385 Shares 4426 views

Jak określić charakter terminu osoby urodzenia

Jeżeli znasz imię i nazwisko, datę urodzenia, postać ludzka w ogóle dość łatwe do nauczenia. Aby to zrobić, należy zapoznać się z zestawem znanych horoskopy, który otworzy wiele nowych i ciekawych funkcji w zachowaniu danej osoby. Prawie wszystkie astrologiczne obliczenia związane ze specyfiką zachowań jednostki, w zależności od czasu urodzenia, na podstawie wiekach obserwacji, jak również domniemanego wpływu przestrzeni na procesy ziemnych.


charakter danej osoby według daty urodzenia powinna zacząć biorąc pod uwagę rok, w którym się urodził. Trzeba powiedzieć, że wschodnim dwanaście cyklu dość dokładne oku dla głównych parametrów ludzi urodzonych w tym samym okresie. Tutaj można dowiedzieć się, że „szczur”, „małpa” i „Smoki” w horoskopie jest bardzo aktywny, energiczny, może być bardzo dobre i bardzo zły, bo nie wiem pola. A „królik”, „kozy” i „świńska” mają dobre maniery, artyzm i wrodzonej intuicji. „Byki”, „koguty” i „węże” trudno cokolwiek osiągnąć nieodpartą, a „pies”, „koń” i „Tygrysy” jest łatwy do komunikowania się z ludźmi i nawiązywania kontaktów.

Charakter człowieka daty urodzenia w klasycznym horoskop z dwunastu znaków zodiaku w celu ustalenia łatwe. Horoskop opowiada szczegółowo o tym, co jest najważniejsze cechy danej osoby, jak traktuje ludzi, jak to działa, przyjaciół, miłość. Warto zwrócić uwagę na to, aby stworzyć harmonijne otoczenie komunikacji wokół niego.

W chwili narodzin są przymocowane liczne obliczeń astrologicznych przez (rzekome) druidów horoskop (roślina), starożytny Russ (Stary rosyjski horoskop), Indian i innych. I każdy zawiera kawałek prawdy.

Liczby bezpośrednio zaangażowany w tej nauce, jak numerologii. Charakter w dacie urodzenia określa się, na przykład, w zależności od tego, jak wiele zakrętów, jeśli doda się wszystkie dane w tym rozmiarze. Jeśli zrobisz to proste działanie matematyczne, a ty masz, to może jesteś energiczna osoba, która nie lubi presji i zobowiązała się do niezależności. Dwa, wręcz przeciwnie, daje niepewność, wątpliwości i stałą chęć do pracy z ludźmi o podobnych poglądach. Ludzie z suma cyfr równa trzem, mają wiele talentów, więc mają tendencję do ciągłego zmienić bieg życia, że nie zawsze w stanie całkowicie rozłożyć.

Osobno warto jednostka, której suma cyfr daty urodzenia jest 11 lub 22. Co jest w tym przypadku może być charakter danej osoby? Data urodzenia wskazuje, że głównym celem w życiu tych ludzi – to rodzaj mesjanizmu.

„Ludzie jedenaście” powinien żyć we wspólnocie (w każdym razie nie w klasztorze), dając innych cennych porad i odpowiedzialność za każde słowo. Muszą mieć cierpliwość, miłosierdzie, aby móc zobaczyć sytuację na części potrzebującym. Jeżeli dana osoba zdaje sobie sprawę, że ta charakterystyka nie jest dla niego, mógłby prowadzić życie jak ten, którego „kod do narodzin” to dwa.

Ostateczna postać 22 zakłada szczególny charakter danej osoby. Data urodzenia można ustalić, że osoby te są wyposażone w więcej niż „misji” do prowadzenia bieżących działań edukacyjnych, które dadzą nowy wiedza pomoże połączyć z kosmosu. Jednostka musi mieć silną wolę, aby wielkie wysiłki dla własnej edukacji i rozwoju. Musiał odwrócić uwagę od własnych potrzeb i wąskich punktów widzenia, aby myśleć globalnie. Jeśli dana osoba nie znajduje się na ramieniu, będzie mógł wybrać ścieżkę dwójek kwota t. E. Cztery. Tacy ludzie mówi stabilność, rzetelność, zaangażowanie w rozwiązywaniu trudnych problemów, często w inżynierii lub nauki.

Jak stary pasjans?
210 shares 5481 views
825 shares 7814 views
96 shares 4943 views
161 shares 6736 views