360 Shares 9716 views

Jak Spot manicure?

Manicure punkt – to stosunkowo nowa technika ozdabiania paznokci zdjęć w niemal każdej palecie kolorów. Lakier w ten sposób sprawia, że możliwe, aby przyciągnąć uwagę innych do własnej osoby i urozmaicić codzienne życie.

Przygotowanie do pracy

Manicure punkt odbywa się po prostu. Aby rozpocząć tworzenie unikalnych wzorów muszą opierać pod lakier do paznokci, wybór koloru tła, a także zestaw farb o różnych kolorach. Dodatkowo, będziesz potrzebował specjalnej palety z tworzywa sztucznego do materiałów mieszania.

Przed utworzeniem bitmapę, paznokcie pokryte są podstawy pod lakierem. Wymagane jest, aby wyrównać powierzchnię, ochronę przed niedawnej ekspozycji powłok dekoracyjnych, które są stosowane później.

Dalsze tle odbywa się nakładanie powłoki. Aby to zrobić, często uciekają się do stosowania jasnego lakieru. Aby utworzyć bogatą grafikę, tło lakier nakłada się w kilku warstwach. Jeśli chcesz, aby zwiększyć żywotność gotowego dzieła, zwykłe lakiery powinny zastąpić żele, które są bardziej odporne na różne rodzaje stresu.

Spot manicure w domu

Aby ręcznie utworzyć wzór kropek, wymagają ręcznej szczoteczki do zębów. Pożądane jest, aby ten ostatni ma maksymalną sztywność włosia. W ten sposób będzie można uzyskać najdokładniejsze mapy bitowej.

postęp:

  1. Szczotka jest zanurzony w lakieru, po czym szczeciny delikatnie, do powierzchni paznokci, który jest wstępnie naniesiony na żelkotu lub lakieru tle. Wynik powinien być uzyskane w warunkach o różnych kształtach i rozmiarach.
  2. Dodatkowo, procedura jest powtarzana z wszystkich wybranych kolorów. Im więcej kolorów użyć, tym więcej otrzymasz oryginalny manicure.
  3. Stained skóry wokół płytki paznokcia jest czyścić nawilżona usuwania polski paznokci wacik.
  4. Pod koniec gotowej pracy objęty jest ustalenie manicure z lakierem.

Pomysły dot manicure

Dość oryginalny pomysł – dywersyfikacja dot zwykłą kurtkę. Do manicure zdobytą schludny wygląd, wystarczająco mały wzór aplikacji z zaledwie kilku punktów w sekwencji. Ta decyzja sprawi, że kurtka bardziej wyraziste i przyciągnąć uwagę innych do unikalnej konstrukcji.

Manicure punkt zazwyczaj polega na tworzeniu wzorów. Ta postać jest bardzo popularny, ponieważ pozwala utworzyć tradycyjnych wzorców krajowych, a także cały skład obiektu.

Manicure punkt wyróżnia doskonałe rozwiązanie dla dziewczyn, które preferują obrazy abstrakcyjne. Wykonuje się dziś przebój chaotyczne rozmieszczenie na powierzchni średnicy płytki paznokciowej oddzielne punkty i odcień.

Świetny pomysł stoi dodatek dot sortuje manicure cekinów, dżetów i innych elementów dekoracyjnych. Taka decyzja mogłaby się przydać, kiedy trzeba stworzyć najbardziej uroczysty, uroczysty utwór. Z blaszka może dyskretnie podkreślić pewne obszary wzór, pozostawiając nienaruszoną podstawowy wzór kropka.

Aby uzyskać najbardziej równomierne drukiem utworzoną z punktów, należy użyć specjalnych stempli i matryc. Korzyść dzisiejszy takie materiały można kupić w prawie każdym sklepie sprzedaje kosmetyki.

Konkludując

Jak można zauważyć, w celu stworzenia wysoce oryginalne, nowoczesne manicure dziewczyny nie muszą uczyć się mistrzowsko rysować. Tylko trzeba użyć techniki dot obrazu, który pozwala na szybkie tworzenie modnym wyglądem.

Ważne jest, aby zrozumieć, że stosowanie różnych kolorów pozwala na wykonywanie najbardziej żywą, ciekawą pracę. Generalnie przy wdrażaniu profesjonalnych mistrzów sztuki potrwać do pięciu oddzielnych kolorów. Jednak w zależności od charakteru i indywidualnych pomysłów kompozytorskich mogą korzystać z większą lub mniejszą ich liczbę.

W procesie samodzielnego stosowania bitmapy Najważniejsze – aby działać bardzo ostrożnie. W przeciwnym razie, można smarować paznokci, które uczynią pracę ponownie przebudować.