401 Shares 6671 views

Chiromancja: linia małżeństwa na rękę

Nauka wróżenia przez linie rękach ma swoje korzenie w starożytności. Nawet wtedy, wiele wieków temu, „oświeceni” udało się przewidzieć przyszłości lub do transmisji przeszłość człowieka, takich oryginalny sposób. Później było imię nauki – chiromancja, przychodzą do nas od Greków. Pierwotnie użył słowa «cheiromanteia»: to obejmowało dwa greckie imiona, „cheir» i «manteia», czyli «dłoń» i «wróżby», odpowiednio. Wydawałoby się, jaki jest związek między takimi znanymi i powszechne funkcje w dłoni i przeznaczenie człowieka? Dlaczego linia umysł, linia małżeństwo na życie ręki? Jeśli w ostatnich czasach, były podatne na wiele różnych niespodziankach, współczesny człowiek jest dość trudno traktować poważnie żadnej wróżby.

Ale mimo wszystkich rolek w sceptycyzmu słowo, to jest, aby uznać, że osoby z podobnymi wydarzeniami w życiu są naprawdę charakterystyczne podobnych znaków na dłoniach. I nie za nic, że nasi przodkowie dali oznaczenia danych ma ogromne znaczenie. Po tym wszystkim, każdy z nas chce, przynajmniej trochę patrzeć w przyszłość, aby wiedzieć, co się przygotować, a nawet próbować zmienić przeznaczenie. We wszystkich czasach ludzie szukają i szukają sposobu, aby to zrobić, często uzyskując staje chiromancja. Wśród innych znanych gatunków wróżenia jest bardziej niż jakakolwiek inna wydaje się poważnej nauki, wiedza w nim systematycznie, a ich prawidłowa interpretacja jest opisane w wielu książkach. W przypadku usług człowieka, postanowił wypróbować wróżby przez rysowanie na dłoniach, wiek Obserwacje naszych przodków.

małżeństwo linii na dłoni

Ten znak znajduje się na krawędzi dłoni, to jest bardzo łatwe do znalezienia. Trzeba spojrzeć na obszarze znajdującym się pod podstawy małego palca, pomiędzy nim a linią serca. To jest po drugiej stronie, ale jest w stanie mieć różne nachylenie lub oddziałów. Na rysunku lewy i prawy mogą znacznie się różnić, tak wielu nie rozumie, bo niektóre z nich powinny dokonać prognozy. Prawdomówny osoba jest uważana za ramienia roboczego, czyli w mańkut jest kluczowa linia małżeństwa na lewej ręce. Praworęczny, odpowiednio, konieczne jest, aby spojrzeć w prawo. Bardziej szczegółowe badania wymaga zbadania struktury obu rąk, ale z dokładnością tylko profesjonalista będzie w stanie go wykonać. małżeństwo linia pod ręką nie może być jeden, ale kilka, ale nie wszystkie z nich muszą oznaczać małżeństwo. Dużą rolę odgrywają tu kształtu i położenia znaku.

Nasi przodkowie jednak rozważyć każdy szczegół w tej dziedzinie przez małżeństwa, ale w czasach nowożytnych, z luźniejsze moralności, taka linia może oznaczać związku cywilnego lub silną miłość. To także możliwość wejścia do poważnego związku, która nie została wykorzystana.

Rodzaj elewacji pod podstawy małego palca nazywa Wzgórze Merkurego. Że kończy z linią małżeństwa z ręki ludzkiej, która będzie lub jest już w oficjalnym Unii (a to może oznaczać silną więź emocjonalną). Idealnie, znacznik powinien być długi, dobrze określone i jednolity na całej długości, ale podobny wzorzec występuje rzadko. Istnieje szereg drobnych, subtelnych kresek może wskazywać na obecność człowieka miłośników życia lub kochanek wraz z oficjalnym małżonka.

Znaki i oznaczenia

Jeśli małe, krótkie znaki są w oddali, stanowią one połączenie krótkotrwały. W każdym razie, im dłużej i jaśniej wyrażone w wierszu małżeństwa na rękę, tym bardziej wiarygodne i będzie już tych stosunków. Kilka długich cechy zaznaczyć kilka małżeństw w życiu człowieka. Należy zauważyć, że wysokość ta sama ma ogromne znaczenie. Środek linii życia do małego palca jest traktowana jako wieku około 22-25 lat. Powyżej są bardziej aktualne relacje, a poniżej – najwcześniej. Ale to już stopniowanie dotyczy ludzi młodych, jak w starszym wieku, obszar ten na dłoni może być zniekształcony i traci swoją dokładność przewidywania.

Wybielić i dopracowane do końca linii małżeństwa mówi, że w ostatecznej relacji uczucia będą spadać. Nachylenie linii do serca może oznaczać, że współmałżonek staje wdowca (lub całkowicie wykreślić byłego kochanka życia). Falista forma zapowiada ciągłe kłótnie i getry. Linia małżeństwa, osiągając na myśl wiersz, powiedział o okrucieństwie jednego z małżonków. Korek na początku lub na końcu mówi nam o różnicach zdań. W zależności od lokalizacji, jest w stanie mówić o zerwaniu stosunków lub wyzywanie ich wcześnie. Krzyż mówił o przeszkody, czy to choroba, uraz lub zdrada. Geometryczne kształty (kwadrat, trójkąt) oznacza nierówne małżeństwa, może być tłumione przez jednego z partnerów. Gwiazda symbolizuje zdradę.

Ale warto pamiętać, że jest to tylko najbardziej podstawowa wiedza, która nie może zagwarantować absolutną dokładnością. Wszakże każdy mały znak, każdy pozornie nieistotny kreska może całkowicie zmienić wszystkie prognozy.