z nich będzie główny (pierwszy z powstałych znaków), a drugi – do uzupełnienia odpowiedzi na swoje pytanie.

Jednym z najbardziej popularnych rodzajów pasjansa to starożytna gra pasjans Indyjskim. Ten wróżby symbole stosowane ilustracje odzwierciedlające życie. Mapy pasjansa można przewidzieć swoją przyszłość za kilka miesięcy, ale jeśli jest taka potrzeba, możemy dowiedzieć się, co się stanie w najbliższej przyszłości. Aby to zrobić, wizualizacji żądany okres. Rozkładanie pasjans Indie mogą rozwijać intuicję, logikę, zmienić stan emocjonalny gada.

Solitaire stary jest nie tylko jednym ze sposobów wróżenia, ale również ciekawą rozrywką, podczas którego można uciec od złych myśli i odpocząć. To może położyć kilka osób naraz. Istnieje wiele odmian pasjansa rozwijaniem. Wybierz ten, który jest najbardziej wygodne dla Ciebie. Jeśli można rysować, karty do pasjansa mogą być wykonane ręcznie z grubego papieru. Do malowania należy użyć czarnego tuszu żelu lub farba akrylowa.